خرس’ خلیل ماک به NFL: ‘آدرس نگرانی های ایمنی و بهداشت’

خرس خارج linebacker خلیل ماک پیوست کر NFL ستاره روز یکشنبه در لابی گری برای صاحبان به موافقت با پروتکل های ایمنی با شروع از اردوگاه های آموزشی.

“NFL لطفا آدرس نگرانی های ایمنی و بهداشت بنابراین ما می توانیم بازی فوتبال در این سال! #itsonlyright #cantwait,” ماک در توییتر نوشت.

شرایط توافق دسته جمعی تعیین می کند که بازیکنان باید گزارش به اردوگاه های آموزشی جولای 28. Rookies می رسند شنبه quarterbacks و بازیکنان مصدوم پنج شنبه. تگزاسی ها و قهرمان سوپر باول ستاد می تواند خوش آمدید rookies های دوشنبه, اگر چه, چرا که آنها در حال بازی در به طور منظم فصل بازکن در یک پنج شنبه شب.

NFL و بازیکنان NFL انجمن هر چند هنوز هم قبول ندارند فرکانس coronavirus آزمون, جزییات انتخاب کردن بند و یا نه وجود خواهد داشت بازی های پیش فصل.

این اتحادیه می خواهد بازیکنان تست شده روزانه در حالی که لیگ پیشنهاد کرده است هر روز دیگر.

مشترک کمیته پزشکی تشکیل لیگ و اتحادیه توصیه می شود یک دیگر سازگاری دوره را برای عدم از تیم رانده offseason تمرینات اما دو طرف بر آن توافق نداریم چگونه است که پیشنهاد می شود اجرا شده است. NFL می خواهد به بازی دو فصل بازی در حالی که اتحادیه مقابله با صفر و مشاهده آنها را به عنوان یک بی خطر است.

در یک تلاش هماهنگ شده صبح روز یکشنبه NFL ستاره شروع به Tweeting با هشتگ #wewanttoplay برای تحت فشار قرار دادن صاحبان به توافق برسند به NFLPA پیشنهاد.

Quarterbacks Russell Wilson, Patrick Mahomes و Drew Brees در میان برجسته بازیکنان به صدای جیر جیر. سام Acho سابق خرس linebacker و زمان NFLPA معاون رئیس جمهور نوشت که NFL “صبر کردم تا آخرین لحظه نادیده گرفته و توصیه های کارشناسان است.”

دو طرف هنوز در حال مذاکره و تیک تاک ساعت است.

“چه شما در حال دیدن امروز ما بچه ها ایستاده تا برای هر یک از دیگر و برای کار خود را به اتحادیه رهبری انجام داده است برای حفظ همه به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است” NFLPA جمهور J. C. Tretter این Browns مرکز گفت: در یک صدای جیر جیر. “NFL نیاز به گوش دادن به ما اتحادیه و اتخاذ کارشناسان توصیه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de