نیویورک — Barnes & Noble که خروج برنامه ریزی شده خط معروف ادبیات درخواست صدور مجدد با فرهنگی, تصاویر پوشش شده است که در ملاقات با انتقاد گسترده در رسانه های اجتماعی.

“ما اذعان صدای که ابراز نگرانی در مورد نسخه های متنوع پروژه در Barnes & Noble خیابان پنجم فروشگاه و تصمیم به تعلیق ابتکار” Barnes & Noble اعلام کرد در بیانیه ای در روز شنبه.

نویسنده آدریانا Herrera تا به حال نام کتاب, برنامه ریزی برای راه اندازی شد, این هفته “کلاسیک در blackface.”

“متنوع Editions” یک پروژه مشترک بین Barnes & Noble و Penguin Random House, ویژه, 12 متون از جمله لوئیس کارول “آلیس در سرزمین عجایب” مری شلی “فرانکشتاین” و L. Frank Baum “جادوگر شهر از.” کلمات مشابه هستند اما در پوشش عمده شخصیت های به تصویر کشیده شده با پوست تیره تصاویر توسط هنرمندان از “اقوام مختلف و پس زمینه” با توجه به Barnes & Noble.

“متنوع Editions” اعلام شد در زمانی که صنعت چاپ و نشر است که در حال حاضر رو موشکافی بیش از رمان “خاک آمریکا” و آن تصویر از مکزیک زندگی و فرهنگ. “مطلق تن-ناشنوا تصمیم گیری” مکزیکی-آمریکایی نویسنده دیوید بولز پیشرو منتقد آمریکایی “خاک” توییتی در مورد “متنوع زبان.”

این تصمیم همچنین در ماه فوریه است که ماه تاریخ سیاه جشن سالانه در گذشته و حال پيشرفت.

به مقدار ناباوری آنلاین سازمان دهندگان “متنوع Editions” گفته بود آنها با استفاده از هوش مصنوعی در بررسی بیش از 100 کتاب و تعیین اینکه آیا نژاد یا قومیت از یک شخصیت است که به طور خاص اعلام کرد. چند استدلال می کنند که آلیس از “آلیس در سرزمین عجایب” و یا به عنوان شخصیت از “مورد عجیب دکتر جکیل و آقای هاید” در حال اتصالات برای ادای احترام به تاریخ سیاه.

“آنها می تواند گوگل, انتخاب ده کتاب واقعی سیاه و نویسندگان هستند که کلاسیک & ارسال آن با تازه را پوشش می دهد و یک رویداد بزرگ,” نویسنده داستان کندال توییتی. “اضافه کردن در آوردن معاصر, سیاه, نویسندگان به بحث در مورد این آثار و این تمام چیزی است که یک پیروزی است. آنها را آسان یا منطقی چیزی است.”

در آن بیانیه روز شنبه, Barnes & Noble اذعان کرد که پوشش آن ها “نه یک جایگزین برای صدای یا نویسندگان از رنگ که کار و صدای سزاوار شنیده می شود.

“کتابفروشان که دفاع و پشتیبانی این طرح را متقاعد به این امر کمک درایو تعامل با این عناوین کلاسیک” با توجه به کتابفروشی های زنجیره ای. “این یک پروژه با الهام از کار ما با مدارس و در ایجاد بخشی به منظور بالا بردن آگاهی و بحث در طول ماه تاریخ سیاه است که در آن Barnes & Noble فروشگاه ها در سراسر کشور ادامه خواهد داد برای برجسته کردن یک انتخاب گسترده ای از کتاب ها به جشن تاریخ سیاه و بزرگ ادبیات از نویسندگان از رنگ است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im