B. C. کسب و کار و خریداران حقه بازی آماده شدن برای و وحشت بیش از COVID-19

Category: ونکورسان Comments: No comments

مردم نیاز به برنامه ریزی و فعال شود اما نه وحشت بیش از COVID-19 با توجه به استیون تیلور نویسنده روانشناسی بیماری های همه گیر

ریک استخوان صاحب Yo-استخوان های غذا و کامیون مواد غذایی گفت: COVID-19 نبود در رادار چند هفته پیش اما در حال حاضر شگفتی چگونه کسب و کار کوچک می تواند اگر یک کارمند بود که در معرض و تا به حال به را انتخاب کنید به خود منزوی. Postmedia Postmedia اخبار

ونکوور تا ریک استخوان اذعان COVID-19 نبود در رادار چند هفته پیش. اما در حال حاضر او در حال اجرا را از طریق حالات از جمله چه اتفاقی می افتد اگر او یا یکی از کارکنان خود را در معرض است و نمی تواند نشان می دهد تا به کار است.

“من فقط می پرداخت به طوری که بسیاری از بیمار روز و برای کسی که به تازگی استخدام شده من بسیار متاسفم اما من واقعا نمی تواند انجام این کار گفت:” استخوان. “چگونه مردم در حال رفتن به پرداخت صورتحساب خود را? (برخی از) ممکن است برخی از حمایت مالی از همسر یا زندگی می کنند در خانه, اما به طور متوسط برای کارگر زندگی خود به خود آن سخت خواهد بود.”

به عنوان COVID-19 گسترش بیشتر شرکت ها و سازمان ها محدود کردن غیر ضروری جلسات لغو کنفرانس و ارائه مشاوره به کارکنان به دور ماندن از دفاتر برای چند هفته پس از سفر.

اما برای کسانی که خود شاغل در قرارداد پرداخت می شود بر اساس کمیسیون فروش و یا بخشی از اجرای اقتصاد تصمیم گیری برای خود منزوی و تغییر و یا محدود کردن کار در حال رفتن به بسیار بیشتر به چالش کشیدن گفت: Mark Thompson, استاد ممتاز بازنشسته در دانشگاه بریتیش کلمبیا Sauder مدرسه کسب و کار.

“در یک حس خاص, آن را بسیار آشکار است. اگر آنها کار نمی کنند آنها نمی پرداخت و گفت:” تامپسون. “وجود خواهد داشت انعطاف پذیری برای برخی برای ادامه کار از خانه و بدون نیاز به ملاقات چهره به چهره اما در بسیاری از موارد.

لوسی نیش و شوهر او در زمان بیش از یک مدت طولانی در حال اجرا در شرق ونکوور خشک تمیز کردن کسب و کار در شرق ونکوور یک سال پیش. کسب و کار کاهش یافت تقریبا نیمی از در ماه فوریه به کمتر مشتریان در آمد, ترک, زن و شوهر تنها قادر به ایجاد دو سوم از اجاره خود را پرداخت.

“ما شده اند به تماشای آنچه که ما صرف بر روی همه چیز, چه بخوریم,” او گفت:.

آنها نمی خواهد که خیلی از برنامه پشتیبان گیری اگر یکی از آنها قرار گرفت و تا به حال به را انتخاب کنید به ماندن در خانه به مدت دو هفته. “ما را به (به طور موقت) ، این امر می تواند بیش از حد سخت را برای یک فرد است.”

استخوان که کامیون مواد غذایی دارای تخصص در گوشت کبابی, ساندویچ, باید فکر کردن در حال حاضر اضافه کردن تابستان کارکنان. به جای او نگرانی در مورد بسیاری از اسلات های خالی در آوریل و مه که معمولا با رزرو غذا رویدادهایی مانند عروسی.

یکی از کارمندان خود به نام, در روز شنبه نشان می دهد همه آنها را تب چک در ابتدا و انتهای شیفت و یا حوادث.

“مردم نمی دانند که آیا آنها نیاز به نگران بودن در معرض مشتریان و یا هر یک از دیگر و یا به من گفت:” استخوان. “ما واقعا نمی دانم.”

که با وجود اطمینان از سلامت عمومی مقامات از پایین نرخ انتقال و چند مورد در B. C.

بازیکنان فوتبال با ونکوور شمالی, باشگاه فوتبال بودند مانند بسیاری از گروه های اجتماعی بودند که به تازگی به یاد توصیه های مانند شستن دست و اغلب پوشش دهان و بینی برای سرفه و عطسه.

این باشگاه وجود دارد گفت: هیچ نیازی به انصراف از بازی ها, شیوه ها و یا مسابقات. اما از آن گفت: تیم ممکن را انتخاب کنید به جست و خیز handshakes با مخالفت بازیکنان پس از بازی.

“وجود دارد برخی از واقع بینانه و نگرانی است. مردم نیاز به برنامه ریزی و فعال شود اما نه وحشت” گفت: استیون تیلور دانشگاه B. C. روانپزشکی استاد و نویسنده روانشناسی بیماری های همه گیر.

“وجود دارد عدم قطعیت با چگونه برای مقابله با این تهدید و همچنین نیاز به انجام چیزی است که در ذهن بسیاری از. آنها این ویروس خاص و سپس آنها گفته بودن به پوشیدن ماسک و شستن دست های خود را اغلب.”

تیلور گفت: صحنه های از خریداران احتکار مواد غذایی اساسی ضد عفونی کننده دست و صورت و ماسک و کاغذ توالت شبیه به وحشت خرید و قیمت سنگ آهن در بازار دیده می شود در قبلی شیوع ویروس.

“انسان تقلید از یکدیگر است. یک نفر متوجه شخص دیگری زیاده و می توان آن را بسیار به سرعت به نوبه خود به رم. مردم قضاوت تعلیق و آن تقویت ضرورت به مسائل و پس از آن وجود دارد را درک احساس کمبود” گفت: تیلور. “و همه چیز توپ های برفی.”

برخی از فروشگاه ها در حال حاضر اعمال سهمیه در چگونه بسیاری از این موارد را می توان خریداری کرد. وجود دارد در حال حاضر تبلیغات در Craigslist و سیستم عامل های دیگر هاوکینگ رول کاغذ توالت برای $100 و ضد عفونی کننده دست و ماسک در دیگر قیمت های گزاف.

“شده است وجود دارد كه در گذشته بیماری های همه گیر و وجود خواهد داشت بیشتر از آن گفت:” تیلور.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>