B. C. چشم در کروناویروس در آمریکا پس از شش میر

Category: ونکورسان Comments: No comments

“وجود ندارد و گسترده جامعه انتقال در واشنگتن و قطعا وجود ندارد در اینجا در B. C. و ما با اعتماد به نفس از آن”

استان بریتیش کلمبیا سلامت افسر دکتر بانی هنری آدرس رسانه ها در طول یک کنفرانس خبری در سال قبل از میلاد مرکز کنترل بیماری در Vancouver, B. C, سه شنبه, 28 ژانویه سال 2020 است. جاناتان هیوارد / کانادا مطبوعات

ویکتوریا — سلامت استان افسر دکتر بانی هنری می گوید بریتیش کلمبیا است که نظارت بر مرگ شش نفر از رمان کروناویروس در آمریکا است و هیچ شواهد گسترده انتقال ویروس است.

هنری می گوید: شش میر متصل به دو شهرستان در منطقه سیاتل است.

او می گوید که او را منجر به این باور است که کنترل نشده و گسترش جریان است نمی باشد.

هنری می گوید کانادایی که به تازگی به سفر در سراسر مرز به واشنگتن نیست و نیاز به تماس با مقامات بهداشت عمومی, مگر اینکه آنها احساس بیمار.

اما او توصیه می کند کانادایی ها برای به تعویق انداختن هر سفر در صورتی که علائم شبه آنفولانزا مانند تب و سرفه و درد عضلانی.

او می گوید: مسافران بازگشت به قبل از میلاد از سفرهای بین المللی انتظار می رود اضافی غربالگری توسط خدمات مرزی کانادا مقامات که خواسته خواهد شد در مورد سلامت خود را.

“وجود ندارد و گسترده جامعه انتقال در واشنگتن و قطعا وجود ندارد در اینجا در B. C. و ما با اعتماد به نفس که” هنری گفت: دوشنبه در یک کنفرانس خبری.

“همکاران من در ایالت واشنگتن در حال کار بسیار سخت به تلاش و پیگیری همه کسانی که در تماس با کسانی که تحت تاثیر قرار شده است در ایالات متحده است.”

هنری می گوید: B. C. در حال حاضر هشت مورد تأیید رمان coronavirus با چهار مورد بهبود و دیگران در انزوا در خانه.

او می گوید: مسافران بازگشت به قبل از میلاد از ایران در حال حاضر خواهد شد در صورت افزایش سوال در آداب و رسوم و امتیاز مهاجرت در فرودگاه ها در مورد سلامت خود را.

ماه گذشته یک B. C. زن در 30s که در سفر به ایران تشخیص داده شد با رمان coronavirus مدت کوتاهی پس از بازگشت او به کانادا.

وزیر بهداشت آدریان دیکس گفت: برتر جان هرگن واشنگتن و رژیم صهیونیستی. جی Inslee صحبت کرد دوشنبه از طریق تلفن مورد coronavirus هر حمایت و پشتیبانی از همسایه های قضایی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>