“ما در حال درخواست از کسانی که در بالا که به نفع بسیاری از اقتصاد ما به کمک کمی بیشتر گفت:” وزیر دارایی کارول جیمز.

وزیر دارایی کارول جیمز امواج به مردم در این گالری در مجلس در ویکتوریا. چاد HIPOLITO / کانادا مطبوعات فایل

ویکتوریا – B. C. وزیر امور مالی است پرده برداری کرد برگزاری-دوره بودجه متوسط با پول جدید برای وسیله نقلیه الکتریکی تخفیف و متوسطه کمک های مالی تامین می شود جدید مالیات بر درآمد بالا بگیر و نوشیدنی های شیرین.

مردم با درآمد مشمول مالیات از بیش از $220,000 را ببینید با افزایش مالیات از 16.8 درصد به 20.5 درصد در یک حرکت دولت در برآورد تولید خواهد شد $216 میلیون دلار درآمد جدید در سال آینده و $713 میلیون بیش از سه سال است.

“ما در حال درخواست از کسانی که در بالا که به نفع بسیاری از اقتصاد ما به کمک کمی بیشتر گفت:” وزیر دارایی کارول جیمز.

“نزدیک به نیمی از درآمد حاصل از این مالیات افزایش خواهد آمد از افراد با درآمد بالای 1 میلیون دلار و حتی با این نرخ مالیات B. C. شخصی مالیات بر درآمد باقی می ماند بسیار رقابتی است.”

در حالی که جدید مالیات بر درآمد بر تعداد نسبتا کمی از افراد یک دوم مالیات بر نوشیدنی های شیرین تاثیر به مراتب بیشتر مصرف کنندگان است.

دولت به پایان خواهد رسید استانی معافیت مالیات بر فروش در نوشیدنی های شیرین مانند پاپ شروع جولای 1, گفت:, James. با اضافه کردن هفت درصد PST به این نوشیدنی ها تولید خواهد شد بیش از 30 میلیون دلار در سال است.

“این یک بهداشت ابتکار به نگاه چگونه ما رشد سالم افراد جوان گفت:” جیمز.

“من فکر می کنم اگر شما یک نگاهی به بزرگترین مصرف, پاپ, نوشیدنی های شیرین آن است که 14-18 ساله. ما می خواهیم مطمئن شوید که ما در حال انجام بخشی از ما را برای تنظیم آنها را در این مرحله از داشتن یک زندگی سالم در پیش است.”

درآمد حاصل از مالیات های جدید کمک خواهد کرد که صندوق جدید $24 میلیون کمک مالی برنامه به ارائه تا 4000 دلار در سال برای کم درآمد دانشجویان دانشگاه در ماه سپتامبر. که برنامه اعطا خواهد شد بازرسی و نگهداری شامل دانش آموزان در نظر گرفتن دیپلم و گواهی دوره در معاملات آموزش و پرورش و بهداشت و درمان-مراقبت از برنامه های که قبلا فاقد شرایط لازم.

“دسترسی به آموزش و پرورش ایجاد فرصت هایی که نسل” گفت: جیمز. “این قدرت برای تغییر یک خانواده برای همیشه.”

آن نیز کمک خواهد کرد که برای پرداخت یکی دیگر از فرمت موجود در وسیله نقلیه الکتریکی تخفیف از $3,000, در هزینه $28 میلیون سال آینده است.

به طور کلی 2020/21 بودجه که شروع می شود در تاریخ 1 آوریل برآورد میلیارد و 227 میلیون مازاد بر 60 میلیارد دلار در هزینه های.

هزینه های در حال افزایش سریع تر از درآمد در یک 3.1 درصد هزینه افزایش نسبت به سال گذشته در 2.6 درصد در درآمد جدید.

بودجه که می آید با 900 میلیون دلار در احتمالی و هوا کمک هزینه گریه به دور از مقیاس هزینه های برنامه های تحویل داده شده توسط حزب دموکراتیک ملی دولت پس از آن تشکیل قدرت در سال 2017.

جیمز در ادامه به هشدار سه شنبه یک نرم شدن اقتصاد, بین المللی, خطرات اقتصادی و نیاز به احتیاط در صرف. استان رشد اقتصادی باقی مانده است حدود 1.8 درصد تولید ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی).

“اگر شما در زمان یک نگاه در دولت های گذشته آنچه را که اغلب اتفاق می افتد در این زمان در طول یک تعدیل اقتصاد است که شما می خواهم برنامه ها و خدمات برش” گفت: جیمز. “ما در حال انجام آن است.”

گروه های کسب و کار به ولرم نظرات به بودجه.

