خرس در در ته Austin هوپر اما می توانید آنها را استطاعت او ؟

0 0 1 602 3432 28 8 4026 14.0 Normal 0 false false false EN-US JA X-NONE INDIANAPOLIS — خرس eying یکی از بزرگترین نامها در بازار به حل یکی از بزرگترین مشکلات است.

با وجود بسیار محدود حقوق و دستمزد-کلاه فضایی و پرداخت بسیار تنگ پایان در حال حاضر در فهرست خود را یک منبع گفت که آنها در حال برنامه ریزی برای ایجاد یک اجرا در شاهین دو بار نرم افزار کاسه Austin هوپر که رایگان آژانس باز می شود در ماه آینده.

شاهین مدیر کل توماس Dimitroff گفت: در این هفته تیم خود را نمی خواهد حق رای دادن برچسب هوپر و نه آن را امتحان کنید برای ثبت نام او را به فرمت قبل از رایگان آژانس. او را با ضربه باز بازار به عنوان بهترین تنگ پایان در دسترس است.

“البته ما می خواهیم [هوپر و دیگر عوامل] بازگشت و ادامه خواهد داد برای مذاکره با این بازیکنان اما این ضروری است که ما ببینید چه بازار دارد برای آنها” Dimitroff گفت. “به طوری که خواهد سنج چگونه ما آن را نزدیک. ما یک حقوق و دستمزد-کلاه وضعیت که ما در حال نظارت از نزدیک و این برای ما مهم است که بدانید دقیقا همان جایی که ما احساس بازار است قبل از اینکه ما را هر گونه بسیار جامد ارائه می دهد.”

بازار به احتمال زیاد نمی تواند مطلوب به شاهین که در نزدیکی پایین NFL در 4.5 میلیون دلار در کلاه فضایی. Spotrac پروژه های هوپر ارزش 50 میلیون دلار بیش از پنج سال است که او را به بالاترین پرداخت تنگ پایان در NFL فصل آینده است.

با 26 میلیون دلار در فضا و چند سوراخ به آدرس خود را شروع, صف, خرس می تواند که اتفاق می افتد, اما آنها یک شوت. هوپر در چنین تقاضای بالا — او 25 سال و بالای پنج در موقعیت خود در فصل گذشته — که مناقصه درایو می تواند قیمت خود را نزدیک به 12 میلیون دلار در هر سال است.

آیا ارزش آن را برای خرس به همه در تنگ پایان ؟ احتمالا.

“این جرم مقدار زیادی از آن می رود از طریق تنگ پایان” مربی مت Nagy گفت. “ما در حال کاوش در هر خیابان.”

آن است که مهم ترین غیر کارفرمایی موقعیت در Nagy را offseason و فصل گذشته خود را ragamuffin مجموعه ای از تنگ به پایان می رسد ترکیب برای 46 جلب 416 متری و دو touchdowns. وجود 21 به پایان می رسد در اطراف لیگ با بیشتر yardage به صورت جداگانه.

خرس’ گلایه داشتند که عمدتا به دلیل ادامه مصدومیت مشکل با ری برتون که فقط 26 درصد از جرقه بزند. برتون نبوده است حق خود را از کشاله ران عضلات دست گرفت تا او را قبل از ژانویه 2019 بازی حذفی برابر عقاب و او تحت عمل جراحی دوباره این offseason.

“امید ما این است که ما در نهایت نیمه حل این مسئله وجود دارد و آن را یک مسیر رو به بالا در حال حاضر با او” سرعت گفت. “ما امیدواریم.”

اما آن را به دور از یقین. برتون هوشمند امضای سرعت در سال 2018 زمانی که او فرود آمد و او با چهار سال 32 میلیون دلار معامله اما آن را مخاطره آمیز به بانک بر سلامت انسان است. در فصل اول خود را با خرس او در اوج حرفه ای با 54 جلب 569 متری و شش touchdowns. این بود اولین بازی خود را به عنوان یک full-زمان استارت و وجود هر دلیلی به فکر می کنم او می خواهم نگه دارید بهتر است.

به جای ورزش فتق عمل جراحی و یک جناح بازیابی تقریبا محو فصل گذشته. او موفق 14 جلب برای 84 متری قبل از رفتن مجروح رزرو.

توسط نوسانی در هوپر, خرس خواهد بود در موقعیت خوب بدون در نظر گرفتن برتون سلامت. اگر او را خوب به آن بروید آنها خواهد بود قادر به بازی دو تا از آنها را با هم. اگر او نمی آنها باید کسی که مساوی یا بهتر در هوپر.

هوپر گرفتار 75 عبور برای 787 متری و شش touchdowns — همه اوج حرفه ای — فصل گذشته. او آرام شده در مورد رایگان آژانس و کاهش دهد افکار خود را در خرس در مصاحبه ای با سان تایمز در نرم افزار کاسه در ماه گذشته.

“من فکر کردن در مورد هر تیم خاص بیش از حد سخت” او گفت: “زمانی که رایگان آژانس باز می شود ما را ببینید که چگونه از آن همه نقش.”

وجود شیب دار dropoff در خرس’ گزینه های پس از هوپر. این شارژر به احتمال زیاد برای پیدا کردن یک راه برای نگه داشتن عامل رایگان شکارچی هنری با استفاده از حق رای دادن برچسب یا ارائه یک فرمت. خرس می تواند پا زدن لاستیک در اریک Ebron اما او آینده خود را حداقل مولد فصل پس از او rookie سال است.

آنها شده اند به طور کامل بررسی صلاحیت هر تنگ پایان در این سال کلاس پیش نویس و باید قادر به گرفتن یک کیفیت چشم انداز در شماره 43 یا 50 اما بازیکنان در موقعیت که معمولا نیاز به بیش از یک فصل برای تنظیم به NFL.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im