B. C. مقامات بهداشتی می گویند هفتمین مورد از COVID-19 تایید

Category: ونکورسان Comments: No comments

شده است در تماس نزدیک با یک زن که در حال بازگشت از ایران هفته گذشته بود که اعلام کرد به عنوان استان ششم مورد در روز پنج شنبه.

سلامت استان افسر دکتر بانی هنری تایید یک مورد دوم از coronavirus در B. C. طی یک کنفرانس مطبوعاتی در ونکوور شنبه 4 فوریه سال 2020 است. Jason Payne / PNG

B. C. بهداشت مقامات تایید کرده اند که استان هفتم مورد COVID-19.

وزیر بهداشت آدریان دیکس و سلامت استان افسر دکتر بانی هنری گفت: این هفتمین مورد از coronavirus داشت در یک مرد در 40s خود را واقع در فریزر بهداشت و درمان منطقه است. شده است در تماس نزدیک با یک زن که در حال بازگشت از ایران هفته گذشته بود که اعلام کرد به عنوان استان ششم مورد در روز پنج شنبه.

مقامات پس از شناسایی تعدادی از افراد که در تماس نزدیک با هر دو زن و مرد از جمله افرادی که تا به حال شده است در هیئت مدیره همان پرواز های گرفته شده توسط این زن بازگشت از ایران.

کسانی که در تماس نزدیک هستند همه در انزوا در خانه و تحت نظارت. همه در وضعیت با ثبات است.

هنری همچنین گفت: استان دوم و سوم و چهارم مورد محلی که میزبان دو بستگان از استان هوبئی در چین – نزدیک به بازیابی خواهد شد و دوباره آزمایش این هفته قبل از پاک شود.

استان پنجم مورد یک زن در داخل کشور از میلاد نیز به خوبی انجام می دهند و دیگر هیچ علامتی.

هنری آن را به نام “به سرعت در حال تحول وضعیت” اما گفت: مقدار زیادی از کار انجام شده بود بیش از آخر هفته برای اطمینان از تماس نزدیک ششم و هفتم از موارد شناسایی شدند.

“این مهم است که می گویند وجود دارد بدون نیاز به هر کسی که در این مکان برای رفتن برای تست مگر اینکه شما در حال تماس با بهداشت عمومی” هنری گفت:.

مقامات بهداشت همچنین گفت COVID-19 نتایج آزمون دیگر نیاز به ارسال به یک ملی مرکز آزمون برای تایید و پس از مقامات ملی تایید B. C. تست روش دقیق است.

هفته گذشته هنری گفته بود کارکنان شگفت زده شدند یک مورد جدید مربوط به ایران است که تنها به تازگی گزارش آن را به حال پنج مورد از COVID-19 و دو مرگ.

“است که می تواند یک شاخص است که وجود دارد گسترده تر انتقال است. این است آنچه ما تماس بگیرید یک شاخص یا نگهبان رویداد” هنری گفت: در طول پنج شنبه در کنفرانس خبری.

اول از میلاد را شش مورد بود ونکوور ساحلی بهداشت-منطقه ساکن که تا به حال در سفر به چین است. او پس از به طور کامل پوشش داده شده است.

دوم و سوم و چهارم مورد ونکوور-منطقه و دو نفر از بستگان بودند که بازدید از چین است. آن سه نفر باقی می ماند و در انزوا در خانه اگر هنری گفت: سه نفر برای بازیابی; این سه نفر خواهد بود آزمایش دوباره این هفته قبل از آنها پاک هستند.

مورد پنجم است که یک زن در 30s که اخیرا در بازگشت از شانگهای, چین, و, که باقی مانده در انزوا در خانه در B. C. داخلی.

سه مورد از این ویروس نیز تایید کرد در انتاریو است.

از Feb. 23 سازمان جهانی بهداشت گفت: وجود 78,811 موارد تایید شده در سطح جهان با 1,017 موارد جدید در 24 ساعت قبل به گزارش منتشر شده است. اکثریت این موارد باقی می ماند در چین که در آن کانون شیوع واقع شده است. وجود دارد 77,042 مورد تأیید و 2,445 مرگ و میر در چین به تاریخ.

در خارج از چین وجود داشته است 17 مرگ و میر. در کانادا وجود دارد که تنها شده است نه موارد تا به امروز با تنها یک مورد در حال انتقال به خارج از چین است. شده اند وجود دارد هیچ مرگ و میر به علت COVID-19 در کانادا.

[email protected]
twitter.com/stephanie_ip

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>