BBC اخبار جهانی ارائه می دهد رایگان آگهی اسلات برای coronavirus بهداشت عمومی ارشاد

به کمک های بین المللی دولتی و سازمان های به اشتراک گذاری مهم ارشاد در coronavirus BBC اخبار جهانی ارائه شده است تا یک پنجم از آن تلویزیون و تبلیغات آنلاین موجودی به بهداشت عمومی پیام.

در حالی که مردم از جان گذشته برای تجهیز خود را با اطلاعات صحیح در این نامشخص زمان مخل جعلی اخبار بوده است در گردش – به ویژه در رسانه های اجتماعی. بی بی سی پیدا کرده است آن را به یک واقعی نقش بازی در مهار گسترش اطلاعات غلط.

BBC World News و BBC.com در حال حاضر دریافت یک رکورد میزان بازدید کنندگان با 60 میلیون نفر پس از رسیدن این اخبار آنلاین خدمات (تا 50 درصد در متوسط). که ضبط مقدار بیش از 80 درصد (49 میلیون) وجود دارد برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کوروناویروس.

“کار ما این است که در گزارش توسعه بحران در سراسر جهان در یک دوره زمانی که مردم نیاز به اخبار آنها واقعا می تواند اعتماد. اما اگر ما می توانیم حمایت از بهداشت عمومی سازمان در انجام کار خود را در این بی سابقه ای در برابر من احساس می کنم ما باید مسئولیت برای کمک به” توضیح جیم اگان مدیر اجرایی BBC اخبار جهانی است.

آن است که با دادن فرصت به صورت عمده چند جانبه سازمان ها و ملی بهداشت وزارتخانه برای پخش صحیح هدایت در آن تلویزیون و پلت فرم آنلاین. از طریق این تلاش آن را جایگزین خواهد شد 20 درصد از موجودی تبلیغات.

فراتر از این برای کمک به مبارزه با گسترش اطلاعات غلط بی بی سی اخبار جهانی است که به ارائه بیشتر coronavirus مربوط به محتوای آن سفارش شده است و در پاسخ به رشد مخاطبان تقاضا در سراسر جهان است.

پس از سی axed او BBC2 امور جاری و تحقیقی نشان می دهد, Victoria, Derbyshire تنظیم شده است به میزبان جدید به طور منظم نیم ساعت برنامه – Coronavirus: آنچه شما نیاز به دانستن. آن را توضیح خواهد داد که چه coronavirus است که چگونه شما می توانید آن را گرفتن و چگونه برای محافظت از خودتان.

پیوستن به این بی بی سی اخبار جهانی است به سفارش Coronavirus توضیح داد – کوتاه روزانه به روز رسانی خواهد شد که پخش این کانال در سراسر روز در کنار اختصاص داده شده Coronavirus شاخص در BBC.com و روزانه Coronavirus جهانی پادکست.

بی بی سی می پیوندد دیگر نهادهای ارائه آگهی رایگان فضایی از جمله Facebook, که ارائه شده ‘میلیون’ از اعتبارات تبلیغات رایگان برای وزرا برای رسیدن به طور مستقیم به مردم در Facebook و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net