“”من می خواهم به جای رفتن دختران از پوشیدن خز واقعا آغاز شده و در خیابان ها می گوید:” Peta, معاون ارشد رئیس جمهور از مبارزات candella. او را می دانم — او آن آغاز شده است.

در سال 1992 ماتیوز بود 28 ساله فعال ساخت یک نام برای خود را با ابداع رسانه ها-گرفتن مانع است. او تا به حال پرواز از آمریکا به ژاپن با یک دوست به منظور تجمع اعتراض بین المللی خز نمایشگاه در توکیو بود اما ملاقات با یک فرهنگ است که بر اخم تظاهرات عمومی.

بنابراین او تغییر دوره و سوار بر یک “ایده” به جای.

“ما می گویند ما زیر زنانه, نایلون, زن و شوهر, از امریکا که در حال پرواز به ژاپن برای ما به عنوان یک اعتراض” او به یاد می آورد. “ما همه چیز را با یک بنر در ژاپن است که خواندن” ما می خواهم به جای رفتن دختران از پوشیدن خز و ژاپنی [حقوق حیوانات] گروه فکر ما بودند و آجیل. آنها از ما خواست به انجام آن نیست.

“اما پس از آن وجود دارد که داوطلبان که فکر آن را درخشان بود. و آنها به ما کمک کرد تا آن را انجام دهد: آنها رنگ آگهی, ارسال فکس به رسانه ها و ما ضربه خیابان. آن جهانی شد احساس.”

خط اصلی تا به حال ظهور سال پیش از آن. موج جدید گروه راک چاپی “ما می خواهم به جای رفتن-رفتن دختران از پوشیدن خز’ در یک بنر که آنها در مقابل خود را برهنه بدن; پوستر از تصویر فروخته شد در مراسم کنسرت و درآمد حاصل از اهدا به Peta.

آنها به نوبه خود تا به حال شده است با الهام از Floridian فعال Jensen Holly که تا به حال صحنه خود او یک زن در اعتراض به برگزاری یک پوستر از این عبارت در یک رنگی سات در سال 1988.

اما آن ژاپن است که افزایش این کمپین به آگاهی عمومی است. به زودی پس از ماتیوز در یک استودیو با مد نیویورک عکاس استیون کلاین و سوپر Christy Turlington.

“من به یاد داشته باشید نشان کریستی برخی از عکس های برهنه اعتراض در توکیو و گفت: “آن را به بود اما در یک استودیو فقط جهش و خواهیم دید چه اتفاقی می افتد” می گوید: “ماتیوز. “من فقط به یاد داشته باشید خنده و گفت:” من خوشحال هستم برای کمک به, بیایید ببینید اگر این کار می کند.’

“این فقط او نشسته چهره را با آغوش او همه انجام می شود در یک لخت استودیو. آن را بسیار ساده است. ما تا به حال هیچ ایده چه چیزی درک خواهد بود.”

خلاق ایده chimed کاملا با روح زمانه. فرقه سوپر در حال رشد بود, رابطه جنسی با فروش تبلیغات در بالا و دانه های پایدار مد شد ریشه به عنوان پول جدید نفوذ 1990s.

در آن زمان ماتیوز می گوید: سازمان های خیریه بودند “شناخته شده یا انجام گرفتگی شام یا عصبانی تظاهرات”. ‘من می خواهم به جای رفتن برهنه’ ثابت کرد وجود یک سوم از راه های بالا بردن آگاهی و است که راه شیک و سکسی و باحال.

کمپین تکامل یافته با بار. Peta آغاز شده استخدام, بازیگران, هنرمندان و متفکران فمینیست یک بار سوپر اعتیاد به مواد مخدره کاهش داده بود به بجوش و خروش آمدن در حالی که مدل مرد آورده بودند در هیئت مدیره در سال 1995 پس ماتیوز جوک – Peta می تواند نشان می دهد آن را یک “فرصت های برابر استثمارگر”.

جیلیان اندرسون یکی از آخرین مشخصات بالا ارقام به جبهه مبارزات انتخاباتی افزایش برهنه بالاتر از ایستگاه پن با کردن زن مو طلایی و گوش گربه در سال 2018 است. در آن زمان Peta اشاره کرد که تعداد زیادی از مد عمده شرکت از جمله آرمانی, Hugo Boss, گوچی, Michael Kors و رالف لورن در حال حاضر با توجه به استفاده از خز در طرح های خود را.

در حال حاضر در سال 2020 اکثر خانه های مد و فروشگاه های خیابان بالا را لغو مواد. حتی ملکه الیزابت را متوقف کرده است و با پوشیدن آن است. بنابراین Peta است اعلام کمپین یک موفقیت و انتشار آن دستاورد توسط sunsetting این عبارت پس از 30 سال.

“وجود خواهد داشت بدون باز گشت برای خز می گوید:” متی. “در حال حاضر شده اند وجود دارد چند نسل است که با رشد Peta در پیش زمینه و یک جامد نسلی است که با رشد استلا مک کارتنی نشان میدهد که چگونه شما می توانید لباس مد بالا شما می خواهید بدون کشتن هر گونه حیوانات دیگر طراحان و دیگر قدرت می شود که در دنیای مد متوجه شده اند که اگر آنها را انجام خز آنها را از دست دادن ارتباط عاطفی به مصرف کنندگان خود را.”

Peta ادامه خواهد داد و در اعتراض به جیب تجارت خز است که هنوز کار به خصوص coatmakers مانند غاز کانادا شده اند که متهم به قتل شغالها برای کت خود را.

آن را خواهد, اما, تغییر, مد, تمرکز بر روی “بیشتر مسائل”; یعنی اثرات چرم و پشم صنایع باید در رفاه حیوانات است. و این زمان در اطراف, Peta باید گوش – و نه زاج – از سازمان هایی مانند شورای Fashion Designers of America (CFDA).

“این خنده دار است – ما در واقع کار با CFDA و تعدادی از طراحان برای ایجاد یک وگان مد نشان می دهد در ماه سپتامبر برای هفته مد نیویورک می گوید:” ماتیوز. “بسیار قدرت که می شود استفاده می شود که به ما بازداشت اخلال در مد نشان می دهد تنها یک دهه پیش در حال کار با ما به ویژه وگان مد.

“جهان است که قطعا در حال تغییر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de