در مغلوب ساختن پیشی جستن برج در اینجا نام هیچ معامله

آن را بسیار do-re-mi برای خرید به شیکاگو Trump International Hotel & Tower, آن را به عنوان یک بار بود و آن را قابل توجه ترش یادداشت برای صاحبان ساختمان.

قیمت ها کاهش یافته است به طوری که اگر شما یک ذهن شما می توانید یک واحد در ارزان نسبتا صحبت کردن. برخی از آپارتمانهای هستند که در اتاق های هتل ها در 98-طبقه ساختمان را می توان برای کمتر از $200,000.

اما مراقب باشید خریدار. گیل Lissner مدیر عامل در Integra ملک منابع گفت: اتاق های هتل ها ارزان هستند چرا که آنها به لحاظ تاریخی بد سرمایه گذاری چیزی بدتر ساخته شده توسط این بیماری همه گیر.

بعد از هتل مدیریت هزینه ها که لیست عمومی گزارش می تواند اجرای بیش از 2000 دلار در ماه مالیات و بهره وام خود را بسیار وجود دارد در سمت چپ از سهم خود را از درآمد اجاره.

که فقط شروع مشکلات afflicting برج که ما رئیس جمهور فعلی فرفورژه در شیکاگو تکمیل ساخت و ساز در سال 2009. Chortle اگر شما باید اما به یاد داشته باشید که نه همه مشکلات زمین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان است.

آنها احساس فردی صاحبان در 401 N. Wabash Ave. که با قرار دادن یک تکه از دارایی های خود را به این سرمایه گذاری احتمالا به دلایل جدا از سیاست است.

در هماهنگی خود با مغلوب ساختن پیشی جستن آنها را انتخاب faithless شریک کسب و کار. در هر زمان داده شده را به دنبال فروش واحد خود و آنها باید رمیدن هر بار که او assails شیکاگو مقایسه آن خشونت به افغانستان است. شما می خواهم فکر می کنم رئیس جمهور خواهد نرم-پدال کسانی که انتقادات در احترام به خود — er خانواده اش — کسب و کار.

جدا از همه این است که ساختمان خود را به طور کلی به خوبی در نظر گرفته شهروند از افق طراحی شده توسط شیکاگو آدریان اسمیت که مغلوب ساختن پیشی جستن بعد از خدشه دار الصاق نام خود را به آن. این ملک شامل یک امتیاز بسیار هتل و آپارتمانهای مسکونی مباهات premium نمایش و ویژگی های.

“این بسیار خوب و اموال آنها عمل آن را به خوبی” Lissner گفت. “کارکنان بسیار نگران و به خوبی آموزش دیده. منفی است به نام. آن را مانند یک میله رعد و برق.” دیرین مقیم گفت: ساختمان دسته coronavirus خوب با جدی تمیز کردن حدود چهار نفر در یک آسانسور و ماسک باید داشته باشند. “آنها نه کاهش در خدمات,” او گفت:.

در عین حال اموال را مغلوب ساختن پیشی جستن نقص رشد کرده است در طول این مرد ریاست جمهوری است. Lissner crunched میانه اطلاعات املاک و مستغلات در بر داشت و فروش خوابگاه برای اولین بار نیمی از این سال به طور متوسط $566 یک فوت مربع پایین 42 درصد از همان ماه دو سال پیش و 25 درصد از 2019.

قیمت ها پایین خود را پس از رکود بزرگ سال 2008 و همراه آن رکود مسکن. این ساختمان در بهترین زمان پاک است آن معیار از 800 فوت مربع است اما به ندرت به آن آرمان 1000$.

اما دیگر برج را ديد و پس از اتمام بدون نام نفرت انگیز یا هشدار به اکثر خریداران. تظاهرات در مقابل ساختمان مغلوب ساختن پیشی جستن تقریبا هر روز دیگر نمی تواند خوب برای قیمت آن ،

Lissner گفت: همراه با مشخص مغلوب ساختن پیشی جستن عوامل ساختمان باید ادعا با کلی نرم شدن در مرکز شهر محل سکونت قیمت است که بدتر با این بیماری همه گیر به علاوه رقابت جدیدتر از بالا افزایش می یابد که دعوت نمی مبتذل توجه است.

هتل-محل سکونت واحدها اضافه بار خرد بازار سفر. لیست این واحدها در Realtor.com نشان می دهد بسیاری به بازار عرضه شده است برای ماه ها با قیمت آن کاهش یافته است بیش از 30 درصد در چند سال گذشته است. ما نمی دانیم که دقیقا چه بد مغلوب ساختن پیشی جستن هتل در حال انجام است اما این سفر شرکت تحقیقات STR گزارش می دهد که در میان همه شیکاگو هتل لوکس, اتاق occupancies بودند فقط 3 درصد در آوریل و 4.5 درصد در ماه مه. سال گذشته در این زمان کسانی که هتل شد بیش از 80 درصد کامل است.

تاپیک این برج فضای خرده فروشی است که تهمت هرگز قادر به اجاره نامه. او به دنبال Michigan Avenue, قیمت فضایی بعید به رسم Michigan Avenue, ترافیک.

عوامل املاک و مستغلات به طور معمول یک loquacious گروه وقتی که می آید به ساختمان است که می توانید بکشید در کمیسیون نمی خواهم بگویم خیلی در مورد برج ترامپ. سه که در لیست وجود ندارد بازگشت تماس و یا کاهش یافته است به بحث در مورد اموال. یک عامل برجسته کاری در رودخانه شمال به من گفت که او shuns ساختمان به دلیل اعتقادات سیاسی.

من می خواستم دیدگاه این سازمان نسبت ناروا و برج انجمن محل سکونت نیست بازگشت پیام. بیشتر حیف — من دوست دارم بدانم اگر محل سکونت صاحبان عقل سلیم و یا قدرت به تکان شدید و سخت آن 20-پا بلند تهمت نامه ها خاموش ساخت. در حالی که این کشور در یک جا از پایین کشیدن آثار تاریخی به نظر می رسد عجیب و غریب به ترک به تنهایی یک مرد را شعله ور جشن خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de