B. C. سلامت روان مدافع به دنبال تجاوز به اشتراک گذاشتن داستان خود را از انعطاف پذیری

Category: ونکورسان Comments: No comments

از بنیانگذاران ننگ جامعه عاری از میلاد می خواهد LGBTQ2+ جوانان برای به اشتراک گذاشتن داستان خود را از غلبه بر انگ به کمک به دیگران


Andrea Paquette, co-founder از ننگ جامعه عاری از گفت او می خواهد جوان افرادی که مایل به اشتراک گذاشتن آنچه که آنها را از طریق بوده است و به دیگران نشان می دهد چگونه آن را ممکن است برای دریافت از طریق سخت ترین چالش است.

جزوه

Andrea Paquette شد مبتلا به اختلال دو قطبی در سن 25 اما با به اشتراک گذاشتن داستان خود را برای توانمند سازی دیگران از او زندگی او تغییر کرده است.

در حال حاضر او ارائه شده است دیگران این فرصت را به انجام همان. از بنیانگذاران انگ-جامعه آزاد و بنیانگذار اختلال دو قطبی Society of B. C., Paquette تبدیل به یک مدافع پس از تحمل خود را مبارزه با بیماری روانی است که شامل تغییرات شدید در خلق و خوی از بیش از حد خوشحال به crushingly غمگین.

Paquette است که به دنبال دو LGBTQ2+ دانش آموزان بین سنین 16 و 18 مایل به اشتراک گذاشتن داستان خود را از غلبه بر انگ و چالش های آنها ممکن است مواجه شده اند به دلایل مختلف. این ویدئوها را تبدیل به بخشی از انگ-رایگان جامعه آنلاین جعبه ابزار در کنار ویدئوها توسط دیگران از جمله رئیس هیئت مدیره دیو ریچاردسون که سهام داستان خود را به عنوان یک تاجر با افسردگی و اضطراب لیبرال MLA سام سالیوان و لوکاس دروازه یک سفیر برای اقیانوس آرام اوتیسم خانواده شبکه.

Paquette سفر از طریق اختلال دو قطبی آغاز شد و پس از او فارغ التحصیل از دانشگاه ویکتوریا در سال 2004 با تحصیل در رشته علوم سیاسی و فرود یک کار در اتاوا.

“من رفتن به دنبال رویاهای من, اما من تا به حال بسیار ناگهانی و شکست رفت و به عمده جنون و از دست همه چیز” او گفت:.

در طول تفکیک Paquette گفت او شروع به توهم و بازیگری از شخصیت اضطرارا صحبت کردن با غریبه ها و خدا شنیدن, صحبت کردن به او. یک شب کسی زدم در درب او را و او وحشت زده شد و به نام پلیس. مدت کوتاهی پس از آن او متعهد شد به بیمارستان.

تشخیص سریع و ویرانگر است.

“من قرار داده و در داروها من وجود دارد برای یک ماه” گفت: Paquette. زمانی که او از زندان آزاد شد او تا به حال هیچ کار و یا پول و هم اتاقی او نمی خواهد او را به عقب.

این دارو باعث افزایش وزن, مشکلات بینایی و آکنه کیستیک. Paquette گفت: او سپس spiralled به یک افسردگی عمیق. پس از اقدام به خودکشی او شد مجدد به بیمارستان میلاد

مرتبط

“در دوم بستری شدن در بیمارستان ملاقات کردم یک روانپزشک من احساس می کنم من زندگی من مدیون و فوق العاده پرستاران که به من آموخت در مورد خود مراقبتی” گفت: Paquette, که پس از آن شروع به بازسازی زندگی خود را.

در حالی که حضور در یک سمینار Paquette ارائه شد شانس خود به خود به اشتراک بگذارید چیزی به او آموخته بود در مورد خودش. “من تا در مقابل 500 نفر و گفت:” من یاد گرفته ام که من اختلال دوقطبی اما من نمی اختلال دوقطبی.’ “

که لحظه ای همه چیز تغییر برای Paquette: “اعتراف به حقیقت من و داشتن آن تعریف یک لحظه.”

او شروع به وبلاگ نویسی به عنوان “دو قطبی کودک” تاسیس اختلال دو قطبی Society of B. C. شروع به در حال اجرا از گروه های پشتیبانی برای افراد جوان و در حال توسعه یک برنامه آموزشی برای دانش آموزان در سراسر سلامت روان و انگ.

در سال 2015 او مفتخر شد با B. C. شجاعت به بازگشت شد.

Paquette گفت: او واقعا می خواهد جوان افرادی که مایل به اشتراک گذاشتن آنچه که آنها را از طریق بوده است و به دیگران نشان می دهد چگونه آن را ممکن است برای دریافت از طریق سخت ترین چالش است. این ویدئوها را تبدیل به اموال انگ-جامعه خواهد شد و در دسترس عموم در وب سایت.

دانش آموزان علاقه مند می تواند ایمیل [email protected]

[email protected]

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>