نوار بزرگ انفجار رزومه برای اطمینان از ماهی قزل آلا مهاجرت می تواند گذشته لغزش

Category: ونکورسان Comments: No comments

این DFO می گوید انفجار انجام خواهد شد تا سطح آب افزایش یابد از بهار freshet. در رودخانه حفاری و حفاری نیز در جریان است.

شات هوایی از اسلاید سایت نمایش زمان جریان رودخانه پس از انفجار در 5 مارس سال 2020 است. جزوه: شیلات و اقیانوس Ca / PNG

انفجار رزومه این ماه در نوار لغزش بر روی رودخانه فریزر برای اطمینان از ماهی قزل آلا و steelhead می توانید با خیال راحت مهاجرت این بهار.

شیلات و اقیانوس کانادا گفت: انفجار انجام خواهد شد تا سطح آب افزایش یابد از بهار freshet که از آنها انتظار می رود برای رسیدن به اواسط ماه مارس. در رودخانه حفاری و حفاری نیز در جریان است.

“کاهش آسیب به ماهی به بیشترین حد ممکن است یکی از اولویت های بالا برای این کار” گروه گفت: در یک ایمیل به جمعه.

“وجود نظارت مداوم در محل زیر اسلاید سایت برای تعیین اینکه آیا هر گونه ماهی در این منطقه است.”

این اداره گفت: طرح تشکیل شد به منظور کاهش اثرات در ماهی و آنها را به یک برنامه برای تشخیص ماهی قبل از انفجار به طوری که آنها می تواند نقل مکان و یا ترس دور.

هنگامی که سوراخ حفر شده به تخته سنگ و سنگ آنها خواهد بود لود شده با آب-مقاوم در برابر دینامیت که انتخاب شد به دلیل آن است که کمتر به ماهی سمی از آمونیاک بر اساس مواد منفجره است.

وجود ندارد هر ماهی به دام افتاده در زیر نوار بزرگ, اسلاید در حال حاضر اما این اداره پیش بینی می کند که صدها هزار ماهی قزل آلا باز خواهد گشت و نیاز به مهاجرت از طریق منطقه در سال 2020 است.

بزرگ بازسازی پروژه به طور مشترک توسط مدیریت شیلات و اقیانوس ها کانادا, B. C. دولت و B. C. اول سازمان ملل که در حال هدایت توسط یک بومی رهبری پانل. آن را شامل اپراتورهای تجهیزات برای خاکبرداریهای و سنگ کامیون حفاری و انفجار سنگ scalers اورژانس های پزشکی, رودخانه, نجات و هلی کوپتر ارزیابی خدمه محیط زیست متخصصان و باستان شناسان.

انفجار در آبراه غیر معمول نیست و این روش پیمانکار برای حفاری و انفجار سنگ در نزدیکی و در آب به خوبی قابل درک است” این بخش گفت.

“چالش برای این سایت شده است به خدمه و تجهیزات سنگین به این مکان از راه دور به طوری که آنها می توانند با خیال راحت کار و ایجاد زیرساخت های لازم برای حمایت از انفجار و حفاری از مواد از رودخانه است.”


گربه کار در ساختمان دسترسی به بانک غرب.

جزوه: شیلات و اقیانوس Ca / PNG

در ماه نوامبر گذشته دولت فدرال صادر تماس برای مشاوره از بخش خصوصی در تخریب و انفجار سنگ, خدمات همراه با حفاری سنگ در خرد کردن و لایروبی در یک درخواست رسمی برای اطلاعات.

پیتر Kiewit پسران ULC اهدا شد قرارداد در دسامبر. 31, 2019 به انجام گسترده زمستان کار در سایت لغزش.

این پروژه بازسازی خواهد رخ می دهد در سرزمین های سنتی از Secwepemc ملت به طور خاص نوار بالا اولین ملت و Stswecem ‘ c Xgat’tem اول کشور است.

یک جفت از ویژگی های گروه های کاری نیز در آینده با یک طرح احتمالی برای راههای جایگزین برای کمک به ماهی با خیال راحت عبور از طریق سایت لغزش در مورد آب بیش از حد بالا است یا سریع اجازه می دهد تا برخی از ماهی قزل آلا جمعیت به تصویب از طریق.

آن حیاتی برای حذف باقی مانده در طول دوره زمستان کم جریان آب قبل از بهار freshet به منظور صرفه جویی در چهار فوقانی فریزر ماهی قزل آلا اجرا می شود از extirpation.

این لشکر مهندسان ارتش ایالات متحده و نیروهای مسلح کانادا شده اند درگیر در فرایند برنامه ریزی همراه با کارشناسان صنعت در استفاده از مواد منفجره.

اسلاید برای اولین بار گزارش 23 ژوئن 2019 و کار برای روشن شدن مسیر برای ماهی قزل آلا آغاز شده و در اواسط ماه جولای. یک اولویت بوده است و انفجار و از بین بردن تخته سنگ های عظیم که sheared 125 متری صخره بالای رودخانه است.

[email protected]

twitter.com/nickeagland

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>