B. C. پول شویی پرس و جو شروع به میان امید برای پاسخ, پاسخگویی

Category: ونکورسان Comments: No comments

دادستان کل دیوید است امیدوار است این پرسش را پاسخ طولانی سوال در مورد چگونگی فعالیت های جنایی رونق در این استان است.

بریتیش کلمبیا دادستان کل دیوید است گوش طی یک کنفرانس خبری در ونکوور روز جمعه 24 مه 2019. بریتیش کلمبیا دادستان کل امیدوار است یک پرس و جو به پول شویی را پاسخ طولانی سوال در مورد چگونگی فعالیت های جنایی رونق در استان و شناسایی افراد خاص که اجازه آن را به اتفاق می افتد. داریل DYCK / کانادا مطبوعات

بریتیش کلمبیا دادستان کل امیدوار است یک پرس و جو به پول شویی را پاسخ طولانی سوال در مورد چگونگی فعالیت های جنایی رونق در استان و شناسایی کسانی که اجازه آن را به اتفاق می افتد.

دیوید است دولت راه اندازی سه گزارش که نشان داد B. C. s قمار املاک و مستغلات و اتومبیل لوکس صنایع شد باغ برای پول کثیف اما او گفت: یک پرس و جو خواهد بود قادر به حفاری عمیق تر به دلیل آن می تواند وادار شاهدان به صحبت می کنند.

“تعدادی از مردم از جمله خود من که جواب داده نشده سوال در مورد چه چیزهایی رو به عنوان بد به عنوان آنها چه هشدارها نادیده گرفته شد که بهره مندی از این سیستم ها چگونه کار می کنند دقیقا وجود دارد و مراحل دیگر دولت باید در مصرف” است در مصاحبه ای گفت:.

پرسش در جلسات رهبری کمیساریای Austin کالن شروع دوشنبه با باز کردن بحث از بیش از یک دوجین شرکت کنندگان از جمله دولت فدرال B. C. قرعه کشی پارسیان B. C. Real Estate Association.

پرس و جو خواهد reconvene در ماه مه برای پول شویی و کلی برای تعیین کمیت و میزان مشکل در B. C. قبل از اصلی جلسات برگزار می شود از سپتامبر تا دسامبر به حفاری در صنایع خاص و پاسخ های دولت.

است شده است هل دادن برای عمل پول شویی از او یک اپوزیسیون عضو و گفت: او اول شد در مورد آن نگران در حالی که کار به عنوان یک وکیل در ونکوور فقیر مرکز شهر Eastside محله است.

“من به تماشای بسیاری از مشتریان من که به شدت به مواد مخدر معتاد و بیمار روانی هم انصراف پول برای خرید مواد مخدر,” او گفت:. “من می دانستم که پول رفتن به جایی و آن را مقدار زیادی از پول.”

افراد حامل کیسه های پول به قمار تحت درمان بودند به عنوان افراد برجسته با “کل مصونیت از مجازات او گفت:” در حالی که پلیس بودند صرف مقدار زیادی از زمان در خود مشتریان سابق در مرکز شهر Eastside.

NDP دولت ساخته شده است که تغییرات متعددی پس از گرفتن قدرت در سال 2017, از جمله ایجاد یک رجیستری عمومی صاحبان اموال بنابراین کسانی که سرمایه گذاری در املاک و مستغلات نمی تواند پنهان کردن شماره های شرکت. آن را نیز تحت فشار دولت فدرال برای عمل است.

با انتخابات استانی انتظار می رود در سال آینده این نمایشگاه به بپرسید که آیا پرس و جو است که در بخش سیاسی با توجه به اینکه این گزارش به سفارش NDP نشان داده اند پول شویی بدتر تحت B. C. لیبرال ” دیده بان بین سال های 2009 و 2015.

است استدلال کرد که بسیاری از میلاد ساکنان در حال حاضر می دانم که دولت قبلی در چشم و در بدترین حالت به رسمیت شناخته شده پول کثیف تولید شد درآمد برچیده یک واحد پلیس مسئول این مشکل و افزایش محدودیت شرط بندی.

