B. C. تعطیل حسابرس کلی برای دولت های محلی

Category: ونکورسان Comments: No comments

NDP دولت برش بودجه برای حسابرس کلی برای دولت های محلی و برنامه های آن را به طور کامل در عرض “چند سال”

B. C. شهری وزیر امور Selina رابینسون می گوید: او است تعطیل حسابرس کلی برای دولت های محلی. فرستاده شده / B. C. غیر انتفاعی مسکن انجمن

ویکتوریا — B. C. تعطیل حسابرس کلی برای دولت های محلی پایان دادن به منازعات تصدی شهرداری watchdog که از دیرباز مخالف توسط شهرداری.

شهری وزیر امور Selina رابینسون گفت: Postmedia اخبار روز دوشنبه که او برش دفتر بودجه و برنامه به آن را به طور کامل در عرض “یک زن و شوهر از سال است.”

در هفته گذشته در این استان کاهش بودجه های محلی حسابرس بودجه 31 درصد است.

“من فکر نمی کنم آن را ارائه آنچه در آن می تواند در راه است که آن را واقعا می گفت:” رابینسون.

“و به طوری که در ذهن وجود دارد یک راه بهتر برای انجام این کار است. و من می خواهم به کار با UBCM (اتحادیه B. C. شهرداری ها) نه در برابر UBCM در این. و غیره این است که در مورد توقف تدریجی آن است.”

رابینسون گفت: او نمی شاتر دفتر به طور کامل در این سال به دلیل آن است که برخی از پروژه های موجود برای تکمیل. در عوض بودجه قطع شد از $2.6 میلیون دلار به 1.8 میلیون.

محلی حسابرس دفتر ایجاد شد و در سال 2013 توسط دولت لیبرال قبلی به عنوان یک اندازه گیری برای پیدا کردن صرفه جویی در هزینه و بازده در چه شهرها و مناطق به کار گیرند. اما شهرداری مخالف دفتر از ابتدا گفته شد بر آنها تحمیل می کردند و بدون مشورت و insinuated که دولت های محلی فقیر بودند و مالی مدیران.

حزب دموکراتیک ملی وعده داده شده به ضایعات دفتر در سال 2017, انتخابات, اما پس از آن تصمیم به باز نگه داشتن آن در سال 2019 پس از انجام یک بررسی مستقل به این نتیجه رسیدند که 71 درصد از دولت های محلی است که حسابرسی احساس بهره مند از یک رسانه به درجه بالایی از ممیزی.

در آن زمان رابینسون در انتشار اخبار گفت: “این بررسی نشان می دهد که در اتاق فراهم می کند و دولت های محلی با توصیه های مفید که در حال اجرا در جوامع در سراسر استان ما.”

روز دوشنبه رابینسون گفت که ممکن است درست شده است سال گذشته اما او همچنان به شنیدن از شهرداری که در مخالفت ، او همچنین با اشاره به زمان محلی auditor general Gordon اموزش که دوره پنج ساله به پایان می رسد Oct. 1 به عنوان بخشی از تصمیم گیری است.

“پس دوباره آن را فقط آن را باز کرد تا به من برای یک تجدید نظر در مورد توجه به این که وجود دارد این است که برخی از ارزش در اینجا توجه به این که ما در حال گرفتن یک تغییر حسابرس کلی برای دولت های محلی داده می شود که در جوامع وجود دارد که هنوز هم با آن, چگونه می توانیم درس های ارزشمند است که ما یاد گرفته ایم اینجا و ایجاد چیزی است که ارائه خواهد شد حتی بهتر” گفت: رابینسون.

“پس از آن فقط و فقط مرتب کردن بر اساس از چه چیزهایی تبدیل شده اند در طول زمان است.”

محلی حسابرس را نیز تا به حال یک مشکل شروع در سال 2013 هنگامی که آن را احاطه توسط ناکارآمدی و کم روحیه و درز منابع انسانی گزارش خود اولین حسابرس کل Basia روتا.

Ruta اخراج شد در سال 2015 پس از صرف $5.2 میلیون نفر بیش از دو سال تولید تنها سه گزارش و تبدیل شدن به قفل در یک دعوای حقوقی با ممیزی شورای نظارت بر او ، او شکایت کرد دولت و حل و فصل در خارج از دادگاه برای $141,995.

رابینسون که در مخالفت به نام دفتر “یک frigging فاجعه است.”

او تصریح کرد که دوشنبه است.

“گوردون اموزش انجام داده است یک کار بزرگ از رفع آنچه یک فاجعه بود,” او گفت:.

“اما ما هنوز هم از دیدن از UBM که آن را با آنچه آنها می گویند که آنها نیاز دارند و چه می خواهند. و بنابراین شما می دانید که من آماده برای تعامل با آنها را در اطراف پس چگونه ما می توانیم ارزش خوبی برای پول در تمام جبهه ها.”

اتحادیه B. C. شهرداری ها پشتیبانی از scrapping دفتر رئیس جمهور گفت: Maja Tait است که شهردار Sooke.

“با هزینه دفتر ما خوشحالیم که آن را از رده خارج” او گفت:.

“ما فقط احساس می کنید طراحی این سیستم کار نکرده زمانی که شما یک حسابرس خدمت 189 دولت های محلی. این احتمال وجود دارد که چرا هیچ صلاحیت دیگر در آمریکای شمالی دارای یک اتاق شبیه به این.”

Tait نیز ستایش اموزش برای رفع اما اذعان شهرداری باقی می ماند ناراحت چگونه لیبرالها مجبور دفتر پس آنها را هفت سال پیش.

“هنوز هم وجود دارد برخی از احساسات صدمه دیده از برخی از دولت های محلی از آغاز, اما دیگران که تا به حال حرفه ای تر تجربه احساس متفاوت است. این درست است که این بهترین راه برای استفاده از منابع ما.”

رابینسون گفت: این استان با شهرداری برای پیدا کردن برخی از دیگر مکانیزم برای کمک به پیدا کردن بازده در دولت های محلی ،

UBCM اعضا می خواهم برای دیدن برای حمایت از این موجود دولت محلی سرمایه گذاری افسران ارتباط فراهم می کند که آموزش و منابع مالی به مدیران در شهرداری.

محلی حسابرس به اتمام رسانده 30 عملکرد ممیزی در هفت سال گذشته از جمله بررسی منابع انسانی آب آشامیدنی مدیریت اضطراری پلیس موافقت نامه ها و تدارکات در دولت شهری. این دفتر در حال حاضر حسابرسی سرمایه مدیریت پروژه در شهرستان ویکتوریا و منطقه مکنزی و همچنین مدیریت اضطراری در Fraser Valley منطقه ای.

[email protected]

twitter.com/robshaw_vansun

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>