‘بکی’: Kevin James slays به عنوان یک قاتل که دولایه با اشتباه دختر نوجوان

شما می شود به آمده تا با یک خوش خیم تر, وانیل, دوست داشتنی, حضور, از, Kevin James, ستاره های خوش خیم-وانیل-دوست داشتنی مجموعه تلویزیونی “شاه ملکه” و فیلم هایی مانند “من در حال حاضر تلفظ شما را چاک و لری,” “وحش” “Paul Blart: Mall Cop” و “رشد یو پی اس.” منظور من خدای من, Tim Conway تا به حال یک پیشرو رزومه.

و در عین حال از لحظه ای که در تلویزیون گوری و آینه موثر ترسناک, هیجان انگیز “بکی” زمانی که ما می بینیم در یک حیاط زندان با ریش از لیگ امداد پارچ یک اصلاح سر و صلیب شکسته, خالکوبی ما دریغ برای همه, پنج ثانیه قبل از خرید به frighteningly عملکرد موثر به عنوان یک سنگ سرد نژادپرستانه قاتل چه کسی خواهد شد ضربه محکم و ناگهانی گردن خود را به عنوان معمولی به عنوان شما می خواهم ضربه محکم و ناگهانی یک ترکه اگر شما در حال ایستاده در راه خود را. این یک وحشی و خام و حتی گاهی اوقات wickedly خنده دار عملکرد در یک لخته خون spattered تب-رویا را در “تنها در خانه.”

اجازه دهید آن را این راه: ما را دیده ام بیش از چند فیلم با خام کردن تخم چشم صحنه از “A Clockwork Orange” به “ایندیانا جونز و معبد رستاخیز” به “سخت جان 2” به “گزارش اقلیت” به “بیل را بکش جلد 2” برای “Un Chien Andalou.” در “بکی” آنها آن را به بعد انقباض غیر ارادی ماهیچه القا هولناک اشتباه سطح.

مانند بسیاری از فیلم ترسناک “بکی” لگد کردن با یک خانواده سفر به این کشور است. Joel McHale است جف مرد زن مرده که دست خود را کامل با نوجوان دختر بکی (لولو ویلسون) است که بازیگری را در مدرسه و برگزاری نمایشگاه نگران کننده رفتار در خانه همیشه از مادر او درگذشت. مهربان و کاملا clueless جف منتظر می ماند تا زمانی که وارد کرده اید در دریاچه خود را قبل از گفتن بکی او دوست دختر خود را دعوت Kayla (Amanda Brugel) و Kayla پسر جوان Ty (اشعیا Rockcliffe) به صرف تعطیلات آخر هفته با آنها. آنها حتی نمی بستهای قبل از بکی می رود بالستیک و دور اجرا می شود به موقت “فورت” در جنگل که در آن او با استفاده از به اویختن با مادر و قرعه کشی و رنگ.

Joel McHale نقش مرد زن مرده که چشمه تعجب دختر خود را در “بکی.”
ترکش توزیع

وارد مجرم فرار Dominick (کوین جیمز) و راس (Robert Maillet) و خود را شریک در جرم و جنایت کول (Ryan McDonald) و هموند (جیمز مک دوگال) که نشان می دهد تا در خانه دریاچه در جستجوی یک کلید که آنلاک … و … چیزی از ارزش های بزرگ به Dominick. آنها در حال حاضر در سمت چپ یک دنباله از بدن در مسیر خود را و آنها لحظه ای تردید نمی به شکنجه و کشتن جف, Kayla و Ty صورتی که آنچه در آن طول می کشد.

آنچه آنها در نظر گرفته نشده است بکی عامل. در ابتدا آنها حتی نمی دانم او در خارج وجود دارد در جنگل و یک بار آنها را درهم و برهم کردن با آنها به طور مستمر دست کم گرفتن بکی ظرفیت برای مبتکرانه و سادیستی انتقام. این بچه مثل John McClane در “جان سخت” اگر McClane شد یک دختر ناز کمی که دوست دارد طعم و مزه از خون است.

“بکی” است عمیقا شکسته پری که برگ منطق در درب و revels در توضیح مجموعه ای از قطعات است که معمولا باد با کسی که معلول و یا مرده است. کوین جیمز جان آن پس به صحبت می کنند به عنوان یکی از کسانی که خود جذب خائنانی که مستعد ابتلا به گفتار-ساخت و خیالات خود را به عنوان نوعی از آینده جهان اسلام است اما واقعا چیزی بیش از یک روانی که صرف زمان زیادی را بر روی اینترنت. لولو ویلسون به شما لرز به عنوان بکی که می تواند به نوبه خود از جذابیت زمانی که لازم است اما طولانی و سرد خیره می سازد که ما باور او در واقع با خوشحالی به استقبال یک کوارتت از مجرمان به جهان او است. آنها هرگز می دانم آنچه آنها رسید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de