“تاپیک مرتب کردن بر اساس یک مفهوم گسترده است که چیزی رفت بسیار اشتباه در دولت اما افرادی که تصمیمات آن افراد خاص که درگیر نیست واقعا پاسخگو” است گفت:.

اپوزیسیون لیبرال ها بودند و از نظر در دسترس نیست اما رهبر اندرو ویلکینسون گفت: قبلا که دولت سابق سوار بر یک برنامه برای جلوگیری از مشکل اما جنایتکاران در بر داشت راه برای کار در اطراف آن است.

همانطور که برای دولت فدرال است گفت: در برخی از جبهه ها از آن ساخته شده است پیشرفت های خوبی از جمله بازنویسی برخی از قانون بخش به آن را آسان تر به تعقیب پول شویی و بهبود برخی از به اشتراک گذاری اطلاعات از fia foundation, the تراکنش های مالی و گزارش و تحلیل مرکز کانادا.

“اما از راه های دیگر من فوق العاده نا امید با پاسخ از دولت فدرال” گفت و اشاره کرد که در آن اعلام کرد بودجه را افزایش می دهد در سال گذشته به RCMP و درآمد کانادا.

“این پول اگر چه در آن بود اعلام کرد بسیاری از ماه ها پیش وارد نمی کند در هر راه شکل یا فرم در این استان است.”

دفتر فدرال امنیت عمومی وزیر بیل بلر در بیانیه ای گفت که قبلی دولت محافظه کار برش نیم میلیون دلار از RCMP بودجه که منجر به لغو تمام 12 درآمد حاصل از جرم واحد است.

بلر گفت که دولت او در مقابل اختصاص داده شده بیش از $172 میلیون دلار در سال 2019 بودجه برای RCMP سازمان تنظیم مقررات و fia foundation و اعلام کرد آینده ایجاد هر دو اجرای یک تیم و یک مرکز تعالی.

“دولت ما باقی مانده شرکت: جنایتکاران باید قادر به پنهان کردن خود را در کانادا” آن را گفت.

پیتر آلمانی سابق ارشد Mountie نوشت که دو تا از سه گزارش است که به کمک افشای مشکل در B. C. گفت: کار او نه یک خطا در پیدا کردن و ورزش و بنابراین اگر پرس و جو می خواهد به نگه داشتن مردم پاسخگو آن می توانید با استفاده از قدرت خود را از حکم به انجام این کار.

“اگر شما می خواستم به حکم اعضای جرم و جنایت سازمان یافته و قرار دادن آنها در موضع شما می توانید انجام دهید که” او گفت:.

سومین گزارش برآورد شده است که 5 میلیارد دلار بود متمرکز از طریق B. C. املاک و مستغلات در سال 2018 است. همکاری نویسنده Tsur سامرویل یک دانشگاه B. C. استاد گفت: آن را ناامید کننده ای را ببینید که تا چه حد این مشکل تا به حال شده است به طور موثر نادیده گرفته و برای سال های بسیاری است.

“ما باید در مورد مراقبت از پول شویی که آیا یا نه آن را در هر اثر در املاک و مستغلات,” او اضافه شده است. “ما باید در مورد مراقبت از پول شویی به دلیل آن را یک وسیله نقلیه است که توسط آن (افراد درگیر در فعالیت های غیر قانونی مجاز به دسترسی به خود بد بدست داشت.”

سوالات هستند که گاهی اوقات به عنوان انتقاد بیش از حد پرهزینه و طولانی اما سیمون ترمبلی دادستان سابق در Charbonneau کمیسیون گفت که در اعتراض به فساد در قراردادهای ساخت و ساز شد, بهترین سرمایه گذاری کبک تا کنون ساخته شده است.

هزینه 45 میلیون دلار است اما بهبود به اندازه 150 میلیون دلار در بودجه عمومی, او گفت:, و منجر به بسیاری از بازداشت.

“بدیهی است که دولت را به مطمئن شوید که این توصیه ها را به دنبال دارد,” او گفت:. “اما دانستن کمی در مورد آنچه اتفاق می افتد در استان خود آن را می تواند بسیار پر هزینه برای حزب سیاسی در قدرت به چشم پوشی احتمالی توصیه های کمیسیون.”

این گزارش توسط The Canadian Press منتشر گردید Feb. در 23 سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>