هر هفته احترام بازاریاب و رئیس جمهور از تبلیغات انجمن کیت علف های هرز خواهد شد که یکی از نمایندگان در درام را می تواند انجام جشنواره را به پرسش از بازاریابان در سراسر جهان با استفاده از تجربه خود را برای کمک به حل مشکلات خود.

کریستی McCready مدیر ارشد بازاریابی افسر Homeserve: Keith من به یاد داشته باشید شما در حال به نقل از (در درام من فکر می کنم) عنوان کرد و گفت که زمانی که بازار احساس سمت چپ توسط خود مصرف کنندگان آن را معمولا به این دلیل که آنها هستند. چگونه انجام شما galvanize یک سازمان در اطراف نیاز به حرکت با مصرف کنندگان خود را هنگامی که شما تعبیه شده و ثابت رشد رانندگان در محل است که شما را عقب نگه داشتن?

کیت: اولا من می خواهم بگویم که اکثر شرکت ها خواهد جشن داشتن تعبیه شده و ثابت رشد رانندگان! من فکر می کنم شما باید به نگرانی در مورد اینکه آیا این درایور را ادامه خواهد داد به طوری که مصرف کنندگان زندگی و آرمان های خود را تغییر دهید. این مهم است که به عنوان یک رئیس بازاریاب برای به چالش کشیدن این. به عنوان یک فروشنده شما نیاز به دانستن که در آن مصرف کنندگان – و از همه مهمتر جایی که آنها در حال رفتن به اطمینان حاصل شود شما می توانید آنها خدمت می کنند بهتر است. اگر شما می توانید درک پویایی مصرف کننده و بازار و سپس به اشتراک گذاری که در شرکت شما خواهد شد ارائه بینش ارزشمندی.

به اعتقاد من بهترین راه گالوانیزه رهبران و یا یک تیم به دور یک دستور کار جدید این است که به تجربه مردم در این تغییرات و آورد بیرون. دیدن باور کردن است. مصرف کننده سافاری یک گزینه که در آن شما مردم را به مصرف کنندگان در خانه های خود و یا برای انجام کمک سفرهای خرید. با توجه به این زمان فشار بر رهبران ارشد, معکوس, مشاوره می تواند قدرتمند رویکرد است. پس از جفت شدن رهبران با اعضای تیم که به نمایندگی از برخی از این پیشرفت ها در رفتار مصرف کننده و یا اتصال مردم به طور مستقیم با مصرف کنندگان به طوری که آنها می تواند تجربه دست اول تغییر که در حال آمدن است.

این است که بسیار قدرتمند تر از گزارش های که اغلب تا پایان خوانده نشده توسط مدیران مشغول. نقش ما به عنوان بازاریابان این است که جرقه کنجکاوی مردم است در آنچه که اتفاق می افتد به طوری که آنها بیشتر پذیرای نیاز به تغییر.

موفق باشید رانندگی که تغییر!

علف های هرز خواهد شد یکی از تعدادی از سخنرانان در این درام را در آینده می توانید انجام شد. جزئیات بیشتر در مورد این رویداد را می توان در اینجا یافت نشد.

اگر شما می خواهید به درخواست کیت علف های هرز بازاریابی سوال به نظر در آینده قسط ایمیل stephen.lepitak@thedrum.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im