B. C. stratas در لبه پس از گزارش از افزایش حق بیمه

‘این است برای رفتن به یک زمان طولانی در رفع. وجود دارد رفتن به یک مقدار زیادی بیشتر احساس وحشت و نگرانی بیش از آن قبل از خبر خوب وجود دارد.’

بروس کمپبل اقشار رئیس شورای در لنگر پوینت محل سکونت برج در New Westminster. مایک بل / PNG

آپارتمانهای سراسر B. C. می تواند ضربه های سر به فلک کشیده بیمه صورتحساب این سال جدید وست مینستر اقشار رئیس شورای هشدار داده است.

زمانی که ساکنان لنگر پوینت در New Westminster جمع آوری شده برای اقشار نشست سالانه در ماه دسامبر آنها حیرت زده به یاد بگیرند که ساختمان خود را بیمه حق بیمه انتظار می رود به افزایش 40 درصد برای سال 2020 است.

“این یک شوک برای همه” گفت: اقشار جمهور بروس کمپبل.

متاسفانه برای 30 سال پیر برج ساکنان, همه چیز در مورد به بدتر.

اقشار حال بودجه 110-واحد ساختمان بیمه حق بیمه به افزایش حدود 40 درصد برای سال 2020 — به $95,000 برای سال حدود $70 ، 000 — اما زمانی که ژانویه نورد دور اقشار شورای آموخته آن را نمی خواهد به اندازه کافی. به جای کمپبل گفت: حق بیمه خواهد بود $259,000 این سال — بیش از 3.5 برابر هزینه سال گذشته است.

کمپبل به حال انتظار می رود اقشار هزینه های خود را برای واحد دو خوابه خواهد بود در اطراف $480 یک ماه از جمله ساختمان بیمه با امسال پیش بینی شده 40 درصد افزایش می دهد. اما در حال حاضر هزینه های ماهانه را برای واحد خود نیاز به افزایش حدود 150 $به $630.

اقشار شورا در تلاش است به شکل از چگونه به پوشش گسترده شکاف کمپبل گفت: آیا با فرو بردن به احتمالی صندوق ذخیره و یا از طریق یک بار ارزیابی می شود پرداخت توسط صاحبان.

“به عنوان یک شورای اقشار ما باید حامل خیلی خبر بد گاهی” کمپبل گفت:.

بسیاری از لنگر پوینت ساکنان از جمله کمپبل و همسرش در ثابت درآمد و مبارزه برای پوشش هزینه های اضافی. کمپبل 70 ساله بازنشسته تاجر می خواهد برای لذت بردن از بازنشستگی او گفت: “اما من ممکن است مجبور به بازگشت به کار.”

این روشن نیست که چگونه بسیاری از میلاد را 30,000 اقشار شرکت ها را به همین ترتیب بالا رفتن سرسام آور هزینه های بیمه اما کمپبل ساختمان تنها نیست. ماه گذشته Abbotsford, اخبار, گزارش جدید از محل سکونت و ساختمان وجود دارد رو به رو شده 780 درصد افزایش در حق بیمه است که می تواند با یک بار مالیات از 3000 $یک واحد همراه با دو برابر شدن ماهانه اقشار رایگان تا 600 دلار است.

“من می خواهم به توصیف آن به عنوان یک بحران” کمپبل گفت:. “وجود دارد هیچ راه دیگری در اطراف آن است.”

در حال حاضر انجمن های صنعت بیمه در پاسخ به گزارش هایی از افزایش هزینه های محل سکونت و B. C. وزیر اقتصاد گفت: دولت استانی نظارت بر وضعیت.

دیگر محل سکونت بازارها از جمله تورنتو و نیویورک داشته اند را افزایش می دهد گفت: تونی Gioventu مدیر اجرایی مجتمع مسکونی صاحبان خانه ” انجمن B. C.. این خصوص نگرانی موضوع برای مترو ونکوور که در آن حدود نیمی از خانواده ها در زندگی اقشار با عنوان خواص.

Gioventu گفت که به عنوان بیمه برای ساختمان های بیشتری می آیند تا برای تمدید در نقاط مختلف از طریق سال, قیمت تصویر باید روشن تر شده.

اما در ماه ژانویه به تنهایی Gioventu سازمان شنیده می شود از حدود 100 سال قبل از میلاد محل سکونت ساختمان یا رو به “عظیم” افزایش هزینه های بیمه و یا در برخی موارد قادر به پیدا کردن یک شرکت حاضر به بیمه ساختمان در همه.

Stratas با داشتن مشکل گرفتن بیمه باید برای تماس با اداره بیمه کانادا یک صنعت ملی انجمن B. C. وزارت مالیه روز دوشنبه گفت:.

که اداره روز دوشنبه اعلام کرد راه اندازی یک نیروی کار به بررسی این موضوع در سراسر کانادا دیدار خواهد کرد ماه آینده با تحت تاثیر گروه B. C.

این بیمه را افزایش می دهد بعید به آمار صاحبان خانه های جدا گفت: راب د Pruis اداره مدیر از مصرف کننده و صنعت روابط غرب کانادا. او گفت: بسیاری از گزارش های خود دریافت کرده است در مورد هزینه های بزرگ را افزایش می دهد در ساختمان و با “ادعای تاریخ و مسائل نگهداری.”

گروه های مختلف نقطه به عوامل مختلف برای افزایش حق بیمه از جمله افزایش جهانی ضرر و زیان از آب و هوایی شدید.

در یک ایمیل فرستاده بیانیه روز شنبه, B. C. وزیر دارایی کارول جیمز گفت که در حالی که اقشار شرکت های بزرگ در سراسر کانادا و جاهای دیگر رو به افزایش بیمه اسکناس در اینجا در B. C., “بالاتر از قیمت املاک و مستغلات و ساخت و ساز هزینه های کمک به افزایش در هزینه پوشش بیمه.”

“در حالی که محصول خاص قیمت گذاری یک موضوع برای صنعت بیمه ما در حال کار با بریتیش کلمبیا خدمات مالی اقتدار به نظارت بر وضعیت با دقت و اطمینان ما در حال انجام همه چیز ما می توانیم برای حمایت مالی اهالی بریتیش کلمبیا گفت:” جیمز.

بیمه کارگزاران Association of B. C. با صدور بیانیه ای جمعه اصرار دولت استانی برای ایجاد اصلاحات در قانون از جمله اضافه کردن یک تعریف استاندارد از اقشار واحد به اقشار ملک عمل می کنند.

این اصلاحات می تواند کمک به “ثبات” B. C. s, محل سکونت بازار بیمه آژانس را در انتشار اخبار گفت: اما این سازمان “به رسمیت می شناسد این تغییرات نمی خواهد به طور مستقیم آدرس افزایش اقشار-ساختمان بیمه و دیداکتبل.”

“این است برای رفتن به یک زمان طولانی در رفع” B. C. گروه, مدیر اجرایی, چاک بایرن روز دوشنبه گفت. “وجود دارد رفتن به یک از دست داده و بیشتر احساس وحشت و نگرانی بیش از آن قبل از خبر خوب وجود دارد.”

با فایل های از راب شاو

dfumano@postmedia.com

twitter.com/fumano

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر