محتوای مقاله

سازمان از ونکوور محبوب بارد در ساحل شکسپیر جشنواره را اعلام کرد لغو این سال ،

در یک بیانیه مشترک صادر شده توسط کریستوفر نگاه موسس و مدیر هنری و مدیر اجرایی کلر Sakaki جفت ارز را اعلام کرد که پس از یک ماه از “فشرده اکتشاف از آنچه ممکن است” با توجه به ادامه COVID-19 تعطیلی و مرتبط با صنعت تغییرات این تصمیم به لغو تمام رویدادهای برنامه ریزی شده در جهت “تضمین سلامت و رفاه از تمامی کسانی که در امر جمع آوری با هم در سایت ما و به نوبه خود در تماس با دیگران است.”

انتشار اخبار در ادامه به جزئیات است که تصمیم به جلو و پلاگین در صورتی که برنامه ریزی شده را از 10 ژوئن تا سپتامبر 26 در Vanier پارک بود “عمیقا دردناک” یکی را.

تابستان امسال بود که به نمایندگی جشنواره 31 فصل است.

برنامه ریزی شده صف برجسته A Midsummer night’s Dream, Henry V, عشق به کار را از دست داده و بهشت را از دست داد. زل زل نگاه کردن گفت: در بیانیه ای که همان “پویا” صف خواهد بود نقل مکان کرد به 2021 فصل است.

“هر تولید مفهوم منحصر به فرد و نوآورانه و ما هیجان زده است که وعده هر یک از آنها زنده خواهد ماند و برآورده شود در تابستان آینده” زل زل نگاه کردن گفت: در یک بیانیه ویدئویی. .

بلیط های خریداری شده برای سال 2020 بارد در ساحل حوادث خواهد بود افتخار “از طریق طیف وسیعی از گزینه های” با توجه به انتشار اخبار از جمله بلیط اعتبارات برای سال آینده کمک های خیریه و بازپرداخت کامل. جزئیات کامل آنلاین در دسترس هستند bardonthebeach.org.

Aharris@postmedia.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im