در جدول مجازی با لورا واشنگتن و لین شیرین: تحول سیاست در پی یک بیماری همه گیر و جورج فلوید

Category: سانتایمز Comments: No comments

گرفتن شام خود را حل و فصل به مبل خود را و پیوستن به شیکاگو سان تایمز’ لین شیرین و لورا واشنگتن به صورت زنده گفتگو در مورد تحولات سیاست در پی ملی عمده اختلالات.

ما خبرساز مهمانان دو عضو از ایلینوی هیئت نمایندگان کنگره حزب دموکرات در کنگره لورن آندروود و جمهوری خواه در کنگره آدم Kinzinger. ما پنل شکستن اخبار شامل Sun-Times سیاسی نویسنده تینا Sfondeles و نویسنده تحریریه لی بیگ.

لحن در Facebook Live در پنجشنبه 25 ژوئن در ساعت 6:30 p.m – 7:30 p. m. EDT به بحث در مورد چگونه محلی و ملی, سیاست در حال تغییر است در پاسخ به COVID-19 مرگ جورج فلوید و در جریان تظاهرات.

در جدول مجازی با لورا واشنگتن & Lynn شیرین

تاریخ لورا واشنگتن لین شیرین و مهمانان ویژه در این جدول مجازی به صورت زنده گفتگو در مورد سیاست در پی COVID-19 همه گیر و مرگ جورج فلوید. ما خبرساز مهمانان دو عضو از ایلینوی هیئت نمایندگان کنگره حزب دموکرات در کنگره لورن آندروود و جمهوری خواه در کنگره آدم Kinzinger. ما پنل شکستن شامل اخبار سیاسی نویسنده تینا Sfondeles و نویسنده تحریریه لی بیگ.

ارسال شده توسط شیکاگو سان تایمز روز پنج شنبه 25 ژوئن 2020

شما نمی خواهد نیاز به وارد Facebook و یا Facebook account برای مشاهده جریان زندگی می کنند.

پاسخ دهید در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>