B. C. کسب و کار رئیس شورای گرگ D’Avignon گفت که او “نا امید” در بودجه.

“بودجه است که عملا سکوت در دستور کار اجازه دهید به تنهایی اجرای پایدار اقتصادی طرح,” او گفت:.

ونکوور هیئت بازرگانی به بودجه “ب-” درجه.

جیمز گفت: حدود 300 میلیون دلار در داخلی دولت به کاهش هزینه های اختیاری ثابت کرده اند موفق باشند. اما مقامات دولتی می تواند ارائه یک تفکیک هزینه های ذخیره شده توسط وزارت و جیمز گفت: هیچ لیست وجود دارد چرا که این پول مجددا به برنامه ها و خدمات.

در حالی که برخی از منابع درآمد هستند تا در بودجه مانند مالیات بر کربن و انتقال اموال مالیات بر درآمد در حال عقب مانده از جمله شخصی و مالیات بر درآمد شرکت ها.

B. C. سهم از شاهدانه مالیات از اتاوا نشست در $6 میلیون در 2019/20 با توجه به روند کند اجرای فروشگاه ها و آنچه منتقدان گفته اند جذاب تر و قیمت محصولات در بازار سیاه است. اما بودجه پروژه های سنبله در گیاه شاهدانه درآمد به 50 میلیون دلار در سال آینده و 70 میلیون دلار در سال پس از آن.

جیمز گفت: 18 میلیون دلار نیز از کنار در بهداشت عمومی و اجرای شاهدانه.

بودجه تا حد زیادی دارای خط برای قیمت مسکن و مراقبت از کودک دو کلید انتخابات وعده از NDP دولت در سال 2017 انتخابات.

مراقبت از کودک بودجه ای خاص است که تا حد زیادی منجمد برای سه سال آینده و معلوم بود روز شنبه از بودجه اسناد چگونه است که اثرات برنامه 10 ساله را در 10 دلار در روز مراقبت از کودکان.

دولت فدرال به تازگی تمدید آن کودک-مراقبت از بودجه پرداخت که اجازه می دهد قبل از میلاد به ادامه کار چندین $10-یک-روز آزمایشی سایت ها در سراسر استان است.

شارون گرکسون از ائتلاف مراقبت از کودکان طرفداران گفت: دولت افتخار بودجه آن تعهد برای سال آینده است اما نگران آن است که 200 میلیون دلار برای سال آینده. او گفت که او با اعتماد به نفس دولت را به تجدید نظر در بودجه سال آینده برای کمک به حفظ $10-یک-روز برنامه ریزی در مسیر.

در مسکن جیمز گفت: دولت ادامه خواهد داد تا آن را به قیمت 7 میلیارد برنامه 10 ساله برای ساخت و ساز مسکن. اگر چه خرید و فروش خانه کاهش یافته و به 1.5 درصد در سال گذشته به طور متوسط قیمت خانه کاهش یافت و 1.6 درصد جیمز گفت: بازار مسکن است که ابدا مقرون به صرفه و قیمت نیاز به کاهش بیشتر است.

“من فکر نمی کنم هر کسی که می گویند ما رسیده مقرون به صرفه مسکن در, British Columbia,” او گفت:.

NDP دولت گمانه زنی های مالیاتی همچنان به را در حدود 185 میلیون در سال.

روز سه شنبه بودجه نیز دوباره اعلام کرد که کودک فرصت سود پرداخت برای اولین بار در بودجه سال گذشته. این برنامه شروع می شود که این سقوط خواهد پرداخت تا 1600 دلار در هر کودک بر اساس درآمد یک خانواده تا $114,000 سالانه است.

بزرگترین بودجه افزایش بودجه 9.5 درصد به مقامات بهداشتی و بیمارستان ها. کل هزینه های مراقبت های بهداشتی در حال حاضر حساب برای $24.3 میلیارد یا 40 درصد از کل بودجه استانی.

بودجه بیشتر بود خوش آمدید توسط گروه سلامت اما هر دو B. C. اتحادیه پرستاران و ارائه دهندگان مراقبت های Association of B. C. گفت: عنصر گم شده بود گسترش جدید متوسطه گرانت برنامه به پرستاری و مراقبت از سالمندان کارگران است.

دومین افزایش 7.4 درصد پرش به متوسطه آموزش و پرورش گسترش فضاهای آموزشی برای تقاضای شغل است.

آموزش و پرورش برای K-12 مدرسه دریافت تنها 2.2 درصد بالابر در حدود 6.7 میلیارد دلار در هزینه با هیچ پول اضافی خود را کنار بگذارند برای یک قرارداد جدید با معلمان در بالا قبلا اظهار داشت: دو درصد ماموریت های برگزار شده توسط جیمز.

