همانطور که ما استفاده می شود به کنترل از راه دور کار هنجارهای هنوز هم وجود دارد یک مورد برای کاری از اتاق

من خواندن بسیاری در چند هفته گذشته که یکی از بسیاری از چیزهایی که COVID-19 تدریس خواهد شد این است که WFH بهترین راه برای کار. که حقوقی واجد شرایط برای سال بوده است سخت بودن خواسته به سفر به یک مجموعه از محل کار. من دوستان که اجرای آژانس که evangelised مفهوم از راه دور تیم کار (که به تازگی در زمان فضای میز در شرق لندن) و همسرم با این نسخهها کار از خانه به طور منظم به عنوان او کار می کند برای یک عمده مخابراتی است که ترویج از راه دور و کار انعطاف پذیر.

آیا من اشتباه نمی کنید, من یک فن از راه دور و WFH فرصت. ما یک سازمان گسترده WFH سیاست در بیابان و پشتیبانی افراد به کار از راه دور برای مدت طولانی در خانواده و مسائل شخصی و برای حمایت از سلامت روان خود را.

من خواندن بسیاری از بنیانگذاران تکنولوژی استارت آپ کسب و کار رهبران جهانی در ستایش از کار و می توانید ببینید که این آزادی و انعطاف پذیری برای کار در اطراف برنامه های شخصی خود را و به دوستان و خانواده می تواند نیرو است و برای برخی و باید برای همه یک عنصر مهم از مدرن کار می کنند.

اما من خواندن بسیاری در چند هفته گذشته در مورد این پرونده برای کار از یک دفتر و اگر ما تنها یک هفته به کل آژانس کار از راه دور و هر چند داشتن تمام تیم ما در Google Hangout شده است سرگرم کننده و آشکار من هنوز یک مدافع برای کار در یک دفتر و پس از آن به نظر می رسد بسیاری از این تیم است. در اینجا چند دلیل که چرا.

در فرد ضربان بیش ویدئو

وجود دارد هیچ چیز بهتر از گرفتن در یک اتاق و خرمن کوبی کردن یک موضوع و یا کار را از طریق یک اجرای خلاق. داشتن واقعی مردم در اتاق برای تغذیه کردن است که بسیار مهم است و توانایی تکرار یک ایده و یا جرقه خاموش یکی دیگر از دست داده است بیش از فیلم, اما, ساختار تماس ویدیویی است.

این فن آوری ساخته شده است آن را ساده به جای “شیر بر روی شانه” چت یا از طریق شل کردن پیام و یا یک دکمه تماس تصویری است اما آن را به عنوان یک تجربه ارزشمند برای هر دو نفر.

ما نیز یافت می شود در تنها یک هفته است که این تمایل وجود دارد که overcompensate برای عدم وجود چهره به چهره و ارتباط با ساخت هر مکالمه تماس تصویری. معنی چه بوده است 5 دقیقه چت در یک برنامه چت تصویری بیش از شل.

شنید در بیابان

ما یک مدت طولانی در حال اجرا شل کانال با نقل قول خنده دار از تیم; گاهی خارج از چارچوب آنها می تواند بسیار گیج کننده است. این لحظات کوچک در اغلب نادیده گرفته می یک مخزن از برخی از جالب ترین و عجیب و غریب ترین چیزهایی که اتفاق افتاده است در طول سال.

لحظاتی وجود دارد در طول یک روز زمانی که شما می توانید با کسی که در دفتر شما به اشتراک گذاشتن یک شوخی, خنده, داستان است که شما نمی توانید از نو خلق کردن به راحتی به بیش از شل.

کار از راه دور تمرکز شما را به برنامه ریزی ارتباطات است که می تواند موثر و سازنده اما آنها را از دست سرندیپیتی از bumping به کسی که در دفتر و یک فرصت لحظه ای و یا اتصال زده بودن.

کسانی که ناهار را با هم…

یکی از زیباترین چیزهایی است که اتفاق می افتد در دفتر ما و شروع بسیار ارگانیک نیست دیگر بعد از ما نقل مکان کرد در 10 سال پیش است که این تیم را اغلب با هم ناهار. ما یک آشپزخانه بزرگ منطقه و دو trestle-سبک جداول بنابراین اغلب می توان بیش از 20 تیم ما lunching و چت با هم. هنگامی که مردم بحث در مورد دفتر فرهنگ آنها اغلب بحث در مورد زمان که در آن کسب و کار اجرا آنها را به کار و یا از آن لذت ببرید با هم. اما فرهنگ فقط از تیم و آنها را که مایل به تجربه با هم. این همین کار را با آژانس ما باشگاه کتاب. ما دفتر لندن است که در بالا به خوبی شناخته شده Shoreditch نوار باشگاه کتاب و بنابراین چه جایی بهتر برای این تیم به کتاب واقعی باشگاه در یک بار در ماه.

ما در حال تلاش برای دوباره ایجاد کنید که احساس جامعه و هم با ایجاد یک روزانه لینک ویدئو برای هر کسی که می خواهد به پرش بر روی آن در زمان ناهار. این همان نیست اما ارائه می دهد یک فرصت برای این تیم به نگه داشتن در تماس با یکدیگر از طریق آنچه که واقعا مهم فعالیت در فرهنگ ما ،

همه که گفت: ما در این برای مسافت های طولانی و در حال گرفتن استفاده می شود به جدید ما از راه دور کار مي رفت. ما خوش شانس به یک کسب و کار دیجیتال است که می تواند به راحتی عمل و کارکرد از راه دور. چالش این است که برای حفظ مردم ما سلامت روانی و خلاقیت و عناصر فرهنگ شرکت ما از طریق این طولانی در حال اجرا از راه دور کار آزمایش.

تام Jarvis, موسس و مدیر عامل شرکت از بیابان آژانس

// در این مقاله برجسته

بیابان

این کارشناسان رسانه های اجتماعی. مؤثر و شکل گیری آنلاین مکالمه از طریق استراتژی خلاقیت و رسانه ها. ما ایجاد تاثیر مارک های چنین به عنوان کشف شبکه Ellesse, Warner Bros, GSMA, NBC, Uni…

پیدا کردن اطلاعات بیشتر در

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de