پس از ارائه یک محرک سخنرانی یکشنبه با هدف توانمند سازی شیکاگو جوانان فیلمساز اسپایک لی در پاسخ به موجی از عکاسی است که در حال حاضر سمت چپ 10 بچه ها زخمی در سراسر شهرستان در این آخر هفته.

“این چیزی است که جدید” لی به خبرنگاران گفت: پس از سخنرانی در سنت سابینا در Gresham. “من فکر می کنم که ما باید نگاهی به پایین [National Rifle Association].

“ما اسلحه بیشتر از هر کشور دیگری بر خدا سیاره ما همه خسته” اضافه شده لی که 2015 فیلم “چی-Raq” شیرجه زده شیکاگو فرهنگ و باندهای خشونت است.

Rev. مایکل Pfleger, یک سرسخت ضد خشونت مدافع دعوت لی به صحبت می کنند در خود کلیسا در روز یکشنبه احترام به او را با یک جایزه و نوید جایزه اسکار و برنده عنوان “دکتر کینگ از صنعت فیلم.”

در طول سخنرانی خود لی خواست مردم جوان در حضور و غیاب به دنبال آموزش عالی و تشویق آنها به دنبال غرایز خلاق خود را.

“شما آورده بودند به این زمین برای انجام چیزهای خوب” لی گفت: پس از جلسه هر جوانی در دست برای خدمات.

اما به او تحویل داده و در فراخوان این شهر شد و در حال حاضر وضعیتی وخیم از موجی از خشونت اسلحه تاثیر بسیار بچه ها او به دنبال الهام بخش.

بین شب جمعه و بعد از ظهر یکشنبه نوجوانان 10 تن نیز زخمی شده اند در سراسر شهر بود اسلحه, خشونت, به گفته پلیس شیکاگو. سه نفر از کسانی که عکاسی — که به زخمی شدن دو پسر سنین 8 و 11 و دو دختران در سنین 12 و 14 — بنا به گزارش شد اتفاقی.

در مصاحبه ای با روزنامه شیکاگو سان-تایمز, Pfleger سرزنش بازیگران در بزرگسالانی که اجازه بچه ها به ahold از اسلحه در وهله اول.

“چگونه می توانم به شما یک خانه که در آن اسلحه در دسترس هستند برای کودکان,” او پرسید. “بزرگسالان برگزار می شود مسئول است.”

اما تنها 15 سال دستگیر شده بود توسط چهار شنبه بعد از ظهر. حدود 1:15 بعد از ظهر روز گذشته بود و دست زدن به یک تفنگ را در داخل یک آپارتمان در نزدیکی ساختمان 24th و تروی خیابان وقتی که می رفت زده و 14 سال در این گونه گفته است.

او با عجله به Stroger بیمارستان در شرایط عادلانه و او بعدها به اتهام جنایت فقره از استفاده غیر قانونی از سلاح و بی پروا تخلیه, پلیس گفت:. او می رود به نظر می رسد در یک پیوند شنوایی یکشنبه در دادگاه اطفال.

Pfleger اشاره کرد که جوامع در جنوب و غرب دو طرف بوده که ویران شده توسط اتلاف سرمایه در حال حاضر شبیه “کشورهای جهان سوم.” و با ملی ویژه درخشان در شیکاگو در NBA All-Star Weekend او گفت: خشونت اسلحه است که اتفاق افتاده و همزمان تأکید این شهر تقسیم شده است.

“در حالی که همه فریاد و جشن در مرکز شهر و [در] ایالات مرکز در اینجا ما از شنیدن صدای شلیک گلوله ، sirens و اشک” Pfleger گفت. “همان آخر هفته.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im