بیش از نیمی از وزارتخانه های دولت – 13 از 20 – را ببینید بودجه خود را منجمد و یا کاهش می یابد در سال آینده.

دولت را کنار بگذارند 11 میلیون دلار به صندوق عمومی تحقیق پول شویی در طول دو سال آینده.

این استان را نیز افزایش درآمد ماهانه معافیت برای افرادی که معلولیت توسط 100 دلار در هزینه 20 میلیون دلار بیش از سه سال است.

برنامه های دیگر دریافت بودجه فقط به اندازه کافی برای پوشش caseload فشارهای مانند $131 میلیون بیش از سه سال برای درآمد کمک ناتوانی و اجتماعی دیگر پشتیبانی و $121 میلیون دلار برای جامعه زندگی B. C.

بودجه پیش بینی دیگر را افزایش می دهد کوچک برای کودکان و جوانان بومی, جوانان, جامعه, ایمنی, آتش سوزی مدیریت و کمک های حقوقی.

گروه های اجتماعی که تقریبا به اندازه کافی پول و دولت نتوانسته است به آدرس سیستمیک چالش ها و لیست انتظار برای خدمات مانند تجاوز جنسی حمایت از جوانان بی خانمانی و کمک های حقوقی.

“این بودجه بیش از حد محتاط” گفت: Iglika ایوانوا ارشد اقتصاد در کانادا canadian Centre for Policy Alternatives.

دولت باید پله تا با افزایش به رفاه و نرخ یک طرح هماهنگ برای جوانان بی خانمانی, او گفت:.

مستقل کودکان نماینده جنیفر Charlesworth تکرار انتقاد کرد و گفت او نگران دولت هنوز به آدرس عمده کلاه در جوانان که سن از دولت مراقبت, اما نمی توانید به متوسطه آموزش و پرورش است.

بخش جنگل همچنان به عنوان آن را در برابر یک چوب نرم چوب اختلاف با ایالات متحده افتادن چوب قیمت هشت ماه ساحلی اعتصاب غربی با محصولات جنگلی و کمبود چوب در داخل کشور است.

جنگلداری درآمد برآورد شده است به کاهش 12.5 درصد در سال آینده و پیش بینی برداشت از تاج چوب اراضی است که 20 درصد کمتر از سال گذشته انتظارات بیش از چهار سال آینده.

جیمز اعلام کرد $13 میلیون صندوق گسترش بیش از سه سال به آموزش مجدد کارگران جنگل و احیای این صنعت در بالا از $69 میلیون دلار در کمک های اولیه قبلا اعلام کرد برای بخش داخلی و 5 میلیون دلار در کمک به پیمانکاران در ساحل.

کارگران جنگلداری بسیج در چمن قوه مقننه شنبه در اعتراض به انفعال دولت در این بخش است.

بیابان کمیته B. C. spokeman تورانس Coste گفت: این بودجه به نظر می رسد به کاهش به وزارت جنگلداری است که آن را سخت تر به تخصص و کارکنان مورد نیاز برای تکمیل یک بررسی از جنگل رشد قدیمی است که گروه خود را به امید افزایش خواهد برای حفاظت از جنگل ها.

هزینه های سرمایه راه اندازی شد به افزایش در حدود 1 میلیارد سال آینده و $3.1 میلیارد دلار بیش از سه سال برای اضافه شدن بیمارستان ها و مدارس و امکانات مراقبت های بهداشتی.

مجموع مالیات دهندگان حمایت بدهی خواهد پرش $4.6 میلیارد دلار به 49.2 میلیارد دلار است. مالیات دهندگان پشتیبانی بدهی به تولید ناخالص داخلی خواهد پرش از 14.6 درصد به 15.5 درصد است. بهره بدهی را بخورید تا 3.9 سنت از هر دلار از درآمد.

“ما یک انتخابات در یک سال و نیم در حال حاضر و من فکر می کنم ما در وضعیت خوبی از لحاظ مالی گفت:” جیمز.

بودجه نیز ارائه یک سوم-چهارم به روز رسانی زمان 2019/20 سال مالی که 31 مارس به پایان می رسد. پیش بینی مازاد بودجه افزایش یافته است به $203 میلیون دلار از $148 میلیون سه ماهه گذشته.

جیمز گفت که متوسط افزایش است که عمدتا به دلیل افزایش در درآمد مالیات بر درآمد و کاهش هزینه های استرداد اعتبار مالیاتی برای فیلم و تلویزیون بخش.

rshaw@postmedia.com

twitter.com/robshaw_vansun

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im