انگلستان میوه تولید Bardsley انگلستان انتخاب شده است AgencyUK به عنوان آن جدید بازاریابی سازمان ارتباطات.

کسب و کار رشد می کند 22,000 تن میوه سالانه از آن 24 سایت و 820 هکتار زمین در سراسر حومه شهر کنت. به عنوان یک نسل پنجم خانواده کسب و کار Bardsley انگلستان دستخوش یک تحول قابل توجهی بیش از گذشته شش سال تحت نظارت مدیریت مدیر و کارآفرین بن Bardsley – به همین دلیل است که این تیم تصمیم به کمک طلب کردن AgencyUK را پشتیبانی می کند.

Bardsley گفت: “در شش سال ما افزایش تولید و درآمد 1000%. ما باید یک ماموریت جهانی برای تغییر راه های تازه تولید و صنعت در عمل در حال حاضر با ایجاد یک شرکت است که اختصاص داده شده به ایده های جدید نیز بودجه نوآوری برنامه و تمرکز بر روی پیشرفت های تکنولوژیکی و رباتیک برای بهبود محیط زیست و مصرف کنندگان و مردم ما است.

“ما در سفر است فقط در ابتدا و ما به رسمیت شناخته شده است که برای موفق شدن در تمام عملیات ما ما همچنین نیاز همکاران مناسب در محل. برای ماشین آلات کشاورزی ما را انتخاب آهو جان و ارتباطات بازاریابی ما انتخاب AgencyUK.”

کسب و کار در حال حاضر ارائه به صورت عمودی زنجیره تامین یکپارچه راه حل و Bardsley انگلستان استخدام 450 نفر است که رشد, فروشگاه, درجه, بسته بندی و توزیع میوه به تمام سوپر مارکت های بزرگ.

Bardsley, انگلستان است که در حال حاضر رو چگونه به مقابله با چالش بازاریابی رو به رشد موجود در آن مصرف کننده-مواجهه با مارک های از جمله آب میوه. این تیم همچنین می خواهید به ساختمان این میوه به جهانی کشاورزی-تکنولوژی ارائه شده است که حذف زباله های مواد غذایی و کمک به جهانی کاهش کربن.

چند وجهی کانال مخلوط تکامل یافته است به سرعت تحت قبلا زیرک بخش بازاریابی اما این تیم تصمیم به کمک گرفتن از متخصص بازاریابی کمک و راه اندازی پنج راه زمین با بالا UK سازمان در جستجوی خود را برای شریک مناسب است.

امی Stobie از بنیانگذاران و مدیر بازرگانی در AgencyUK گفت: “ما هیجان زده برای شروع همکاری ما با Bardsley انگلستان و نگاه به جلو به اینکه بخشی از Bardsley انگلستان ادامه داستان موفقیت.”

اعلام اخیر در Bardsley, انگلستان به دنبال یک رشته از مشتری جدید برنده از جمله مجلس از بسیار دوست داشتنی شیرینی با نام تجاری Chewits.

// در این مقاله برجسته

AgencyUK

ما برنده جایزه مجتمع تجاری سازمان ارتباطات. متعلق به بخش خصوصی با افتخار مستقل است. ما با مشتریان ما در باور به کمک به آنها را رشد و ارتباط با مخاطبان خود را. ما در حال …

پیدا کردن اطلاعات بیشتر در

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im