برنی ساندرز بازدید شیکاگو برای تجمع امروز در پیش از مارس 17 ایلینوی اولیه: لغو راکفورد شنبه رویداد

در زیر آسمان آفتابی, مردم در حال ورود به Petrillo موسیقی پوسته در گرانت پارک برای یک برنی ساندرز تجمع که قرار است برای شروع در 1:30 بعد از ظهر شیکاگو زمان – اما زمانی که دقیقا ساندرز صحبت می کند ممکن است مایع – به احتمال زیاد برخی از زمان پس از 2:20 pm., مبارزات انتخاباتی خود گفت. ساندرز در حال پرواز به شیکاگو از دیربورن میشیگان که در آن او بود headlining یک get-out-the-رای تجمع امروز صبح. میشیگان رای در روز سه شنبه. ایلینوی اولیه است 17 مارس است.

در ضمن با توجه به ارسال به Facebook به Sanders, کمپین لغو یک تجمع برنامه ریزی شده برای روز سه شنبه در راکفورد “با توجه به برنامه ریزی محدودیت.”

سه شنبه ریاست جمهوری اولیه آرا خواهد بود بسیار مهم در تعیین اگر سن. Sanders, ورمونت مستقل – او عضو حزب دموکرات – دارای دوام مسیر پیش رو و یا اگر سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن است غیر قابل عبور منجر شود.

با توجه به آسوشیتد پرس چوب خط حساب کردن که از روز شنبه و پس از رای گیری در 18 ایالت و ساموا جو بایدن برنده 664 نمایندگان و ساندرز به دست آورده 573. در آن طول می کشد 1,991 به معرفی یک نامزد زمانی که دموکرات ها خود را نگه دارید کنوانسیون در میلواکی این ماه ژوئیه.

در میان کسانی که انتظار می رود به صحبت در شیکاگو تجمع: Rep. عیسی “چوی” گارسیا, D-Ill., ساندرز بالاترین مشخصات ایلینوی حامی که همچنین یک ملی قائم مقام. در سال 2016 در شیکاگو پیشرو ترقی خواهان از جمله گارسیا حمایت ساندرز بیش از هیلاری کلینتون و هیلاری کلینتون تنها دقت برنده Illinois. کلینتون تا به حال 79 نمایندگان به 77 برای Sanders.

ساندرز شروع به پریدن کرد در شهرداری 2015 مسابقه پشتوانه گارسیا که با شکست مواجه شد در حال حاضر توسط شهردار سابق, رام امانوئل.

همچنین انتظار می رود به ارائه اظهارات در گرانت پارک که در آن گروه پوسته تزئین شده با پرچم آمریکا: ایالات الکتریکی کارگران کارل روزن; Ald. جانت تیلور (20); دولت ایالت Robert Peters, D-شیکاگو; Ald. سوزان Sadlowski Garza (10); Martese Chism از پرستاران ملی متحد و اتحادیه معلمان شیکاگو معاون رئیس جمهور Stacy دیویس دروازه.

Tommies مراسم گروه کر را نیز انجام خواهد شد.

عضو برنی ساندرز کارکنان می دهد یک میکروفن بررسی در این سکو پیش از برنی ساندرز تجمع در گرانت پارک سهشنبه, آوریل 7 سال 2020 است. | Tyler LaRiviere/آفتاب نیوز
تایلر LaRiviere/آفتاب نیوز

بایدن یک ایلینوی در روز جمعه. با تاییدیه از شهردار لری Lightfoot و دیابت, دیک دوربین D-Ill., او قفل شده است و در مهم جلوگیری از انتخاب دموکراتیک در افغانستان ،

تاریخچه و زمینه

گرانت پارک میزبان Nov. 4, 2008 جشن پیروزی رئیس جمهور منتخب باراک اوباما, میشل اوباما و جیل بایدن و معاون رییس جمهور منتخب جو بایدن.

ساندرز آمار شیکاگو در رسمی خود را سال 2020 کمپین کیکآف سال گذشته است. ساندرز خود را آغاز دومین پیشنهاد برای کاخ سفید یادآوری رای دهندگان خود را در مورد بیوگرافی. متولد بروکلین ساندرز با حضور در کالج بروکلین برای یک سال قبل از انتقال به دانشگاه شیکاگو جایی که او به دست آورده مدرک کارشناسی خود را در سال 1964. سندرز اولین 2020 دموکرات نامزد ریاست جمهوری برای برگزاری یک رویداد عمومی در ایالت ایلینوی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im