پس از خریداری سنگاپور لیگ برتر (SPL) باشگاه شیر شهرستان ملوانان (که قبلا شناخته شده به عنوان صفحه اصلی متحده) برای جمع نامعلومی دریا گروه معتقد است که آخرین آن کسب نشان دهنده یک راه برای این شرکت به بازگشت به جوامع است.

دریای احساس می کند که به عنوان یک شرکت سنگاپوری آن است که متعهد به دادن دوباره به دنبال راه هایی برای این شرکت به منظور کمک به افزایش آن در جامعه در سنگاپور است. فوتبال طبیعی بود avenue با توجه به شور و شوق برای بازی در سنگاپور و دریا به تیم خود عشق فوتبال.

فارست Li بنیانگذار رئیس و مدیر اجرایی, Sea, که در خدمت به عنوان رئیس این باشگاه شناخته شده است به یک از طرفداران فوتبال.

“هدف ما این است که دوباره شور و شوق برای فوتبال محلی و تجدید لیگ در این فرآیند است. ما می خواهم برای شروع با تمرکز بر طرح های است که بازی های بیشتری در دسترس و پرورش سرگرم کننده و جذاب تجربه فن” یک دریا سخنگو می گوید درام.

“در فصل پیش رو ما را به ایجاد راه های بیشتری برای بازگرداندن شور و شوق به غرفه بیشتر مردم به بازی و به دنبال SPL.”

دریا هیچ غریبه ای به فوتبال آسیا. در سال 2016 فصل شرکت بازی بازوی گارنا حمایت شیر جوان, باشگاه فوتبال, در حالی که آن e-commerce بازوی Shopee است که در حال حاضر اسپانسر لیگ اندونزی Liga 1.

با توجه به سخنگوی یک دلیل اصلی آن دخالت در سنگاپور فوتبال چهار سال پیش بود که برای توسعه فوتبال محلی صحنه بیشتر و کلید یادگیری از این کار است که در مقابل هرگز متوقف نمی; آن را همیشه ادامه دارد.

در حال حاضر با فرض مالکیت یک باشگاه را فراهم می کند دریا را با فرصت برای تعمیق تعامل خود را با طرفداران و جوامع محلی.

“هدف ما روشن است که جرقه برای فوتبال محلی و مجموعه ای به عنوان مثال با ایجاد یک باشگاه است که می توان موفق در این زمینه موفق و پایدار کردن فیلد” توضیح می دهد که سخنگوی.

“ما می دانیم که ورزش می تواند به عنوان یک قدرتمند خیابان به تعامل با جوامع محلی و گرد هم آوردن مردم از همه سنین و پس زمینه به عنوان ما متحد پشت یک علاقه مشترک. ما اعتقاد داریم پتانسیل های عظیم از فوتبال در سنگاپور و که این کشور سزاوار جهانی فوتبال اکوسیستم و در کلاس جهانی تیم. هدف ما این است که برای شیر شهرستان ملوانان به نمایندگی از کشور ما با غرور و افتخار در صحنه جهانی است.”

این سخنگو ادامه می دهد: “این باشگاه همواره از شهرت و اعتبار زیادی برای استاندارد مدیریت و حاکمیت شرکتی – نه فقط در سنگاپور بلکه در سراسر آسیا. ما قصد داریم برای ساخت این پایه ها و توسعه یک باشگاه است که سنگاپور می تواند افتخار و پشت ایستاده.”

تا دریا دخالت سنگاپور محلی صحنه فوتبال شده است در افسردگی به عنوان سنگاپور فوتبال باشگاه های فاقد شرکت مشارکت با یکی از دلایل اصلی خالی بودن استادیوم و عدم علاقه از اکثریت جمعیت.

دریا به رسمیت می شناسد که می تواند کمک بازی های محلی در سنگاپور با گرفتن بیشتر درگیر آوردن برخی از فراست کسب و کار و روحیه کارآفرینی. با انجام این کار, آن را با هدف کمک به فوتبال محلی رشد و تکرار آن معتقدند این است که یک چیز خوب برای آن جوامع است.

از طریق باشگاه دریا امید به ایجاد فرصت برای بچه های محلی به دنبال خود فوتبال رویاهای برای پرشور طرفداران فوتبال برای لذت بردن از هیجان از تماشای محلی خود را قهرمانان موفق و برای خانواده و دوستان خود را به سادگی با هم و لذت بردن از یک بازی است.

“ما می خواهیم به عنوان مثال مجموعه برای سنگاپور فوتبال با ساختن یک باشگاه است که می توان موفق در این زمینه موفق و پایدار کردن فیلد” توضیح می دهد که سخنگوی.

“در این زمینه ما با اعتماد به نفس است که سر مربی Aurelio Vidmar می تواند منجر به باشگاه تلاش به سوی موفقیت. کردن زمینه آن است که در نهایت در مورد بازگرداندن شور و شوق به غرفه گرفتن بیشتر مردم به بازی و پس از سنگاپور لیگ برتر و همچنین ایجاد علاقه بیشتر.”

می افزاید: سخنگوی: “یک منطقه تمرکز ما این است که به بازی های بیشتر در دسترس و پرورش سرگرم کننده و جذاب تجربه فن. ما می خواهیم به طرفداران فوتبال هیجان زده دوباره و ایجاد انرژی مثبت در میان جامعه محلی است. اگر ما می تواند دستیابی به آن است که منافع تجاری و حامیان مالی را به طور طبیعی به دنبال.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de