B. C. هیچ تقصیر سیستم بیمه به قراضه پرداخت برای درآمد آینده

B. C. هیچ گسل بیمه مسدود خواهد شد جبران خسارت به حقوق و دستمزد یک شخص به دست آورده در زمان خود را در تصادف از دست داد از بین بردن آینده حقوق و دستمزد.

ویکتوریا — B. C. جدید no-fault بیمه سیستم مسدود خواهد شد برای جبران یک فرد حقوق و دستمزد به هر آنچه که آنها درآمد در زمان تصادف از بین بردن این توانایی در بسیاری از موارد برای دریافت پول اضافی برای از دست آینده حقوق و دستمزد.

تغییر, می گویند شخصی آسیب وکلا خواهد disproportionally تاثیر افراد جوان تنها با شروع حرفه خود و درآمد نسبتا پایین حقوق. آنها دیگر قادر به استدلال می کنند در دادگاه که صدمات آنها پایدار در یک تصادف جلوگیری از آنها را از گرفتن آینده و ارتقاء و پیشبرد حرفه خود و در نهایت پول بیشتر.

“شما در حال پرتاب بسیاری از مردم به یک عمر فلاکت اگر آنها نمی تواند عادلانه غرامت برای صدمات خود را که اساسا مانع توانایی خود را به کار گفت:” وس Mussio شریک مدیریت در Mussio گودمن یکی از بزرگترین صدمه شخصی شرکت ها در استان است.

اما B. C. دادستان کل دیوید است گفت: آن لازم است تجارت برای رسیدگی به افزایش هزینه در بیمه پارسیان B. C.

“چیزهایی مانند سفته بازی آینده دستمزد شما تا به حال در واقع به دست آورده اما فکر کردم شما تا به حال شانس خود را برای کسب من فکر می کنم که تبدیل به قطع از آنچه اهالی بریتیش کلمبیا فکر بیمه بود و آنچه که آنها مایل به پرداخت برای” گفته است.

ICBC پرداخت $435 میلیون دلار در آینده دستمزد ضرر و زیان در سال 2019 افزایش 88 درصد پس از 2015. متوسط پرداخت شد $104,562 سال گذشته افزایش 30 درصد پس از سال 2016 با توجه به شرکت.

Mussio گفت: ICBC را فشار هزینه ناشی از آن تهاجمی دادخواهی رویکرد و تغییرات در سیاست حل و فصل. است گفت: این مشکل به نظر می رسد بیشتر شایع در B. C. نسبت به استان های دیگر و نشان دهنده غیر قابل قبولی بالا هزینه های قانونی مواجه ICBC.

در حال حاضر B. C. دادگاه به طور معمول جایزه “از دست دادن ظرفیت درآمد” به مردم مجروح در تصادفات وسایل نقلیه است که نشان دهنده کسی که کمتر قادر به کسب درآمد در آینده کمتر قابل عرضه در بازار به کارفرمایان آینده کمتر با ارزش در رقابتی بازار کار و کمتر قادر به استفاده از آینده فرصت های شغلی که ممکن است در غیر این صورت باید در دسترس بوده و بدون آسیب است.

تحت B. C. جدید no-fault بیمه خودرو سیستم برای شروع ممکن است 2021, ICBC خواهد پرداخت کسی که تقریبا 90 درصد از آنچه را که آنها درآمد تا 1200 $در یک هفته اگر صدمات خود را به جلوگیری از آنها را از کار. اما مقدار خواهد بود مربوط به شغل و حقوق و دستمزد در زمان تصادف با هیچ آینده سود و زیان.

Mussio که صاحب نانایمو کلیپرز junior تیم هاکی گفت: اگر هر یک از بازیکنان خود بودند مجروح در تصادف اتوبوس مانند ساسکاچوان هومبولت Broncos تیم در سال 2018 آنها را کوچک دستمزد پوشش هستند زیرا ورزشکاران جوان در مدرسه و نه در عین حال درآمد پتانسیل کامل خود را.

Mussio همچنین با اشاره به نمونه ای از یک نوجوان در یک کار تابستانی در منابع طبیعی بخش که از دست می دهد اندام در یک حادثه که تمام حرفه ای است که به خطر بیافتد بدون توانایی به ادعای آینده دستمزد ضرر و زیان است. “او را در آن حادثه و از آنجا که او نمی باید کوک از درآمد قبل از دستمزد خود را در جبران خسارت خود را از مزایای تقریبا هیچ چیز” گفت: Mussio.

است مقابله که هیچ خطا در سیستم را تشخیص می دهند دانشجویان و یا افرادی که در کار آموزش دروس و مجموعه خود را در دستمزد جبران خسارت به حساب برای آنچه که آنها را به دست آورده بود آنها آموزش خود را. که شامل پزشکی و قانون, دانش آموزان, دانش آموزان در یک ساختار کارآموزی و یک مسیر حرفه ای نقشه برداری با تبلیغات به عنوان بخشی از اشتغال او گفت:. بدون خطا در سیستم را نیز برای پرداخت از دست رفته کمک درسی.

در مورد آسیب فاجعه بار مانند از دست دادن اندام های سیستم جدید را نیز پرداخت تا 250.000 دلار در اختلال دائم مزایای که توابع به عنوان یک نوع جایگزینی برای درد و رنج جوایز در حال حاضر برنده در دادگاه.

است اذعان کرد وجود خواهد داشت و موارد مشروع “در یک نوع خاکستری دسته بندی” که در آن برخی از مردم خواهد شد تاثیر منفی را تغییر دهید. اما او گفت: او را در شمارش ICBC را افزایش داد و انصاف و کمیسر و Ombudsperson به پرچم این موارد و هر گونه درمان ناعادلانه رفتن به جلو.

“این طرح به ترک نیست کسی پشت” او گفت:.

است نیز گفت: ممکن است دولت می تواند در ایجاد تغییرات به هیچ تقصیر سیستم در موضوع آینده دستمزد زیان اگر او به اندازه کافی دریافت عمومی پیشنهادات و انتقادات در مورد این مسئله در طول مشاوره ای عمومی.

rshaw@postmedia.com

twitter.com/robshaw_vansun

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر