به عنوان Salesforce اعلام کرد رکورد درآمد سه ماهه شرکت اجرایی کیت بلوک مراحل پایین

Category: فری پرس ژورنال Comments: No comments

Salesforce مدیرعامل شرکت کیت بلوک به ترک کسب و کار با Marc Benioff در نقش صندلی و تنها رئیس اجرایی بعد از این شرکت اعلام کرد رکورد سه ماهه نتایج.

بلوک را از شرکت های در حال اجرا مدیریت ارتباط با مشتری پلت فرم باقی می ماند اما به عنوان یک مشاور به Benioff آن نازل شده است پس از این شرکت ارسال شده $4.85 میلیارد دلار در درآمد آن در سه ماهه چهارم افزایش 35% در سال در سال.

این شرکت اشتراک و حمایت از درآمد برای سه ماهه نیز تا 35 درصد برای سال در $4.56 میلیارد دلار رسیده در حالی که سایر درآمدها به مبلغ $288m افزایش 26 درصد است.

از خروج خود را مسدود و گفت: “این بزرگترین افتخار برای رهبری این تیم با مارک است که بیش از چهار برابر شده Salesforce از 4 میلیارد دلار از درآمد زمانی که من پیوست و در سال 2013 به بیش از $17 میلیارد دلار در سال گذشته است.”

او ادامه داد: “ما در حال حاضر یک شرکت جهانی شرکت متمرکز بر صنایع و باید یک اکوسیستم است که حسادت صنعت, و من بسیار سپاسگزار برای ما کارکنان و مشتریان و همکاران. پس از فوق العاده اجرا کنید من آماده ام برای فصل بعد و خواهد ماند نزدیک به این شرکت به عنوان مشاور. بودن سمت-توسط-جانبی با مارک شگفت انگیز بوده است و من برای همیشه سپاسگزار برای ما دوستی و با افتخار از مسیر این شرکت است.”

Benioff پاسخ داد: “من ممنون به خصوص کیت برای خدمات خود را به Salesforce در طول هفت سال گذشته. من خوشحال هستم که او را به ماندن به عنوان یک مشاور به من. کیت را به تفکر استراتژیک و عملیاتی تعالی را عمیقا تقویت شرکت ما و نزدیک ما دوستی ماندگار. من کیت بزرگترین حامی او به عنوان ایجاد فصل بعد از خود طبقه شغلی. او همیشه خواهد بود بخشی از ما Ohana.”

در ضمن گوین پاترسون سابق اجرایی BT گروه برای تبدیل شدن به رئیس جمهور جدید و رئیس اجرایی از Salesforce بین المللی که در آن او خواهد شد نظارت Salesforce بزرگترین بازارهای بین المللی در خارج از ایالات متحده. او پیوست Salesforce در سال گذشته به عنوان رئیس برای EMEA منطقه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>