قبل از گلدان قانونی بود بین نژادهای شد 7 بار بیشتر احتمال دارد به صورت علف هرز دستگیری بیش از سفید پوستان در ایالت ایلینوی گزارش می یابد

حتی به عنوان مجموع دستگیری برای علف های هرز در اختیار داشتن در ایلینوی کاهش بیش از دهه گذشته ساکنان سیاه شد هفت برابر بیشتر از سفید پوستان به بازداشت برای در اختیار داشتن ماری جوانا در سال 2018 با توجه به یک گزارش جدید دوشنبه منتشر شد.

گزارش از اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا که به بررسی در سراسر کشور حشیش بازداشت بین سال های 2010 و 2018 یافت که در ایلینوی بود سومین نژادی و نابرابری در علف های هرز دستگیری در سال 2018 های اخیر سال های اخیر قابل مقایسه داده ها در دسترس بود. ایلینویز’ رای trailed تنها مونتانا و کنتاکی.

پنج ایلینوی, شهرستان — Odell, Ogle, هنری پیوریا و آدامز — رتبه بندی شدند میان بالا 20 شهرستان برای افزایش نژادی و نابرابری بین سال های 2010 و تا سال 2018 این گزارش نشان می دهد. در Odell شهرستان در نزدیکی Peoria, مردم سیاه و سفید بودند 43 برابر بیشتر احتمال دارد به زندان گرفته شده برای سادگی داشتن گلدان. این گزارش به جزئیات خاص در طبخ شهرستان است.

“میراث رتبه تعصب در چگونه ما اجرا شاهدانه قوانین در ایلینوی روشن است” گفت: بن Ruddell عدالت کیفری بین المللی برای ACLU of Illinois. “ما باید دو چندان تلاش های ما برای اطمینان حاصل شود که این نوع از نژاد نامتناسب پلیس نیست همچنان تحت قانون دولت جدید به ویژه در آن بخش از دولت که در آن سابقه است بی پایان.”

ACLU

به طور کلی تعداد زیادی از سیاه پوستان بازداشت برای گلدان اختیار کاهش یافته و از 448 هر 1 ، 000 نفر در سال 2010 به 138 ازای هر 1000 نفر در سال 2018 یک دوره که در آن ماری جوانا بود جرمزدایی و همچنین قانونی برای استفاده های پزشکی.

اما دستگیری رای برای سفید پوستان کاهش یافته است و حتی بیشتر از 130 دستگیری هر 1000 نفر به 18 منجر نژادی و نابرابری به بیش از دو برابر در آن زمان از 3.4 برابر بیشتر به 7.5 برابر بیشتر است.

در اوایل این سال, ایلینوی,’ ممنوعیت تفریحی گلدان بود و در نهایت برداشته به طور کامل توسط قانون که با هدف پرداختن به مضرات مواد مخدر از جنگ با محو ماری جوانا اعتقادات و مردم با دادن رنگ پا-تا در روند درخواست برای مجوز, در میان دیگر اقدامات. آیتالله سیستانی خواستار متحده به دنبال آینده قانون با مشابه ملاحظات نژادی و عدالت کیفری.

دولت Rep. کلی کسیدی شیکاگو دموکرات که کمک کرده است تا رهبری دولت ماری جوانا تلاش اصلاحات گفت: قانون او همکاری و حمایت به طور خاص به دنبال “آدرس نژادی و نابرابری در راه شاهدانه قوانین اجرا شد.”

“این داده ها نشان می دهد که چگونه بد ما نیاز به نگاهی که گام. اما ما کار انجام نشده است” کسیدی گفت. “ما نیاز به اطمینان حاصل شود که قوانین در اطراف حشیش یا مواد مخدر دیگر در حال اجرا نیست با این مرتب کردن بر اساس همان تعصب.”

آیتالله سیستانی گفت: کمتر وجود دارد علف های هرز دستگیری در کشورهای که قانونی یا جرمزدایی این دارو هر چند تاثیر متفاوت بر اساس صلاحیت. در حالی که وجود دارد روشن رها در دستگیری از مین قانونی شاهدانه دستگیری در کالیفرنیا رفت و بدون تغییر یا ادامه موجود روند رو به پایین.

داده ها در ماری جوانا بازداشت در ایلینوی پس از قانونی Jan. 1 شامل نمی شد در ACLU گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de