رژیم صهیونیستی. J. B. پریتزکر یک پیام توانمندسازی برای بیش از 1000 نفر در صف آرایی در حومه جنوب پلیس به دنبال پاسخگویی و عدالت کیفری اصلاحات.

“در اینجا حقیقت دیرینه سیستم تغییر نیست خود به خود” پریتزکر گفت: در این تظاهرات دوشنبه شب در متسن. “عدالت وجود ندارد و بدون پلیس پاسخگویی و اصلاح زیرا که عدالت بدون عدالت کیفری اصلاحات چرا که عدالت وجود ندارد و بدون سرمایه گذاری واقعی در این جامعه است.”

“املاک, تغییر, تغییر ساختاری می آید از تظاهرات زوج با سیاست و عمل” او گفت:.

این تجمع و راهپیمایی در نام جورج فلوید و دیگران که فوت کرده اند, به عنوان یک نتیجه از خشونت پلیس بود که به میزبانی پیروزی کلیسای وابسته به پاپ 20801 متسن Ave. و پر از الهام بخش موسیقی و نماز است.

پریتزکر گفت: جمعیت ایالت ایلینوی در یک “لحظه منحصر به فرد” هنگامی که آن را می تواند کمک به تعمیر سیستم های شکسته. وی با اشاره به تعدادی از زنان در مرحله ای با او که در مواضع قدرت است که به پیدایش این تغییر مانند سرهنگ رژیم صهیونیستی است. Juliana استراتون, Cook County, رئیس جمهور هیئت مدیره پرسپولیس Preckwinckle و کوک کانتی ایالت وکیل کیم Foxx.

فوکس به یک سخنرانی پرشور در مورد در حال رشد در مسکن عمومی و سیستمیک موانع آفریقایی آمریکایی ها اغلب به صورت.

“من صحبت در مورد این واقعیت است که من از این پروژه به این دلیل که افرادی که از طریق سیستم ما من بیشتر مشترک با آنها از من با بسیاری از وکلا که کار با من” فوکس گفت. “و نه به خاطر ما نیست به درخشان نه به خاطر ما نیست به عنوان روشن نمی کند چرا که ما نمی باید از این فرصت برای تغییر جهان ما اما از آنجا که ما در سیستم های تحت ستم ما برای مدت طولانی است.”

“این یک نژادپرست سیستم است که مظلوم جوامع از آغاز 1619,” او اضافه شده است. “در این لحظه ما است.”

استراتون خواست جمعیت برای به دست گرفتن لحظه ای.

“هشت دقیقه و 46 ثانیه افسر چوین او زانو بر گردن جورج فلوید فشار زندگی او را به عنوان او گفت: “من نمی توانم نفس بکشم’ ” Stratton گفت. “پس امشب ما مارس برای عدالت و عشق به همسایه ما چون همه ما سزاوار به نفس.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de