سرمایه گذاری مورد نیاز در آب و هوا پسند زیرساخت می گوید: وزیر منابع

با توجه به اهمیت نفت و گاز “به این معنا نیست که ما از پنهان کردن واقعیت از تغییر آب و هوا” منابع طبیعی وزیر سایپا O’Reagan.

با توجه به اهمیت نفت و گاز “به این معنا نیست که ما از پنهان کردن واقعیت از تغییر آب و هوا” منابع طبیعی وزیر سایپا O’Reagan. بلر شیروانی / ایسنا

صرف نظر از آنچه در کانادا به کاهش خود کربن “آنچه در جهان اتفاق مهم” یک جلسه از جهان 2020 کنفرانس در ونکوور گفته شد صبح روز چهارشنبه.

“آنچه در جهان می کند و در آب و هوا است که رفتن به بسیار موثر برای کانادا گفت:” جاناتان آرنولد ارشد تحقیقات مرتبط با تازگی راه اندازی تانک فکر می کنم کانادا موسسه آب و هوا در طول یک روز صبح پانل بحث و گفتگو. “از آنجا که ما بسیار کوچک و تجارت وابسته به اقتصاد چه در سایر نقاط جهان می کند مهم است.”

آرنولد ارائه شده است که مشاهدات در برابر یک پس زمینه ایجاد شده توسط منابع طبیعی وزیر سایپا O’Regan که باز جلسه با یادآوری مخاطبان است که کانادا در جهان است, چهارمین تولید کننده نفت.

“نفت و گاز است که یک جزء ضروری از اقتصاد ملی ما ادامه خواهد داد و در سال 2025 و 2030 گفت:” O’Regan در حالی که اذعان می کند که کانادا نیاز تهاجمی برنامه ریزی برای دیدار با تعهد دولت به خالص صفر تولید گازهای گلخانه ای تا سال 2020. این اصطلاح به معنی انتشار همسان روش برای حذف کربن از جو است.

با این حال با توجه به اهمیت نفت و گاز “به این معنا نیست که ما از پنهان کردن واقعیت از تغییر آب و هوا” O’Regan گفت.

برنامه ریزی که انتقال شامل سرمایه گذاری در برق و زیرساخت ها و نیاز سریع و سازگار با سیاست حمایت از دولت های اعضا در این جلسه گفت:.

“هیچ وقت به زباله” آرنولد گفت. “زیرساخت به عنوان یک قطعه بزرگ کسانی که نیاز به اتفاق می افتد در حال حاضر اگر نه دیروز” برای کانادا برای دیدار با اهداف آن است.

و امکان از آنچه جهان را به گذر کردن سوخت های فسیلی می شود که 40 درصد از نیازهای انرژی آن در حال ملاقات با برق تا سال 2050 گفت: انرژی مشاور کن Elser با 80 درصد از قدرت است که در آینده از منابع تجدید پذیر.

که بستگی به عظیم تصویب وسایل نقلیه الکتریکی در حمل و نقل ترکیبی گفت: Elser معاون ارشد رئیس جمهور در مشاوره بین المللی DNV GL. این شرکت طرح هزینه برابری برای وسایل نقلیه الکتریکی با بنزین-طراحی وسایل نقلیه در پنج یا شش سال.

“ما در یک نقطه اوج در اوایل 2030s که در آن نیمی از وسایل نقلیه جدید در سطح جهان خواهد بود الکتریکی وسایل نقلیه” Elser گفت.

اگر روند برگزاری Elser گفت: DNV, GL, پیش بینی تخمین می زند که اوج جهانی منابع انرژی اما نه تقاضا را نیز رخ می دهد زمانی در 2030s.

خواهد شد که محور بهره وری انرژی همراه با افزایش برق از منابع انرژی گفت: Elser اما تقاضا نیز باید به شکل سیاست طرف در راه است که دوستانه برای مصرف کنندگان افزود: روزنامه نگار Mallika Ishwaran.

“شما باید خود را به مصرف کنندگان و مشتریان و جامعه با شما” گفت: Ishwaran یک اقتصاددان و مشاور سیاست برای غول های انرژی پوسته های بین المللی. “همه این تغییرات نیاز به تغییر چگونه ما امروز زندگی می کنند به طوری که این تغییرات باید انجام شود در یک راه است که قابل قبول برای مشتریان به رفتن در این سفر با شما.”

O’Regan گفت: هر طرح کانادا تهیه برای رسیدن به آن تا سال 2050 آب و هوا, اهداف کانادایی “باید صادقانه با یکدیگر در مورد چه اساسی این انتقال خواهد بود و با چه سرعتی ما قادر به حفظ چنین تغییر است.”

و مسیر net-صفر تولید گازهای گلخانه ای به ابداع “متفکرانه به طوری که تمام مناطق کشور نیست پشت” O’Regan گفت.

depenner@postmedia.com

twitter.com/derrickpenner

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر