سیاستمداران بازگشت به قوه مقننه سهشنبه برای سخنرانی از تاج و تخت و شروع بهار در جلسه

‘قیمت گاز بالای مردم’ ذهن’ می گوید برتر جان هرگن. ‘تلفن همراه اتهامات مسلما فدرال مشکل اما آنهایی که ما می شنویم در مورد در دفاتر ما در همه زمان ها, بیمه اتومبیل. این هزینه ای است که مردم همیشه فرسایش مورد.’ فایل های PNG

ویکتوریا — B. C. جدید دموکرات دولت خواهد بود اشاره دستاوردهای خود را در قیمت و اقتصادی جبهه در حالی که معرفی یک برنامه سیاسی خود را برای سال آینده به عنوان اکتبر 2021 انتخابات روش های برتر جان هرگن می گوید.

سیاستمداران بازگشت به B. C. مقننه سهشنبه برای سخنرانی از تاج و تخت و شروع بهار ، دولت در بودجه خواهد بود که در فوریه. 18.

هرگن گفت: اقتصاد قوی است, بودجه متعادل و بهبود قیمت برای مردم در B. C. همچنان دولت خود را اولویت است.

اما این همه نیست قایقرانی صاف برای ماه های آینده.

حزب سبز که به یک توافق برای حمایت از اقلیت دولت در قوه مقننه است که به دنبال یک رهبر جدید به جای اندرو ویور که نقل مکان کرد و به عنوان مستقل نشستن. اپوزیسیون لیبرال در حال حاضر در انتخابات-آماده سازی حالت نامزد نامزد و همواره متهم NDP از نادیده گرفتن جوامع روستایی به ویژه کسانی که صدمه دیده از رکود در صنعت جنگل.

“ما می خواهم به برجسته کردن آنچه که ما انجام داده ایم و پس از آن برجسته که در آن ما قصد داریم برای رفتن بیش از 12 ماه آینده,” هرگن در مصاحبه ای گفت:.

او گفت: حذف طرح خدمات پزشکی حق بیمه بیشتر گزینه های مراقبت از کودک و افزایش در حداقل دستمزد خود هستند دستاوردهای دولت است اما باید انجام شود به زندگی را بیشتر مقرون به صرفه است.

“قیمت گاز بالای مردم ذهن” گفت: هرگن. “تلفن همراه اتهامات مسلما فدرال مشکل اما آنهایی که ما می شنویم در مورد در دفاتر ما در همه زمان ها, بیمه اتومبیل. این هزینه ای است که مردم همیشه در مورد فرسایش و ما در حال رفتن به صحبت کردن در مورد این تاج و تخت گفتار.”

دولت گفت: قانون معرفی خواهد شد که حق بیمه کمتر در B. C. عمومی بیمه خودرو بیمه شرکت از میلاد در حدود 20 درصد به طور متوسط از 400 دلار در پس انداز هر راننده.


B. C. رهبر حزب لیبرال اندرو ویلکینسون در جولای 2018.

Jason Payne / فایل های PNG

هرگن گفت: سخنرانی خواهد کرد همچنین تمرکز بر زیرساخت های سرمایه گذاری در آموزش و پرورش حمل و نقل و بهداشت و درمان در جوامع که در آن رشد مانند در زادگاه خود از لانگفورد — است “متلاشیکننده در درزهای.”

او گفت: برخی از جهانی اقتصاد رو به رکود است اما B. C. بودجه را منعکس خواهد شد ادامه داد: اقتصاد قوی است که پیشرو در کانادا است.

“بودجه پیام همان است” گفت: هرگن. “ما در حال متعادل ما متمرکز بر ارائه خدمات است. بهداشت و آموزش و حمل و نقل و کسانی که در حال حاضر اولویت ما به رفتن بود و آنها همچنان در اولویت های ما است.”

مخالفت رهبر حزب لیبرال اندرو ویلکینسون گفت: NDP درصدد آن فقیر رکورد پرداختن به مسائل عمده در B. C. اما اعضای خود خواهد بود یادآوری دولت از آن ملال انگیز عملکرد.

“حزب دموکراتیک ملی روبرو هستند مشکلات عمده در جنگلداری, منابع صنایع سوار-نقطه و ICBC و آنها در حال رفتن به تظاهر همه آن را فقط خوب است.”

ویلکینسون گفت: در جریان هشت ماه جنگلداری اعتصاب در جزیره ونکوور قرار است هزاران نفر از مردم از کار و خانواده ها و جوامع در حال درد و رنج است. اعتصاب می آید به عنوان گروه کارخانههای چوب بری در B. C. داخلی اعلام تغییر curtailments و دائم خاموش شدن ناگهانی هزینه صدها شغل ویلکینسون گفت.

“به وضوح NDP نوشته شده است: داخل B. C. و در حال حاضر آنها مشغول نوشتن نیمه شمالی جزیره ونکوور” گفت: Wilkinson. “برتر است که حفظ شده این نما که همه چیز فوق العاده است در حالی که مردم شده اند از دست دادن شغل خود را توسط هزاران نفر.”

هرگن گفت: دولت خود را زین شده با دست زدن به مشکلات است که تاریخ را به سابق دولت لیبرال از جمله کنترل پول شویی حدس و گمان در املاک و مستغلات و از نظر مالی مشکل بیمه شرکت B. C.


آدم اولسن, B. C. حزب سبز رهبر موقت.

“لیبرال ها من فکر می کنم هنوز هم برخی از یادگیری برای انجام از وقت خود را در دولت و آنها باید و شاید صرف برخی از زمان به دنبال در چیزهایی که ما در حال انجام است که مردم هیجان زده در مورد” او گفت:.

موقت سبز رهبر آدم اولسن گفت: دو عضو انجمن تماس بگیرید و برای تغییر در B. C. اقتصاد به تمرکز بیشتر بر نوآوری در فن آوری و به دور از منابع سنتی و صنایع.

“من کاملا آگاه است که این پیر اقتصاد است خوراکی و خواستار توجه,” او گفت:. “ما نمی توانیم همچنان به تکیه بر نفت و گاز, صنعت سوخت فسیلی در زمانی که آب و هوا تغییر علم است که به ما گفتن ما رو به انجام کارهای دیگر.”

اولسن گفت: سبزها را به طرح حفظ حمایت از توافق آن را با حزب دموکراتیک ملی است که اجازه می دهد تا جان هرگن به حکومت با اقلیت تا انتخابات بعدی.

“ما باید برای ادامه کار به اکتبر 2021,” او گفت:. “منافع اهالی بریتیش کلمبیا است که خود دولت توابع این که آیا آن یک اکثریت یا اقلیت.”

هرگن تکرار زودتر نظر است که او نه به دنبال تماس یک انتخابات زود است.

“من نمی شنوند مردم تقاضاهای مصرانه برای انتخابات,” او گفت:.

مرتبط

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de