یک پیوریا مردی بود که در میان اولین طبخ زندان شهرستان بازداشت شدگان به آزمون مثبت برای COVID-19 دو بار رد شده است یک شانس به قید وثیقه.

Vada, Allen, 57, قفل شده بود در ماه فوریه پس از گذراندن سه ماه در یک خانه بازداشت نظارت الکترونیکی خلخال در اتهامات DUI. آلن وکیل گفت که او دستور داده برگزار شد بدون وثیقه زمانی که او نقض شرایط استفاده از خانه اش بازداشت برای شرکت در یک جلسه در یک مورد DUI در پئوریا— و سپس یک قاضی در پئوریا صادر شده بدون پیوند حکم برای او هنگامی که او از دست رفته پس از آن شنوایی وجود دارد چرا که او قفل شده بود تا در شیکاگو است.

آلن شده بود را تکذیب کرد اوراق قرضه در هفته گذشته در یک پیوند ویژه ای با شنیدن فرمان توسط یک systemwide بررسی موارد که در نظر گرفته شده بود به هدف بدون خشونت مجرم برای انتشار به کاهش جمعیت زندان. اما آلن وکیل نمی دانم پس از آن که Allen, who suffers from تنفسی و مشکلات قلبی شده بود و در انزوا در زندان پس از آزمایش مثبت برای COVID-19.

“وجود دارد یک مادر اقامت در خانه سفارش (برای ساکنان ایلینوی),” بری هوروویتس گفت: قاضی آلفردو مالدونادو در روز چهارشنبه. “او نه خشونت. او یک خطر برای جامعه است. او را به رفتن به در خانه بمانند.”

دادستان گفته بود که آلن باید منتشر نمی شود به دلیل عدم تطابق با شرایط قبلی خود پیوند و پیشنهاد کرد که او باید همچنان در قرنطینه زندان جایی که او می خواهم که مراقبت های پزشکی در صورت نیاز.

مالدونادو در چهارشنبه نگه داشته و بدون پیوند منظور آلن در محل به ظاهر نگران آلن overstaying وقت خود را در پئوریا در حالی که در نظارت است.

“آیا او مثبت است یا نه, مثبت, کسی است که نمی تواند برگزار شد در بازداشت به سادگی از آنجا که ممکن است باید آزمایش مثبت” مالدونادو گفت.

آلن گرفته شده بود به زندان palm bae بیمارستان در 20 مارس پس از برگزاری نمایشگاه آنفولانزا مانند علائم و آموخته چهار روز بعد که او تا به حال ویروس, خواهر خود Denotra آلن گفت: Chicago Sun-Times.

آلن بعدی دادگاه تنظیم شده است برای مه 6.

مقامات زندان اعلام کرد که دو زندانی — یکی از آنها 42 سال شیکاگو, مردی که در خواب یک تخت کنار آلن در زندان درمان مسکونی واحد — تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 اولین موارد در میان 5,500 زندانیان پس از آن در زندان است. همانطور که از چهارشنبه 10 روز بعد که کل صعود کرده به 167 موارد است. سی و چهار کلانتر, کارکنان باید آزمایش مثبت نیز هست.

آلن تا به حال به تماشای تعدادی از زندانیان برگزار شد در جداسازی سلول های رشد بیش از دو هفته گذشته اما گفته خواهرش او به کلی جمعیت زندان.

“آنها همه وجود دارد, فریاد,,” او گفت:. “آنها نمی خواهند به پایین وجود دارد (در انزوای منطقه).”

آلن است که به دنبال در رفتن از کار افتادگی به دلیل مشکلات بهداشتی ساخته شده است که او قادر به نگه داشتن کار به عنوان یک مهندس برق برای یک راه آهن شرکت کرده بود اجازه سفر به پیوریا برای دادگاه در ماه ژانویه همسرش, Bennetta آلن در مصاحبه ای گفت: با Chicago Sun-Times.

نه از خود DUI موارد درگیر یک تصادف, او گفت:. هر چند آلن تا به حال یک حمله قلبی در سال گذشته و دچار آپنه خواب او نگه داشته است خوش بین تن در تماس خانه و حتی در حالی که احساس علائم کروناویروس.

“او به من گفت روز دیگر” من خوشحال بود من در اینجا به دلیل coronavirus نگاه بد وجود دارد,'” Bennetta آلن گفت: اخیر تماس تلفنی با همسرش از زندان. “او هنوز هم نمی داند که چگونه او آن را در وجود دارد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im