اسپرینگفیلد — اگر ایلینوی دموکرات ها به دنبال کمک در تصمیم گیری در میان dwindling زمینه از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری, آنها نباید نگاه به رژیم صهیونیستی است. J. B. پریتزکر.

فقط با دو هفته قبل از ایلینوی اولیه فرماندار شنبه گفت که او هیچ برنامه ای برای پیوستن به دیگر دموکرات ها در سراسر کشور ساخت تاییدیه.

“من برای دموکرات” پریتزکر گفت. “من نمی دانم که در حال رفتن به برنده شدن در ایلینوی. من نمی دانم چه کسی به پیروزی نامزدی. اما من می دانم که یک چیز — دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کردم برای رفتن.”

صحبت در سه شنبه یک روز که در آن 14 متحده از جمله نماینده غنی کالیفرنیا و تگزاس در حال برگزاری انتخابات مقدماتی حزب دموکراتیک فرماندار تصریح کرد که زمانی که آن را به می آید که حزب خود را باید معرفی به رفتن در برابر تهمت — او ندارد یک سگ در مبارزه است.

به عنوان دموکراتیک زمینه محدود در طول چند روز گذشته برخی از برجسته دموکرات انتخاب طرف. سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg و مینه سوتا بهداشت ، ctq به پایان رسید خود را به ریاست جمهوری مناقصه و هر دو بی درنگ تایید سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن

سناتور. Tammy Duckworth, D-Ill., روز دوشنبه اعلام کرد او حمایت بایدن. روز قبل از ایلینوی Sectary دولت جسی سفید نیز آمد بایدن. دیگران ایلینوی دموکرات در بایدن اردوگاه شامل ایالات متحده نمایندگان دنی دیویس و براد اشنایدر.

تشکر. عیسی “چوی” گارسیا, D-Ill., اعلام کرد در ماه گذشته که او را حمایت ورمونت بهداشت ، برنی ساندرز.

پریتزکر بارها در برابر انتخاب دو طرف و به عنوان مارس 17 اولیه نزدیک او نشان داد که او هیچ برنامه ای برای تغییر ذهن خود و حمایت از یک نامزد.

“که من قصد, منظور من, من می دانم که وجود دارد یک زن و شوهر از هفته باقی مانده اما نه من قصد” پریتزکر گفت.

صحبت با خبرنگاران در ایلینوی کشاورزی بعد صبحانه پریتزکر اصرار داشت که او هنوز هم می تواند کار با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با وجود انتقاد از رئیس جمهور. پریتزکر شد عمده کمک کننده به هیلاری کلینتون در سال 2016 و در تماس بوده است برای مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح به عنوان اوایل به عنوان سال 2017.

پریتزکر گفت: در طول یک ماه فوریه سفر به واشنگتن تهمت متعهد به ارائه ایلینویز با “حمایت بیشتر” از سپاه مهندسان ارتش به کمک دراز مدت از سیل در آمریکا سیل را ویران کرده اند بخش هایی از دولت است.

“نگاه من یک دموکرات اما در همان زمان من می خواهم به انجام همه چیز برای کشور ما” پریتزکر گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im