VANCOUVER, British Columbia — کناکز نمی تواند نگه داشتن دانکن کیت خارج از ذهن خود را.

سنت پر بوس برای کیت در ونکوور — هر بار او را لمس جن هر بار که او به نظر می رسد در بیاد هر بار که نام او ذکر شده است — یکی از مهمترین و به طور همزمان پوچ و چشمگیر در هاکی.

یازده سال پس از اولین سری حذفی بین کانوکس و کیت را Blackhawks نه سال پس از جدید ترین سری و هشت سال پس از کیت کثیف (اما احتمالا پر از شکوفه) آرنج به دانیل Sedin صورت در طول یک فصل به طور منظم بازی در شیکاگو کهنه شاهین defenseman باقی مانده دشمن عمومی شماره 1 داخل راجرز آرنا.

ساخت نفرت ترین نکته جالب این است که کیت در واقع صرف تابستان خود را در Penticton, British Columbia, صرف چهار ساعت رانندگی شرق از ونکوور.

“این نوع از عجیب و غریب بودن از بریتیش کلمبیا شما در حال گرفتن هو در استان خود بلکه آن است که آنچه در آن است” کیت گفت: pregame چهار شنبه, chuckling در فکر. “من همیشه لذت بردن از آمدن به اینجا و من بسیاری از دوستان و خانواده هستند یا در بازی و یا تماشای تلویزیون. داشتن گفت که…هر زمان که ما در حال بازی در اینجا آن را همه چیز را برای Blackhawks بدیهی است.”

برای دیگر بازها, واکنش کیت دریافت در این شهرستان تبدیل شده است و چیزی از یک شوخی است.

قبل از پاتریک کین masqueraded در اطراف به عنوان خوشگذران تبه کار از این سال NHL همه ستاره بازی در سنت لوئیس اولین اشاره از غیر قابل اجتناب بوس که تسلط خود را آخر هفته — در قبل از همه ستاره آخر هفته رسانه های در دسترس — به یاد می آورد یکی از خاص حافظه است.

“Duncs می شود هو در ونکوور است که همیشه بسیار خنده دار برای دیدن او بازی کمی و نگه دارید و بر روی جن به عنوان” کین گفت که بعد.

برنده سه جام استنلی نیاز به ناراحت کننده برخی — که بیشتر تیم ها و پایگاه های فن و تمام دیرینه اعضای Hawks’ هسته ای استفاده می شود برای گاه به گاه booing.

مربی جرمی Colliton که تنها آغاز کرده است شاهد این جهانی و دشمنی در دو فصل گذشته می بیند که به وضوح وجود دارد یک معنای اساسی به آن همه است.

“به این معنی که آنها در برخی از بازی های بزرگ در طول سال شده است و بسیار موثر بازیکنان” Colliton گفت. “آنها ممکن است بوی او اما توجه وجود دارد و آن را می گوید زیادی در مورد این بازیکن است.”

واقعیت booing به طول انجامید در این مدت طولانی و این به شدت قطعا به معنی احترام. پس از همه این واقعیت است که Keith — که نوبت 37 در ژوئیه نیز به طول انجامید این است که حتی بیشتر چشمگیر از Canucks طرفداران انعطاف پذیر در خاطرات.

بسیاری از Canucks’ دشمنی نسبت به کیت ناشی از 2012 بازی در شیکاگو است.
تام Cruze/Sun-Times فایل عکس

کیت باقی مانده هاوکز “دور و دور بزرگترین دقیقه خوار به طور متوسط نزدیک به 24 در هر بازی در حالی که همچنین درسهای اول جفت شدن شریک زندگی آدم Boqvist و تلاش برای پوشش لرزان شاهین’ ضعف اجتناب ناپذیر.

“[این] بسیاری از سخت دقیقه, اما من احساس می کنم خوب است. من قرار داده و در کار کردن یخ قادر به انجام این کار,” او گفت:. “در این سال آن را به یک دفاعی نقش برای خودم و مطمئن شوید که من دفاعی وجود دارد برای اشتباهات است که اتفاق می افتد و بستن تیم دیگر به عنوان به عنوان بهترین من می توانم.”

حتی Sedin دوقلوها که شماره 22 و شماره 33 ژاکت بازنشسته شدند در یک عاطفی, مراسم قبل از بازی روز چهارشنبه — و بله این بازی و حریف بودند عمدا انتخاب شده توسط Canucks — مطمئن شوید که به سلام شاهین به عنوان شجاع مخالفان بیش از چند دهه.

نام قطره از کین Jonathan Toews و برنت سیبروک وجود دارد سکوت. اما برای کیت در نشانه وجود دارد savage سر و صدا.

این اولین بار بود که از بسیاری از در طول شب. اما کیت از ذهن نیست.

“من فکر نمی کنم شما واقعا انجام هر کاری متفاوت است.” “در پایان روز, بوس قطعا زحمت من است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im