در شرط جوایز DaBaby انجام با پلیس زانو در گردن او

انجام به عنوان یک افسر پلیس فشرده زانو خود را بر روی گردن خود را تکرار آخرین لحظات جورج فلوید زندگی چند پلاتین رپ DaBaby ای یک آیه از زندگی ماده ریمیکس از آهنگ “راک استار” در BET Awards.

روز یکشنبه نشان می دهد یک رویداد مجازی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس برجسته تعدادی از ضبط بسیار تولید می شود و به خوبی گردد اجرای برنامه. DaBaby کلیپ شامل رادی Ricch همچنین تصاویر ویژه از تظاهرات بازتابی از جهان کنونی و در پی فلوید را مرگ و مرگ دیگران از جمله Breonna تیلور و Ahmaud Arbery.

شرط جوایز جشن 20 سالگرد آن لگد یکشنبه با عملکرد هنرمندان سیاه رپ و آواز, سرود در مورد سیاه تجربه و مبارزه برای حقوق برابر.

12-year-old احساس Keedron برایانت که سر تبدیل شده در رسانه های اجتماعی با او پرشور در مورد عملکرد یک جوان سیاه در جهان امروز آغاز شده نشان می دهد با یک a cappella عملکرد خود را تند و تلخ آهنگ “من فقط می خواهم به زندگی می کنند” که به دست آورده او را ضبط کرد. که به دنبال آن همه ستاره نحوه عملکرد دشمن 1989 سرود “مبارزه قدرت” شامل Nas, سیاه فکر Rapsody and YG اضافه کردن جدید متن ترانه برای آهنگ حتی namedropping Breonna تیلور و دیگران.

Chuck D لگد کردن عملکرد, جایگزینی سال 1989 با 2020. “مبارزه قدرت” در صدر بیلبورد رپ نمودار بیشتر از سه دهه پیش و به ویژه در اسپایک لی حماسه “انجام کار درست است.” عطر و طعم Flav Questlove و فکر و Chuck D هنرمند Jahi نیز بخشی از عملکرد.

روز یکشنبه نشان می دهد همچنین جشن شرط را 40 سال به عنوان یک شبکه است. سه ساعت نشان می دهد توسط کمدین بازیگر و تلویزیون شخصیت آماندا Seales پخش در CBS برای اولین بار به عنوان به خوبی به عنوان شرط و شرط او است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *