PST گسترش خواهد یافت در جولای 1 شامل شیرین نوشابه های گازدار به میزان هفت درصد است.

B. C. دولت انتظار دارد که به چنگک جمع کردن در های اضافی $30 میلیون یک سال با استفاده از استانی مالیات بر فروش به گازدار نوشیدنی های شیرین آن نازل شد در روز سه شنبه بودجه.

دولت ادعا می کند این حرکت رانده شد تلاش برای بهبود سلامت جوان اهالی بریتیش کلمبیا.

با توجه به دولت PST گسترش خواهد یافت در جولای 1 شامل شیرین نوشابه های گازدار به میزان هفت درصد است. بنابراین $2 می توانید از پاپ از تلوان ماشین آلات پرش 14 سنت.

“تحقیقات به ما می گوید که بزرگترین مصرف کنندگان از پاپ هستند و نوجوانان بین سن 14 تا 18 با مصرف پاپ کاهش سن” دولت گفت. “مصرف این نوشیدنی ها باعث افزایش هزینه های مراقبت های بهداشتی برای استان است.”

دولت گفت: حرکت بود که در پاسخ به توصیه های مکرر از یک “طیف گسترده ای از کارشناسان” از جمله بهداشت حرفه ای MSP نیروی کار و چند حزب انتخاب کمیته دائمی امور مالی و دولت است.

در حال حاضر هر نوشیدنی گازدار که حاوی شکر و شیرین کننده های طبیعی و یا شیرین کننده های مصنوعی است که مالیات معاف به دلیل آن است که به عنوان یک “محصول مواد غذایی برای مصرف انسان است.” کانادا راهنمای غذایی توصیه نمی مصرف ترین نوشیدنی, تاثیر مالیات.

به عنوان از 1 ژوئیه PST را اعمال می شود به تمام نوشیدنی های توزیع از طریق نوشابه چشمه نوشابه اسلحه و تجهیزات مشابه همراه با تمام نوشیدنی های توزیع از طریق تلوان ماشین آلات (غیر از آب و قهوه ضسبنسرس.)

کانادا میزان چاقی را دو برابر کرده و از سال 1978 است و پیش بینی می شود 34 درصد از جمعیت در سال 2025 است. این آمار منعکس شده است در سراسر جهان و در چند سال گذشته در کشورهای مختلف — از جمله مجارستان و مکزیک و فرانسه و برخی از شهرهای ایالات متحده معرفی شده اند قند مالیاتی در تلاش برای کمک به کاهش میزان چاقی.

با توجه به مالیات دهندگان کانادایی فدراسیون گزارش از نوامبر. 2017, این قند مالیات شکست خورده اند برای تعدادی از دلایل; تقاضا برای نوشیدنی شیرین است و کشش است (این تغییرات بسیار کمی در زمانی که قیمت ها افزایش می یابد) تا اثرات کاهش درآمد مردم و مصرف کنندگان فروشگاه های پاپ در سایر حوزه های قضایی و یا سوئیچ به انواع دیگر نوشیدنی شیرین, قند, نوشیدنی, مالیات در آمریکا, مکزیک, فرانسه, مجارستان و دانمارک نشان داد که هیچ قابل تشخیص بهبود در نرخ چاقی و قند و شکر نوشیدنی مالیات در نظر گرفته میان حداقل هزینه به صرفه و کم کارآمد چاقی مداخلات.

“با وجود تهاجمی و خواسته های فوری ساخته شده توسط بهداشت عمومی لابی گروه های فراوانی از شواهد نشان می دهد مواد غذایی و نوشیدنی مالیات هیچ قابل تشخیص تاثیر در چاقی” به این نتیجه رسیدند که نویسنده از “شیرین هیچ چیز نیست. در دنیای واقعی شواهدی از مواد غذایی و نوشیدنی, مالیات و تاثیر آن بر چاقی است.”

کانادا نوشیدنی شیرین داده ها از سال 2004 تا 2015 نشان داد 27 درصد افت در فروش به طور منظم پاپ مانند کک و 22 درصد افت نوشیدنی میوه فروش. اما در همین دوره شاهد جهش عظیم در فروش نوشابه های انرژی زا. فروش آشامیدنی ماست و شیر طعم دار نیز افزایش یافت اما آنها موضوع را به B. C. دولت مالیات.

یک Jan. 2017 گزارش از دانشگاه واترلو (انتاریو) به نام “سلامت و اقتصادی, تاثیر مالیات بر نوشیدنی های شیرین در کانادا” نتیجه “نوشیدنی شیرین مصرف قابل توجهی تاثیر منفی در کانادا و یک نوشیدنی شیرین مالیاتی است که انتظار می رود به کاهش برخی از این بار.” این گزارش ادعا کرد که 20 درصد مالیات در تمام نوشیدنی های شیرین به تعویق انداختن 13,206 مرگ و میر بیش از یک دوره 25 سال.

مرتبط

dcarrigg@postmedia.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im