Bauer, رسانه ها, اقتصاددان, Elle, خورشید, Den of Geek و جاسوسی دیجیتال در میان بسیاری از ناشران مجموعه به قاضی درام رسانه های آنلاین جوایز سال 2020 است.

در اوایل سال جاری اعلام شد که دیوید Tomchak دیجیتال, editor-in-chief شب استاندارد صندلی داوران. او به دنبال ارسالی نشان می دهد که خلاقیت قوی سرمقاله فراست و تنوع را به ایستادگی کردن.

جشن دهمین سال این جایزه تشخیص در سراسر جهان محتوای تجاری و راه حل های که اصلی باهوش و فکری.

2020 قضاوت پنل را ببینید مختلف ناشران و پخش از بائر به خورشید و رسیدن به بی بی سی.

در زیر یک شکست هفت قضات:

Sarah Jones

سارا جونز گزارش LLC

سارا جونز

روزنامه نگار

جونز است که ما بر اساس برنده جایزه روزنامه نگار با حضور رسانه های اجتماعی و بیش از یک دهه تجربه در جریان اصلی اخبار تلویزیون. او یکی از بیست بالا NorthAmerican رهبران جوان انتخاب شده توسط دوستان از اروپا است. در حالی که جونز را پوشش می دهد طیف وسیعی از جهان ما و اخبار – او است که در میان چهل زن اثرگذارندهها رسانه های اجتماعی برای گفتگو پیرامون هوش مصنوعی است.

برای روزنامه نگاری مبتنی بر نوشته – من به دنبال خارج از جعبه و روش های است که کمک به حفظ آگاهانه و سازش نیست در سرمقاله استاندارد. تجاری برای آنهایی که من به دنبال خارج از جعبه و روش های است که شما احساس می کنید چیزی یا تعامل با مخاطبان در راه نیست که عادی است. های مختلف خوب است. ما با بمباران بیش از حد از همان و مخاطبان ما تکامل یافته اند و همچنان به سرعت در حال تکامل با آنها چگونه مصرف اطلاعات و مجموعهای از گزینه های در دسترس به آنها.

Jim Foster

بائر مصرف کننده رسانه های انگلستان

جیم فاستر

رئیس ePublishing

جیم پیوست دیوید سالن چاپ و نشر (DHP) مستقیما از دانشگاه در سال 1996. او سردبیر در سال 1997 قبل از کار راه خود را تا editor-in-chief در سال 2003 ترک DHP در سال 2007 به عضویت Haymarket به عنوان یک ناشر در خود B2B را بدست آورد. اولین تاخت و تاز کردن به جهان از چاپ و نشر دیجیتال به دنبال آن در سال 2010 زمانی که او به Autosport برای اجرای دیجیتال خود را پرداخت-مطالب کسب و کار. در اینجا او در دیجیتال مشترک کسب استراتژی از جمله بهینه سازی paywall و تبدیل سفر از طریق گسترده AB و چند متغيره تست. او همچنین نظارت بر ساخت و راه اندازی Autosport برای اولین بار در iOS و Android apps. یک حرکت به Bauer رسانه ها دنبال کرد و در سال 2012 که در آن او راه اندازی بائر در ePublishing کسب و کار است که او در حال حاضر اجرا می شود. با بیش از یک دهه تجربه در آنلاین و نرم افزار انتشارات او علاقه وافری به رسانه های دیجیتال و به طور مداوم به دنبال درآمد جدید و فرصت های رشد. در سال 2019 او نیروی محرکه بائر تصمیم به راه اندازی 16 عنوان کتاب در اپل اخبار+ در زمان برای پلت فرم انگلستان rollout در ماه سپتامبر.

روشن شور و شوق برای کار شما انجام می دهند کلیدی است. آنچه واقعا به شما مجموعه جدا از رقبای خود را? آیا شما واقعا رفتن مایل اضافی را به نام تجاری خود را آواز خواندن آنلاین و یا مطالب خود را به ایستادگی کردن برای جمعیت ؟ هر چیزی که هل مرزهای و اصلی را به ایستادگی کردن. البته با انتشار کلاه نشان دهنده این است که وجود دارد, روشن, تجاری صعودی به کسب و کار کمک خواهد کرد بیش از حد.

Priya Matadeen

خیره شدن رسانه ها

پریا Matadeen

مدیر کل

پریا شروع زندگی حرفه ای خود را در سازمان های خلاق در سازمان جمهوری Wieden و کندی و BBDO در حال اجرا در حساب های آبی تراشه مشتریان مربی با امثال جاستین Pahl و Cilla با گلوله برف زدن. او پس از آن تصمیم گرفت به تخصص بیشتر در مد و لوکس و نقل مکان کرد به بهار Studios. پریا سپس نقل مکان کرد و از بهار استودیو به معاون رسانه ها. او proudest دستاورد به عنوان GM فضیلت (خلاق آژانس توسط معاون) بود که با همکاری شانل برای ایجاد یک پلت فرم جشن زن خلاقیت – پنجم حس: https://thefifthsense.i-d.co/ en_gb/ یک سال طولانی پلت فرم حاوی روزانه, سرمقاله, فیلم, چاپ و حوادث کار با استعداد مثل Es Devlin و هارلی ویر. پریا سپس به طور خلاصه نقل مکان کرد به رواج قبل از مصرف مدیر عامل نقش در خیره رسانه ها همکاری نزدیک با سوزان Waddell و جفرسون هک برای تنظیم استراتژی برای گروه ساختمان بیشتر بر شهرت این فرهنگ جوانان و پاپ تحریک. در Priya’s اوقات فراغت او از مربیان جوان و با استعداد در صنایع خلاق است و در هیئت خلاق, برابر, زمین, رسانه ای برای همه و گال Dem.

