نگاهی به نقشه Illinois. توجه کنید که چگونه پیوریا بلومینگتون و Champaign همه خط, یک, دو, سه, مانند ستاره کمربند جبار حلق آویز در یک ردیف در جنوب شیکاگو است. فراتر از آنها …

چه ؟ شما نمی باید یک نقشه از ایلینوی? خوب برو آنلاین و … من دیدن مشکل است. بر روی گوشی شما یک نقشه از ایلینوی در حدود 3 اینچ قد بلند است.

ترحم. ایلینوی نقشه من به دنبال در یک توانا 19 اینچ قد بلند, جاسوس سراسر دو صفحه از 2021 رند McNally جاده اطلس کاتالوگ لذت, شاد موردی تداوم در نقشه گوگل سن.

“چی؟” شما به خوبی در مورد در حال حاضر. “این در مورد شورش? من گیج شدم.”

مطمئن باشید این نیز در مورد بحران اما به طور غیر مستقیم. به عنوان رمان coronavirus منتقل شده از وحشتناک جدید و همه گیر به wearying مصیبت بی پایان من شروع به تعجب آنچه که ممکن است در مورد نوشته شده است که نبود سبب شیوع پرستاران دیوانه وار در تلاش برای نجات نفس نفس زدن بیماران در هرج و مرج ERs. ماشین آلات سابق زندگی باید سنگ زنی در جایی دور. اگر تنها من می دانستم که چگونه به آن را پیدا کنید …

“جاده جدید اطلس در میان” جزئیات خط موضوع.

“صبح به خیر” Kendra Ensor, بازاریابی, VP در رند McNally آغاز شد. “من می دانم آن را یک بار عجیب و غریب و با دولت COVID-19 دستورالعمل در محل تفریحی سفر بسیار زیادی در متوقف.”

هوشمند است. بسیاری از شرکت ها حتی نمی nod در فیل در اتاق است. “به عنوان مرسوم است در این زمان از سال, شده است و از سال 1924 نسخه جدید جاده اطلس به تازگی منتشر شده است.”

تحسین راه است که جمله ساختار —”به تازگی منتشر شد.” هیچ شرکت انتشار جاده اطلس. جاده اطلس جادویی به نظر می رسد در آن مرسوم زمان خود توافق.

من می خواهم که رفته با چیزی بیشتر, um, مهاجم.

“NBA به نام آن واریز شده است. هواپیمایی — ناخوشایند در بهترین زمان — قهر در سایه unmourned. پس از آن تا به یک شرکت دنیا در شیکاگو در سال 1856 که جان سالم به در هر دو جنگ داخلی و آتش سوزی بزرگ سال 1871 و مطمئن شوید که به عنوان هک نیست برای رفتن به منصرف صرف همزمان همه گیر/رکود/عمران ناشي از افتخار ارائه این جاده اطلس است که هدایت و خوشحال آمریکایی برای تقریبا 100 سال است. شما ممکن است به اندازه کافی جسورانه به استفاده از آن در حال حاضر, اما میخوای!!!”

من شده است با گفتن به جهنم همسر من “در زمانی که این است که بیش از ما در حال پیاده روی یوسمیتی” به طوری که اغلب آن را تبدیل به یک سرود به التماس آینده آزادی در حالی که مینمودم در طاعون ناشی از سلول.

“یوسمیتی” من زمزمه. “یو … seh … mi … توپ را روی گوه.”

یک میلیون سوال. این COVID-19 کسب و کار — تاثیر اطلس فروش آن است ؟

“است که یک بیت از یک چالش” پاسخ داد: Ensor. “بسیاری از ما اطلس به فروش می رسد از طریق آجر و ملات فروشگاه های خرده فروشی است که بسته شده اند. در چند هفته گذشته ما شاهد افزایش حمل و نقل به عنوان برخی از ایالت ها و خرده فروشان در حال باز کردن back up.”

Ensor گفت: در حالی که تقاضا برای خورده نقشه های شهر در واقع کاهش یافته است, جاده اطلس کسب و کار ثابت باقی مانده است.

“چند سال پیش ما شاهد یک چشم انداز مثبت در فروش رند McNally جاده اطلس است که به طور کلی برگزار می شود,” او گفت:.

و چرا که نه ؟ هزینه متوسط $14.95. شما می توانید آن را به صورت آنلاین در www.randmcnally.com/publishing.

من تحت تاثیر قرار با چه جاده اطلس بود repurposed از کسل کننده ابزار ناوبری برای رویای خیالی راهنمای.

“ما می خواستیم برای ارائه مهلت چیزی است که سرگرم کننده خواهد بود برای برنامه ریزی و چیزی برای نگاه به جلو به,” او گفت:. “بنابراین پیام ما در این سال بود که مردمی رویای سفر و روز آینده می توانید خود را اطلس و برنامه ریزی آینده سفرهای جاده ای.”

Ensor به من یک ایده که او گفت: این اطلس نیز برای شرایط اضطراری.

“جاده اطلس بخشی از یک ماشین ابزار مانند یک چراغ قوه و یا کابل بلوز,” او گفت:. “این خوب است آماده می شود.”

می تواند به شما دیدن این تبلیغ ؟ ناهموار مانده پدر تکیه بیش از کاپوت ماشین خود را در جاده اطلس گسترش روشن شده توسط چراغ قوه. نگران مامان به دنبال در. کودکان و نوجوانان در ماشین خواب.

تیتر: “شما هرگز به خود آیداهو پناهگاه بدون آن!”

پس از مطالعه ایلینوی, من می دانستم که از کجا به بعد: کالیفرنیا/شمالی.

در پایین سمت چپ “پارک ملی یوسیمیتی” در جزئیات. تغییر برای دولت نقشه من نگاه آتشفشانی لاسن nat’l پارک, هیچ, و سپس Yolla Bolly-میانه مارماهی بیابان — نام تنهایی با ارزش است $14.95 — تضعیف پایین صفحه گذشته ساکرامنتو بیش از برابر شده و در بر داشت Yosemite انتظار فقط در شرق مودستو (Modesto).

“من در آینده برای شما و کودک” به من گفت: بهره برداری از نقشه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im