خرس TE جیمی گراهام قول او را شسته معتقد است او می تواند ‘تسلط’

جیمی گراهام تا حد زیادی نوشته شده است به عنوان یک برتر NFL, تنگ, پایان, اما او قاطعانه در مورد اثبات او هنوز هم می تواند یک نیروی پس از امضای قرارداد با خرس.

خرس توافق برای دو سال با مبلغ 16 میلیون مقابله با گراهام است که در واقع بیشتر از یک سال شات با آسان کردن برای این تیم پس از سال 2020 و او امضا قرارداد پنج شنبه.

در اولین نظرات پس از پیوستن به خرس او را روشن ساخته و او را رانده شده توسط او چگونه fizzled فصل گذشته با هکرها.

“من هنوز هم سریع و من هنوز توانایی را بزرگ پخش,” او گفت:.” بدیهی است که در طول دو سال گذشته آن بوده است بسیار دشوار است برای من. در زندگی حرفه ای من تا این دو سال گذشته من واقعا هرگز نتوانست در آن است. آن را سخت به بلع قرص. این اولین بار من از دست رفته من است. من کار بسیار سخت است. من همه چیز را قربانی برای این بازی. تا از طریق آن دشوار بود. در حال حاضر من باید از این فرصت به نفع خود یک دسته از بازی ها در این سال و من بسیار سپاسگزار برای آن است.

“برای من, آن آتش روشن است. من می دانم چه نوع از بازیکن هستم و من می دانم آنچه که من می توانید انجام دهید… اگر من فکر نمی کنم من تا به حال توانایی تسلط این لیگ پس از آن من نمی خواهد بازی کنم. اما من هنوز هم باور دارم که توانایی.”

گراهام بود همه طرفدار در سال 2013 در میان شش سال اجرا است که در آن او به طور متوسط 78 جلب 987 متری و نه touchdowns در هر فصل. در سه فصل پس از او بالغ بر 150 پذیرایی 1,603 متری و 15 touchdowns.

فصل گذشته با هکرها شد بدترین پس از او rookie سال: 38 جلب 447 متری سه touchdowns. او هرگز در صدر 65 متری در یک بازی.

گراهام زمان بازی نیز تضعیف از 74 درصد در سال 2018 به 58 درصد در فصل گذشته. هکرها همچنین او 38 درصد از حمله جرقه بزند در اولین بازی حذفی و 43 درصد در دوم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im