هنگام ورود به این جوایز شما باید می خواهید برای اثبات اثربخشی خلاقیت خود را در زمینه کسب و کار بهترین در صنعت. من به دنبال نوآوری و شور و انرژی است.

Jonathan Hunt

مجتمع

جاناتان شکار

EVP بازاریابی و مخاطبان توسعه

شکار است معاون اجرایی رئیس جمهور از بازاریابی و مخاطبان برای توسعه شبکه های پیچیده که در آن او منجر بازاریابی, روابط عمومی, کسب و کار هوش و پرداخت رسانه ها و تماشاگران تیم توسعه برای افزایش b2c و b2b آگاهی خوشی و تعامل با شبکه های پیچیده’ مارک آی پی و دیگر شرکت های بزرگ طرح های.

در این سال من بیشتر هیجان زده برای دیدن مردم, تیم, محصولات و نوآوری است که به بهترین وجه منعکس کننده که در آن رسانه های دیجیتال در جریان است: آن را بیشتر مؤثری و متنوع تر از همیشه قبل از, بلکه مشتاق به تبدیل شدن به بیشتر های شخصی و جمعی در زمانی که هر دو در حال تبدیل شدن به کالایی; آن را آگاهانه توسط انسان واقعی بینش نه تنها سخت quant; و این اولویت بندی با نام تجاری و صدا و چشم انداز بالاتر از همه چیز چرا که بدون آنها آن را تقریبا غیر ممکن است به قطع از طریق.

Laurence Mozafari

جاسوسی دیجیتال

لورنس مظفری

ویرایشگر

مظفری چند برنده جایزه دیجیتال ویرایشگر با ده سال تجربه در چاپ و نشر دیجیتال. در حال حاضر سردبیر جاسوسی دیجیتال و میزبان بزرگ سیاه و سفید دیک برای تلفن های موبایل’ با وسواس Peaky Blinders پادکست. او قبلا سردبیر گرما مجله وب سایت و نیز به تدریس روزنامه نگاری دیجیتال در شهرستان دانشگاه لندن و ناتینگهام ترنت. علاوه بر لورنس کار کرده برای امثال NME, FHM, Sky News و BBC.

دیجیتال روزنامه نگاری است که در آن بهترین زمانی که شما می توانید مهار عجایب اطلاعات و فن آوری برای دیدن آنچه که واقعا انجام آنلاین و سپس جعل آن را با هسته ای روزنامه نگاری ارزش از اخبار و گفتن داستان مهم است. بنابراین من امیدوار به دیدن قدرتمند نمونه هایی از ابزار چند رسانه ای استفاده شده است برای ایجاد محتوای استثنایی با شواهد قابل توجهی وجود دارد و آمار به اثبات آنها واقعا در ارتباط با مخاطبان است.

Natasha Bird

ELLE

ناتاشا پرنده

سردبیر اجرایی

پرنده سردبیر اجرایی (دیجیتال) برای انگشتان دست راست به سردبیر فرح Storr. طی چهار سال گذشته او مهندسی ELLE دیجیتال و اجتماعی استراتژی و جهت یابی تیم خود را از طریق یک دوره از شیب رشد. قبلا او در ویرایشگر سبک در یاهو انگلستان و قبل از آن است در سمتهای و یا نوشته شده است برای, خورشید, سبک, پست, آنلاین و نیویورک تایمز’ برش.

بیش از چند سال گذشته دیجیتال روزنامه نگاری است شانه ای بالا انداخت شهرت خود را به عنوان یک محل به طور انحصاری برای LOLcats مم و بیان شایعات بی اساس است. و هر چند که من دوست دارم خوب LOLcat من افتخار است که ما وارد درخشان فاز است که در آن برخی از قابل توجه ترین نمایش از روزنامه نگاری تحقیقی و گاهی اوقات تاریخ ساخت exposés در حال وقوع در اینترنت. رسانه های دیجیتال سمان است خود را به عنوان محل به فشار نوآورانه و ایده های اصلی برای نوشتن با صداقت به عنوان به خوبی به عنوان با تن و واقعا تاثیرگذار. و این نوع از چیزی که من به دنبال در میان نوشته است. نوار بالا!

Rosie Fletcher

دیجیتال در دننیس

روزی فلچر

انگلستان, ویرایشگر, Den of Geek

فلچر انگلستان سردبیر دن از کامپیوتر. یک روزنامه نگار با بیش از 15 سال مشغول به کار در جاسوسی دیجیتال, کل, فیلم, مجله, DVD و Blu-ray را بررسی و کدام ؟ مجله و راه اندازی فصلنامه را در مورد جرم و جنایت, درام, نام صحنه جرم. او همچنین به طور منظم مقاله نویس و منتقد کتاب و فیلم و تلویزیون را نشان می دهد برای مجله SFX و freelanced برای سبک بافتا, Metal Hammer, TechRadar, یوروگیمر, و بسیاری دیگر.

در این جوایز من در درجه اول به دنبال نویسندگان بزرگ کسانی که می دانند و درک مخاطبان خود را می خواهد. تحقیقات کامل و نوآورانه زاویه و یک رویکرد خلاق هر منطقه موضوع کلیدی است و اصالت همیشه ایستاده. که مربوط به یک وجدان اجتماعی یا یک هدف بالاتر از ترافیک و یا تجاری به دست آوردن خوبی خواهد بود برای دیدن بیش از حد. اگر هیچ مشکلی وجود دارد با ترافیک و تجاری به دست آوردن…

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا از جوایز سایت در حال حاضر. ورود مهلت 14 فوریه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im