مقامات اعلام 2nd coronavirus مرگ در ما

Category: سانتایمز Comments: No comments

سیاتل — مقامات بهداشتی در واشنگتن گفت: یکشنبه شب که شخص دوم مرده بود از coronavirus — یک مرد در 70s از یک مرکز پرستاری در نزدیکی سیاتل که در آن ده ها تن از افراد بیمار بودند و تا به حال تست شده برای ویروس.

محققان گفت این ویروس ممکن است در گردش برای هفته کشف نشده در واشنگتن است.

در بیانیه ای بهداشت عمومی—سیاتل & King County مرد گفت: درگذشت شنبه. روز جمعه مقامات بهداشت گفت: یک مرد در 50s درگذشت coronavirus. هر دو حال اساسی شرایط بهداشتی و هر دوی آنها در بیمارستان تحت درمان در Kirkland, Washington, شرق سیاتل.

واشنگتن در حال حاضر دارای 12 مورد تأیید.

دولت و مقامات محلی به شدت تست برای بیماری که تعداد موارد جدید رشد در سراسر کشور با عفونت های جدید اعلام کرد در کالیفرنیا, ایلینوی, رود آیلند, نیویورک و واشنگتن است.

مقامات در منطقه سیاتل گزارش چهار مورد جدید یکشنبه شب از جمله مردی که درگذشت.

برای اولین بار در ایالات متحده مورد یک ایالت واشنگتن بود که در بازدید از چین که در آن ویروس پدید آمده اما چند مورد اخیر در ایالات متحده آمریکا تا به حال هیچ ارتباط شناخته شده به مسافران است.

در کالیفرنیا دو کارکنان مراقبت های بهداشتی در منطقه خلیج سان فرانسیسکو است که برای مراقبت زودتر coronavirus بيمار مبتلا به این ویروس در یکشنبه گردشگاه عمومی و سولانو شهرستان گفت: در یک بیانیه مشترک.

کارکنان مراقبت های بهداشتی هر دو شاغل در NorthBay VacaValley بیمارستان در واکاویل کالیفرنیا و تا به حال مواجهه با یک بیمار تحت درمان وجود دارد قبل از انتقال به UC Davis مرکز پزشکی در ساکرامنتو ، که بیمار بود و فرد برای اولین بار در آمریکا کشف شده به قرارداد coronavirus با هیچ شناخته شده خارج از کشور سفر.

در جای دیگر مقامات یکشنبه اعلام کرد یک سوم پرونده در ایالت ایلینوی و در رود آیلند و نیویورک اولین موارد به عنوان آمریکایی ها نگران swarmed فروشگاه به سهام تا در کالاهای اساسی مانند بطری آب و کنسرو مواد غذایی و کاغذ توالت.

بستری بیمار در رود آیلند است که یک مرد در 40s خود را که تا به حال سفر به ایتالیا, در فوریه. نیویورک تایید یکشنبه که یک زن در اواخر 30s قرارداد این ویروس در حالی که سفر در ایران است. بیمار است نه در بیماری جدی است. او دارای علائم تنفسی شده است و در وضعیت کنترل شده پس از ورود به نیویورک با توجه به بیانیه ای از فرماندار ،

به عنوان fallout ادامه داد: معاون رئیس جمهور مایک پنس و بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر به دنبال اطمینان دادن به آمریکا است که دولت فدرال در حال کار برای اطمینان از دولت و مقامات محلی قادر به تست این ویروس. هر دو گفت: در طول یک دور از تلویزیون نشان می دهد بحث ظاهر یکشنبه که بیش از هزاران تست کیت شده بود توزیع به دولت و مقامات محلی با هزاران نفر بیشتر به آمده است.

“آنها باید بدانند ما بهترین نظام سلامت در جهان به دنبال آنها” آذر گفت:, و اضافه کرد که موارد اضافی خواهد شد و به طور کلی خطر را برای آمریکایی ها کم است.

به عنوان موارد علامت تا برخی از آمریکایی ها مواجه نگردند لوازم اساسی — به خصوص در مناطق با موارد تشخیص داده شده و شروع به گرفتن توجه داشته باشید از تاثیر بر زندگی روزمره. فروشگاه Costco فروخته شده از کاغذ توالت بطری آب و ضد عفونی کننده دست در خارج از پورتلند اورگان که در آن یک مورد اعلام شد جمعه. بازی های ورزشی و شیوه لغو شد به آینده مدرسه در هفته است. برخی از کلیساها گفت: آنها نمی خواهد ارائه ربانی به دلیل ترس از گسترش ویروسی.

پنس, نام رئیس جمهور به این نقطه فرد نظارت دولت در پاسخ گفت: بیش از 15000 ویروس تست کیت تا به حال منتشر شده است بیش از آخر هفته. و دولت در حال کار با یک تجاری ارائه دهنده توزیع 50,000 بیشتر, او گفت:.

معاون رئیس جمهور گفت: تست جزء اولین مسائل مطرح شده توسط فرمانداران او صحبت تا کنون. چند متحده باید خود را شروع تست از جمله واشنگتن ایالت اورگن و ایلینوی.

“ما در حال تکیه به آن” پنس گفت.

آذر گفت: بیش از 3,600 مردم در حال حاضر آزمایش شده است برای coronavirus و این قابلیت وجود دارد برای تست 75,000 مردم است. او پیش بینی “رادیکال گسترش است که” در هفته های آینده.

پنس و آذر صحبت می کرد یک روز پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصویب محدودیت های جدید در مسافرت های بین المللی برای جلوگیری از گسترش در ایالات متحده از این ویروس جدید که در چین نشات گرفته. وجود دارد در حال حاضر بیش از 80 ، 000 موارد در سراسر جهان و حدود 3000 مرگ و میر.

تعدادی از شناخته شده coronavirus موارد در ایالات متحده رسیده بود حداقل 80, یکشنبه, شمارش افراد تخلیه از کشتی کروز و شهر ووهان در چین است.

___

Flaccus گزارش از پورتلند ، AP نویسنده Darlene Superville در واشنگتن و کریس Grygiel در سیاتل کمک کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>