برنی ساندرز پشت ‘پیشرفته’ دادستان کیم فوکس برای رفع ‘شکسته سیستم عدالت کیفری’

تازه از خود نیوهمپشایر اولیه پیروزی دموکراتیک ریاست جمهوری امیدوار ایالت ورمونت برنی ساندرز تایید Cook County, وکیل دولت کیم فوکس در روز پنج شنبه پیش بینی او را “اساسا ما تبدیل نژادپرستانه و شکسته سیستم عدالت کیفری.”

تایید شد فقط یکی از سناتور ورمونت ساخته شده در روز پنج شنبه برای داوطلبان در حال اجرا برای بالا دادستان لکه های سراسر کشور.

“من افتخار می کنم به تایید این مترقی رهبران مهم دفاتر وزارت امور خارجه و دادستان منطقه” ساندرز در بیانیه ای گفت. “در حال حاضر زمانی است که اساسا ما تبدیل نژادپرستانه و شکسته سیستم عدالت کیفری با پایان دادن به جرم حبس شکست خورده جنگ با مواد مخدر و جرم از فقر و است که دقیقا آنچه که آنها را انجام دهد.”

Democratic presidential candidate Bernie Sanders, accompanied by his wife Jane O’Meara Sanders.
دموکرات نامزد ریاست جمهوری برنی ساندرز به همراه همسرش جین o’meara ساندرز می رسد به صحبت با هواداران در منچستر, N. H., در روز سه شنبه. فایل عکس.
مت Rourke/AP

ساندرز’ حمایت می کند او دومین نامزد انتخابات ریاست جمهوری به Foxx. اواخر ماه گذشته ایالت ماساچوست الیزابت وارن انداخت او حمایت وقت دادستان خواستار یک “چاشنی مدافع” و “قهرمان سرمایه گذاری در بازنگری این شهرستان با رویکرد عدالت کیفری اصلاحات است.”

“کیم موثر است بنده که منجر با شفقت و من مطمئن هستم که زمانی که مجددا انتخاب کیم فوکس ادامه خواهد داد را به این کیفیت به دفتر” وارن در بیانیه ای گفت.

در یک بیانیه فوکس گفت: او را مفتخر به دریافت آخرین تایید.

“وقتی که من اولین بار بود چهار سال پیش در یک پلت فرم که شامل یک رویکرد جامع به عدالت کیفری اصلاح شد متفاوت تر از آنچه قبلی دادستان تا به حال تلاش” فوکس در بیانیه ای گفت.

“این کار مشکل است اما این دفتر آورده درست تغییر کوک کانتی در حالی که بهبود امنیت عمومی برای همه است. بودن مترقی دادستان نیاز به جسارت و نوآوری و یک حس فوریت برای کمک به جوامع ما. داشتن حمایت سناتور. ساندرز نشان می دهد که ما باید چشم انداز سمت راست به حرکت به جلو. کار ما نیست انجام نشده است.”

یکی دیگر از افزایش از یک دموکرات کاخ سفید امیدوار مشخص شده برخی از خبر خوب برای فاکس در یک هفته دشوار. در روز سه شنبه ویژه دادستان دن Webb اعلام کرد کیفرخواست جدید از Jussie Smollett, تنفس زندگی جدید به یک موضوع است که به گل نشسته فوکس مجدد انتخابات.

Smollett شد متهم ساخت یک گزارش نادرست به پلیس شیکاگو و مجرم شناخته شد در ماه مارس در 16 فقره از رفتار آشوبگرانه به اتهام دروغ گفتن در مورد در حال حمله در یک جنایت نفرت. هفته بعد وکیل دولت را به طور ناگهانی کاهش یافته و از اتهامات عنوان شده علیه.

Webb هیچ مدرکی وجود ندارد که فوکس و یا هر کسی که در دفتر او مشغول در هر خطا, اما تصمیم خود را به دادستانهای بازیگر جدید به fodderr برای فوکس دموکراتیک رقبا که از دست رفته هیچ فرصتی به سیخ برای او را از دست زدن به بالا با مشخصات مورد.

کسانی که رقبا در مارس اولیه هستند دادستان سابق بیل کانوی سابق 2nd بخش Ald. باب Fioretti و سابق دادستان دانا ،

دادستان سابق کریستوفر Pfannkuche و بازنشسته Cook County, مدار قاضی دادگاه پت اوبراین نیز در مسابقه, در حال اجرا بر روی جمهوریخواه انتخابات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

ایندکسر