B. C. تایید کرده است 21 نفر از COVID-19. این استان اعلام کرد که اولین مورد شناخته شده از جامعه انتقال در روز پنج شنبه در حالی که یک بیمار همچنان در شرایط بحرانی در بیمارستان است.

B. C. برتر جان هرگن به آدرس های عمومی در مورد COVID-19 وضعیت B. C. چاد Hipolito/کانادا مطبوعات

B. C. برتر جان هرگن است که انتظار می رود به ارائه به روز رسانی جمعه در ونکوور در استان در پاسخ به COVID-19 شیوع.

یک کنفرانس خبری در حال برنامه ریزی برای بعد جمعه در ونکوور.

تا کنون B. C. وزارت بهداشت شده است برگزاری منظم هفتگی به روز رسانی در مورد COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس که شکست در ووهان در دسامبر اما این اولین بار است که هماهنگ کنفرانس خبری با نخست وزیر بر افزایش تهدید.

این ویروس باعث شده است که بیش از 3,300 مرگ و میر در سراسر جهان و آلوده تقریبا 100.000 مردم, با توجه به سازمان بهداشت جهانی است. چه کسی گفته است که مرگ و مير ناشی از COVID-19 است که 3.4 درصد و در فهرست جهانی ارزیابی ریسک به عنوان “بسیار بالا است.”

در روز پنج شنبه که مدیر کل دکتر Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت که او نگران بود که در برخی از کشورها این سطح از تعهد سیاسی و اقدامات نه مطابقت با سطح تهدید.

“ما در حال تماس در هر کشور به عمل با سرعت و مقیاس و روشن فکر, تعیین,” او گفت:. “این است که یک مته. این زمان به رها کردن. این زمان برای عذر و بهانه. این زمان برای بیرون کشیدن تمام متوقف می شود.”

B. C. تایید کرده است 21 نفر از COVID-19 با حداقل 13 از آن موارد مربوط به سفر در ایران است.

هشت مورد جدید فاش شد در روز پنج شنبه. یکی از کسانی که یک زن در 50s در فریزر سلامت منطقه در نظر گرفته شده است به B. C. اولین مورد از جامعه انتقال معنی زن به حال شناخته شده تماس نزدیک با هر کسی که به سفر خارج از کشور.

مقامات در حال حاضر ردیابی زن فعالیت سعی کنید به تعیین که در آن او ممکن است در معرض ویروس.

ticrawford@postmedia.com

-با یک فایل از استفانی Ip

ویرایش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im