برنی ساندرز به پایان می رسد انتخابات ریاست جمهوری

واشنگتن — سن. برنی ساندرز که او را دیدم یک بار قوی سرب در دموکراتیک اولیه تبخیر به عنوان حزب را ایجاد صف سرعت بالا پشت سر رقیب جو بایدن به پایان رسید به او پیشنهاد ریاست جمهوری در روز چهارشنبه اذعان است که معاون سابق رئیس جمهور است که خیلی جلوتر برای او به هر گونه معقول امید میشه.

این سناتور ورمونت اعلام می کند بایدن به presumptive دموکراتیک نامزد برای به چالش کشیدن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

ساندرز برنامه به صحبت با هواداران خود را بعد از چهارشنبه.

ساندرز در ابتدا بیش از حد آسمان-انتظارات بالا در مورد توانایی های خود را به سحر و جادو خود را از ریاست جمهوری 2016 پیشنهاد و حتی غلبه حمله قلبی ماه اکتبر گذشته در کمپین بلیزرز. اما او در بر داشت خود را قادر به تبدیل تزلزل پشتیبانی از ترقی خواهان به دوام مسیر برای نامزدی در میان “electability” ترس سوخت سوال در مورد این که آیا خود را دموکراتیک سوسیالیستی و ایدئولوژی خواهد بود خوشایند به انتخابات عمومی رای دهندگان.

78 ساله سناتور خود را آغاز کرد آخرین کاخ سفید پیشنهاد رو به سوال در مورد اینکه آیا او می تواند پیروزی هواداران که او را چهار سال پیش به عنوان یک شورشی دیگر برای حزب ایجاد را انتخاب هیلاری کلینتون ، با وجود برنده شدن 22 متحده در سال 2016 وجود دارد هیچ تضمینی وجود ندارد او می تواند عمده ریاست جمهوری مدعی این چرخه به خصوص به عنوان مسابقه قدیمی ترین نامزد است.

ساندرز هر چند استفاده از قوی رای گیری و جامد جمع آوری کمک های مردمی جمع آوری شده تقریبا به طور کامل از کمک های مالی به صورت آنلاین به بیش از آرام اوایل شک. مانند بار اول او را به خود جلب حمایت گسترده از رای دهندگان جوان و قادر به ایجاد جدید تاخت و تاز در هیسپانیک جامعه, حتی در حالی که درخواست تجدید نظر خود را با آمریکایی های آفریقایی تبار همچنان کوچک است.

ساندرز انباشته بیشترین آرا در آیووا و نیوهمشایر که باز رای گیری اولیه و cruised به یک پیروزی آسان در نوادا — به ظاهر ترک او را به خوبی می چرخاند به با حداکثر سرعت دویدن برای نامزدی حزب دموکرات در حالی که عمیقا شلوغ و تقسیم زمینه جایگزین غرق در اطراف او.

اما مهم حمایت از بایدن با نفوذ کارولینای جنوبی در کنگره جیم Clyburn و یک بعدی تر از حد انتظار پیروزی در کارولینای جنوبی رو به معاون سابق رئیس جمهور به سه شنبه هنگامی که او برنده 10 از 14 متحده است.

در یک ماده از روز خود را بالا سابق دموکراتیک رقبا به صف کردن و اعلام حمایت خود را از بایدن. معاون سابق رئیس جمهور در مبارزات انتخاباتی تا به حال به نظر می رسد در آستانه سقوط پس از نیوهمپشایر یافت اما زندگی جدید را به عنوان بقیه از حزب میانه ایجاد coalesced در اطراف او به عنوان یک جایگزین برای Sanders.

همه چیز فقط بدتر هفته بعد زمانی که ساندرز از دست میشیگان که در آن او تا به حال مبارزه سخت و ناراحت کلینتون در سال 2016. او همچنین مورد ضرب و شتم در میسوری می سی سی پی و آیداهو همان شب و نتایج آنقدر قاطع است که ساندرز رهبری به ورمونت بدون صحبت با رسانه ها.

ساندرز حال برنامه ریزی یک تجمع در اوهایو اما لغو آن نگرانی در مورد گسترش coronavirus — و شیوع نگه داشته و او را به خانه خود را به عنوان مبارزات انتخاباتی به نظر می رسد مطمئن نیستید از آن بعدی حرکت می کند. سناتور خطاب به خبرنگاران روز بعد اما همچنین صدا مانند یک نامزد که در حال حاضر می دانستم که او می شده است مورد ضرب و شتم.

“در حالی که ما در انتخاباتی برنده ایدئولوژیک بحث ما در حال از دست دادن این بحث بیش از electability,” ساندرز گفت: پس از آن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de