B. C. نمی تواند مجازات فدرال اگر مراقبت های بهداشتی خصوصی برنده مورد: وکیل

Category: ونکورسان Comments: No comments

جو Arvay می گوید پزشکان که کار در سیستم شناخته شده به مراجعه بیماران به کلینیک های خصوصی که در آن آنها همچنین تمرین به منظور دور زدن زمان انتظار است که اعمال می شود به هر کسی که نمی تواند استطاعت به پرداخت از جیب و یا از طریق بیمه خصوصی.

دکتر برایان روز پزشکی, مدیر Cambie جراحی مرکز نشسته برای یک عکس در دفتر کار خود در ونکوور در چهار شنبه, آگوست 31, 2016.یک داریل DYCK / کانادا مطبوعات

وکلای دولت ساخته اند بی ربط استدلال B. C. دیوان عالی کشور گفت: استان خواهد از دست دادن میلیون ها دلار در یک سال در بودجه فدرال اگر طرح دعوی در دادگاه به دنبال گسترش مراقبت های بهداشتی خصوصی موفق است یک وکیل می گوید.

رابرت گرانت گفت: اتاوا خواهد دعوت از یک پرونده حقوقی خود را با انکار انتقال پرداخت به قبل از میلاد و در برابر هر حکم به نفع مشتری خود را یک جراح است که به چالش کشیدن استانی قانون با هدف حفظ تک لایه مراقبت های بهداشتی.

“این امر تقریبا مرده آشکار قانون اساسی چالش اگر آن (دولت فدرال) اقدام به مجازات هر استان مطابق با منشور” گرانت گفت: عدالت جان Steeves در بسته ارسالی در پنج شنبه.

دکتر برایان روز که صاحب Cambie جراحی مرکز در ونکوور مدعی است که بیمارانی که بیش از حد طولانی صبر برای یک عملیات و یا تست های تشخیصی در سیستم هستند و محروم از مراقبت به موقع و باید یک راست به خصوصی درمان تحت منشور حقوق و آزادی.

وکلای B. C. دادستان کل و وزارت فدرال دادگستری باید گفت که اتاوا می تواند مانع بهداشت پرداخت انتقال از B. C. اگر بعد برنده است.


دکتر برایان روز و همکارانش از ونکوور خصوصی Cambie عمل جراحی در محل کار.

استان

بعد باز عمل جراحی مرکز در سال 1996 و می خواهد بخش هایی از مدیکر قانون حفاظت زده به دلیل آن منع پزشکان از حسابداری و مدیریت استان برای کار در بیمارستان در حالی که درآمد پول در خصوصی سیستم.

B. C. را عدم اجرای مفاد قانون معرفی شده در سال 1995 و تقویت دو سال بعد نشان می دهد مقامات ولایتی هستند “صحبت از یک گوشه ای از دهان خود” گرانت گفت.

او گفت: کلینیک های خصوصی اجازه داده شده به تابع به دلیل تک لایه سیستم نیست و باید از این ظرفیت برای رسیدگی به بیمارانی که در آنها دیده می شود. گرانت همچنین گفت: پزشکان نیست “حریص” را به عنوان وکلای دولت پیشنهاد کرده اند.

بیشتر کلینیک های خصوصی خواهد کوتاه شدن لیست انتظار در سیستم به عنوان بیماران مبتلا به ترک آن را به مراقبت از آنها پرداخت از جیب و یا از طریق بیمه خصوصی او گفت هیچ کس خواهد بود “پریدن صف.”

صبح روز پنج شنبه یک وکیل برای بیماران و پزشکان در مبارزه برای حفظ جهانی مراقبت گفت: بعد می خواهد برای بهره مندی از استانی مقررات بیمه خصوصی پزشکی اگر B. C. مجبور است برای از بین بردن مدیکر قانون حمایت از.

جو Arvay گفت: بیمه خصوصی پزشکی خواهد طلیعه چیزی بودن در یک پیچیده و گران قیمت اداری رژیم وابسته به بودجه عمومی به خاطر از پزشکان مایل به گسترش خدمات خصوصی است که می تواند تنظیم شده توسط دولت است.

“شاکیان هستند و نه به دنبال به انتخاب کردن از سیستم در تمامیت خود را,” او گفت:. “حتی در بازار خصوصی آنها مایل به ایجاد آنها ادامه خواهد داد برای بهره مندی از جامعه سرمایه گذاری در مراقبت های بهداشتی حرفه ای و بودجه عمومی کل مراقبت های بهداشتی زیرساخت ها است.”

Arvay گفت: پزشکان شاغل در سیستم شناخته شده به مراجعه بیماران به خود را در کلینیک های خصوصی که در آن آنها همچنین به منظور دور زدن زمان انتظار است که اعمال می شود به هر کسی که نمی تواند استطاعت به پرداخت از جیب و یا از طریق بیمه خصوصی.

او نشان دهنده یک intervener گروه که شامل دو پزشک کانادایی پزشکان برای مدیکر, B. C. سلامت ائتلاف و یک جفت از بیماران. یکی از بیماران از کار افتاده است و دوم تشخیص داده شد با ایدز است. Arvay گفت: مانند بسیاری از مردم آنها تکیه بر یک سیستم مراقبت های بهداشتی است که تضمین دسترسی عادلانه به مراقبت.

Arvay گفت: روز موفق به ایجاد یک آستانه برای چه مدت صبر کنید بیش از حد طولانی است و هرگز استدلال کرد که این قانون باید تغییر اجازه می دهد تا بیماران برای دریافت مراقبت خصوصی اگر زمان معیار برای زمان انتظار تعیین شده توسط استان ها پیشی گرفته است و اضافه کرد که “رفع آسان” برای دولت و جراح هدف اصلی سود است.

“این امر می تواند جالب در واقع اگر این سیستم به برچیده شود و به عنوان یک نتیجه از منشور زمانی که منشور خود را استوار بر همان ارزش های بنیادین کرامت انسان و برابر نگرانی و احترام برای همه” Arvay گفت.

“باید وجود داشته باشد هیچ درآوریم اثرات این چالش اگر موفق. از آن خواهد شد امتیاز از منافع خاص در حال حاضر ثروتمند پزشکان و اجازه صف پریدن با ما از لحاظ مالی به خوبی خاموش شهروندان همه به ضرر نسبتا کمتر مرفه و فقیر بیماران و همه از آن دسته از پزشکان که متعهد به سیستم مراقبت های بهداشتی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>