B. C. رنگ آمیزی کتاب: گلهای به شما در حفظ و خلاق در طول COVID-19 قرنطینه


محتوای مقاله

اگر چشم شما نیاز به یک استراحت از تمام پیمایش آنلاین به عنوان خوانده شده آخرین به روز رسانی در مورد COVID-19 شما در شانس هستید.

چنگ زدن به برخی از رنگی, مداد, مداد رنگی نشانگر — و یا حتی یک قلم و خلاق (و شاید حتی بیشتر آرام) با این رنگ فعالیت است. رنگ اعتقاد بر این است برای بهبود تمرکز و تقویت آرامش است. به علاوه با توجه به این واقعیت است که همه ما قرار است به خود منزوی در خانه ما در حال حاضر ما فکر خوانندگان ما ممکن است لذت بردن از این فرصت را به دیدن یک کمی از B. C. بدون نیاز به ترک اتاق نشیمن خود را.

از کتاب رنگ بریتیش کلمبیا ساحل توسط ایوان Maximchuk (بندر انتشارات $19.95 در دسترس انتخاب و در فروشگاه های آنلاین در برای اطلاعات بیشتر yvonnemaximchuk.com یا harbourpublishing.com.) این تصویر با عنوان Wildflower باغ.

Colour the British Columbia Coast by Yvonne Maximchuk (Harbour Publishing) 0326 colouring [PNG Merlin Archive]
جلد کتاب از رنگ بریتیش کلمبیا ساحل توسط ایوان Maximchuk. بندرگاه چاپ و نشر

“به پیشواز ماه مارس بهترین زمان برای پیدا کردن سلیمان پر از گلهای وحشی. گسترده اي چشم آبی مری را پوشش می دهد این سنگ در آسمان آبی و بنفش-آبی گلبرگ. قرمز stonecrop colonizes ترک و زرد cinquefoil همراه با آنها. J. Lewis کلارک گل های وحشی از شمال غربی اقیانوس آرام است wildflower عاشق کتاب مقدس. کتاب های مورد علاقه من است و شکل و رنگ-کد ملی Audubon جامعه Field Guide to North American Wildflowers: Western Region (Chanticleer را فشار دهید). برای کسب اطلاعات در مورد گیاهان وحشی خوراکی به دنبال نانسی ترنر کتاب در سازمان ملل غذایی گیاهان” Maximchuk در کتاب می نویسد.

هنرمند نکته: “خود را انتخاب پالت — بنفش/نارنجی/سبز ثانویه تایی. این رنگ ثانویه انتقال مودی یا مرموز احساس.”

(برای دانلود و چاپ این تصویر در خانه, صرفه جویی در تصویر به کامپیوتر و چاپ از آن وجود دارد.)

این نهایی colourable تصویر ما در چهار قسمت از Maximchuk کتاب. پیدا کردن همه آنها را آنلاین در Vancouversun.com.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im