فدرال وزیر محیط زیست Jonathan ویلکینسون می گوید این معامله نشان دهنده جسورانه اقدام به حمایت از بقا و بهبود یاد کربو جمعیت در شمال شرقی B. C.

A female mountain caribou from the beleaguered southern Selkirks herd feeds in a wet meadow in the southern Selkirk Mountains of B.C. close to the international border last summer.

فدرال و بریتیش کلمبیا دولت و دو ملت را امضا کرده اند مدتها در انتظار توافق برای محافظت از خطر انقراض در جنوب کوه کربو گله. یک زن کوه کربو از محاصره جنوب Selkirks گله خوردها در یک علفزار خیس در جنوب Selkirk کوه B. C. دیوید Moskowitz

ونکوور — فدرال و بریتیش کلمبیا دولت و دو ملت را امضا کرده اند مدتها در انتظار توافق برای محافظت از خطر انقراض در جنوب کوه کربو گله.

فدرال وزیر محیط زیست Jonathan ویلکینسون می گوید این معامله نشان دهنده جسورانه اقدام به حمایت از بقا و بهبود یاد کربو جمعیت در شمال شرقی B. C.

Saulteau اول ملت رئیس کن کامرون می گوید: این توافق نشان دهنده یک نمونه از آشتی در عمل در طول یک دوره در تاریخ کانادا زمانی که مسائل در مورد بومی حقوق و خطوط لوله در حال ایجاد تنش در سراسر کشور است.

رئیس رولاند Willson غرب موبرلی اول سازمان ملل می گوید: خود مردم باید عمیق معنوی و بقا لینک به کربو و در حال حاضر که این گونه تلاش برای زنده ماندن آمده است وجود داشته باشد برای حیوانات.

B. C., جنگل, وزیر داگ دونالدسون می گوید توافق تاریخی است و شامل تعهدات برای محافظت از بیش از 700 ، 000 هکتار از زیستگاه گوزن در شمال شرق B. C.

B. C. دولت می گوید وجود دارد 40,000 کربو در استان در قرن گذشته اما از آن زمان مرکزی و جنوبی کوه کربو گله کاهش یافته و به حدود 230 حیوانات.

ویرایش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im