پشت صحنه, درام را می تواند انجام جشنواره از راه دور صنعت supergroup

ما به پشت صحنه می تواند کارهای جشنواره به داستان درام موقت صنعت supergroup.

در اوایل این ماه درام وظیفه هفت کارشناسان صنعت از سراسر جهان در اختیار داشتن درجات مختلفی از موسیقی تجربه در کنار پرفروش خواننده Katie Melua برای قرار دادن با هم یک گروه کنترل از راه دور برای انجام در طول Can-Do جشنواره است.

با مستند قرار دادن زندگی فرد در حوادث, در یک شرکت نگه گروه همکاری از راه دور برای بازی انتخاب آهنگ برای سرگرم کردن صنعت.

زمان به طور مداوم در ذهن است. آن سختی بود چند روز اما در پایان این گروه کشیده با هم از راه دور ثبت renditions غیرمتعارف مثل شما متوقف نمی شود در حال حاضر و هر کس می خواهد به حکومت بر جهان است.

الا کر-McCutcheon برنامهای استراتژی مشاور در JCDecaux و گروه سرب خواننده توضیح داد که چرا این روند خیلی متفاوت از یک استودیو معمولی جلسه. “وجود دارد مقدار زیادی از چالش های به کار را از طریق و همه آموخته مهارت های جدید در طول راه” او گفت:.

ترکیب قدرت نوازنده بیس لیدیا Ng کیبورد اندی Dougan و گیتاریست جیمز غرفه (در کار خود زندگی صاحب Thinktechniq جهانی شریک کسب و کار در هندسه بنیانگذار و رئیس exec از Scoota بود) کمک جلو آهنگ به شکل.

“آن روشنگر و تحول” گفت: Dougan. “همه ما تا به حال انتظار از بازی با هم زندگی می کنند. اما ما آموخته است که برخی از چیزهایی که نمی خواهید به کار می کنند حتی اگر همه ما استفاده می شود به بازی با گروههای موسیقی زنده در استودیو ضبط. ما تا به حال به طور کامل پیکربندی مجدد چگونه ما انجام این کار است. اضافه کردن درام در پایان چیزی است که من هرگز شنیده قبل از ما تا به حال به انجام بسیار کمی از ارسال ویرایش کنید که درست است.”

برای غرفه و چارلز Briens اروپایی میدان مدیر بازاریابی در Ogury و گروه نوازنده ساکسیفون گرفتن زمان تکنوازی درست زمانی که ضبط خود بازی آن را به عقب ثابت یک لو لو. هر دو تا به حال به بداهه تکنوازی خود را در حالی که دستکاری تعهدات اطراف ضبط.

Briens گفت: “زمانی که من ضبط ویدئو من فکر کردم که من قادر نخواهد بود به آن را. من با گوش دادن به خودم و بازی در همان زمان در حالی که تلاش برای فشار کلید سمت راست است. تا آخرین روز این چنین عجله دستکاری بین کار و ساخت موسیقی است. این یک هفته دشوار.”

غرفه افزود: “اما پس از آن شروع به صدا سمت راست پس از آن روشن شد این بود که به صدا خوب است.”

هنگامی که طبل تماس Melua و تیم او به آنها گفت: این درخواست بر خلاف هر گونه دیگر آنها تا به حال. “این جرات از آن است که من در مورد آن گفت:” ترانه سرا. “هر کس در حال رفتن را از طریق این مسئله جهانی در حال حاضر, بنابراین این احساس می کند مانند یک بیت از یک راه اندازی مجدد و راه تازه به همه چیز نگاه کنید. شما رو به آزمایش است.”

این پروژه به پایان رسید تا بسیار متفاوت از گروه اولیه بهترین-برنامه گذاشته. در اصل این گروه امیدوار بود به تقلید از موفقیت هنرمندان دیگر با انجام یک جلسه زنده از خانه های خود. اما آن را نمی تابه.

تاخیر مسائل و کیفیت صوتی این تیم در تلاش بودند تا به طور همزمان جریان آنلاین ساخته شده فرفره یک رویای غیر ممکن است گفت: Dougan. “حتی چیزهایی مثل این گوشی که شما از شنیدن این آهنگ وجود دارد یک تاخیر بین شما بازی موسیقی رفتن به آن. وجود سیستم عامل وجود دارد, از جمله یکی به نام جم Kazam, اما هنوز هم وجود دارد یک مسئله پوشیدگی.”

گروه به سرعت متوجه خود طرح اصلی نیست رفتن به محل کار و کاهش یافت و بر همان اصول به عنوان کارائوکه, چیدمان هر آهنگ هم بیت به بیت برای رسیدن لازم است با کیفیت استودیو.

آن را ضروری است به مطمئن شوید که هر نوازنده قطعه همسان بقیه و با هم بودن از essnece Ng طناب در یک دوست نزدیک به مخلوط آهنگ های.

“روند دیوانه بود. ما پرتاب آهنگ های او را با ” چیدمان آنها را با هم و سپس ما برخی از تغییرات است که ما می خواستیم انجام دهیم. ما بسیار سپاسگزار او خواب ندارد ،

هر یک از اعضای گروه در زمان درس کسب و کار از روند. Covid-19 را مطرح کرد چالش های عظیم به بازاریابان و غرفه توصیف چقدر دشوار است برای حفظ شتاب در پروژه های. “با یک پروژه مانند Can-Do, باند که در آن زمان در دسترس شما در حال آمدن به آن سرد و بسیار وجود دارد اطلاعات تا مهلت بلندی. تنها راه شما در حال رفتن به آن را از طریق است که با دیدن آن به عنوان یک کوه – چیزی که می تواند پنجه بیت به بیت.”

او نتیجه گرفت: “شما می توانید تعداد زیادی از تشابه بین آنچه که ما در تلاش برای انجام و شروع و یا مدیریت یک کسب و کار از طریق coronavirus.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر