آسوشیتد پرس اعلام نمی آیووا برنده

DES MOINES, آیووا — آسوشیتد پرس روز پنجشنبه گفت که آن را قادر به برنده اعلام آیوا دموکراتیک قفقاز.

با 97 درصد از حوزه گزارش از روز دوشنبه قفقاز سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg آگهی ایالت ورمونت برنی ساندرز توسط سه هيئت دولت معادل از 2,098 محسوب می شود. که یک حاشیه 0.14 درصد است.

حتی به عنوان آیووا حزب دموکرات تلاش برای تکمیل آن نامزدها از حزبی نتایج همچنان دموکراتیک ملی رئیس کمیته تام پرز روز پنجشنبه خواسته آیووا حزب دموکرات برای انجام یک recanvass. است که بازشماری بلکه یک بررسی از شمارش آرا برای اطمینان از نتایج اضافه شد به درستی.

پرز به دنبال recanvass روزهای بعد از عدم اطمینان در مورد نتایج گزارش شده توسط آیووا حزب دموکرات که شامل تکنولوژی مشکلات با نرم افزار تلفن همراه استفاده می شود به جمع آوری نتایج از انجمن سایت تعداد قریب به اتفاق از تماس به حزب پشتیبان سیستم تلفن و متعاقب آن تاخیر چند روز از گزارش نتایج.

آیووا حزب دموکرات پیشنهاد آن را نمی ممکن است مطابق با پرز درخواست صدور بیانیه ای گفت که می خواهد انجام recanvass اگر یک درخواست توسط یکی از نامزدها.

بیشتر این حزب هنوز به نتایج گزارش از برخی ماهواره ای انجمن hd از آن هنوز هم وجود دارد تعداد نامعلومی از هيئت دولت معادل به دست آورد.

“آسوشیتد پرس خواستار یک مسابقه زمانی که وجود دارد این است که نشانه ای روشن از یک برنده است. به دلیل یک اختلاف بین شهردار سابق پیت Buttigieg و بهداشت ، برنی ساندرز و بی نظمی در این سال انجمن فرایند ممکن است برای تعیین برنده در این مرحله گفت:” سالی Buzbee, AP, معاون ارشد رئیس جمهور و سردبیر اجرایی.

AP ادامه خواهد داد به گزارش و بررسی نتایج حاصل از آیووا حزب دموکرات آن را به عنوان خود را کامل نامزدها و همچنین نتایج حاصل از هر پتانسیل recanvass یا بازشماری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر