‘بزرگ زمان دوران جوانی’: Pete دیویدسون نشان می دهد استعداد واقعی بازی جذاب بازنده

“من می تواند یک بازیگر است.”

“شما بیش از حد زشت است.”

“آره, اما در راه بود و استیو بوشمی.” – تبادل بین پیت دیویدسون و دوست دختر خود را در “بزرگ زمان نوجوانی.”

تا کنون در پیت دیویدسون, حرفه ای, کمدین و “شنبه شب زنده” عضو بازیگران معروف برای خود پرپیچ و خم زندگی شخصی از خود نشان می دهد کسب و کار و رزومه.

این دراز و باریک تو-spangled, دوست داشتنی, 26 ساله دیویدسون شده است یک کتاب باز در صحبت کردن در مورد مرگ خود را در شهر نیویورک لوازم ایمنی فردی آتشنشان یا پدر در 9/11 خود را مبارزه با افسردگی و بالا مشخصات عاشقانه با امثال Ariana Grande. این تجربه در حال استخراج در مصاحبه در “SNL” و در خود ایستاده.

در دمدمی, indie در, حزب کمدی “زمان بلوغ” دیویدسون یک شرکت نقش بازیگران — و در حالی که شخصیت است که حدود شش اینچ جهش از دیویدسون, عمومی شخصیت و من نمی رفتن تا آنجا که به این یک بازی در حال تغییر عملکرد من را تحت تاثیر قرار دیویدسون بی دردسر و راحت و معتبر کار می کنند.

ما اغلب می شنویم که چگونه برخی از بازیگران هستند و فقط بازی خود را. تا شاید — اما هیچ ترفند آسان. ما هنوز هم برای خرید به شخصیت یک در حال پخش است بدون در نظر گرفتن زندگی واقعی تشابه. دیویدسون نشان می دهد استعداد واقعی در این عملکرد است.

نویسنده و کارگردان Jason Orley هوشمند و خنده دار coming-of-age فیلم مانند شمال ایالت نیویورک تنوع در “درباره یک پسر” که در آن در مورد یک غیر مومن دوستی بین یک مرد و یک بچه مدرسه — و موسیقی از زمان پخش بخشی جدایی ناپذیر. (حتی یک صحنه در “زمان بلوغ” که در آینه لحظه ای در “درباره یک پسر” در هنگام Nicholas Hoult, گام را از طریق راهروها متراکم به تازگی کشف لحن خود هدفون.)

Griffin Gluck نگاه و فوری relatability عامل John Hughes دبیرستان فیلم شخصیت به عنوان Mo هریس یک goodnatured کمی بی دست و پا و روشن 16-year-old حومه بچه که کمی سر گردان او به عنوان هدایت آب متلاطم از دسته و له و تلاش برای سرد می شود. (Jon Cryer, نزدیک به 35 سال پس از عملکرد برک آوت خود را در هیوز-نوشته شده “Pretty in Pink,” نقش, Mo پدر.)

هنگامی که ماه در مدرسه ابتدایی خود را خواهر کیت (امیلی Arlook) آغاز شده قدمت دیویدسون, Zeke — و Mo و Zeke شد خوب دوستان از طریق سال.

“او مرا در زیر لیوانی غلتکی او مرا به R-rated, فیلم, او به من داد یک آبجو می گوید:” Mo در صدای بیش روایت است که باعث می شود آن را روشن تاثیرپذیر Mo فکر می کند stoner-slacker Zeke فقط جالبترین.

در اینجا عجیب و غریب ، حتی پس از Zeke و کیت را شکست تا Zeke و مو در ادامه به اویختن که باید نگرانی Mo پدر و مادر بیشتر از آن را با توجه Zeke در حال حاضر 23 و Mo است 16.

Zeke شاد است پوچ گرا با سختی عملکرد اجتماعی فیلتر و خشک نامتعارف حس شوخ طبعی است. (در فروشگاه لوازم خانگی که در آن Zeke آثار یک مشتری می پرسد او را به توصیه مایکروویو برای نوه اش را در اتاق خوابگاه و Zeke پاسخ “کسی که خود را نوه؟”)

هر شب Zeke احزاب مثل هیچ فردا وجود دارد با فرسودگی شغلی افراد (از جمله خنده دار Machine Gun Kelly) و زمان دختر هالی (سیدنی Sweeney) — و Mo برچسب زدن همراه مانند یک برادر کوچک/طلسم.

وقتی Mo نمرات یک آرزو دعوت به تم هفتگی حزب برگزار شد در زیرزمین یک upperclassman را (مشروط بر Mo و دوست خود را تهیه مشروب لا “Superbad”), Zeke دریچه یک طرح به منجنیق Mo از wallflower فوری راک استار: Mo می توانید فروش گلدان (و در نهایت داروهای دیگر) عرضه شده توسط Zeke البته به ممتاز در قیمت های متورم با Mo و Zeke تقسیم سود.

فقط می خواهم که مو می شود, جالبترین بچه های باحال-بچه احزاب است. او را تازه کشف وضعیت حتی به او این اعتماد به نفس به دنبال یک داستان عاشقانه با سوفی (Oona لورنس) یک هوشمند و اعتماد به نفس محبوب-بدون-trying-to-be-محبوب شده اند تا از خود در لیگ برتر فقط چند هفته پیش.

Mo تحسین برای Zeke شدت به سطح قهرمان عبادت با ماه به معنای واقعی کلمه به نقل از Zeke و تقلید خود را زندگی می کنند-برای-این-لحظه ای عواقب-شود-لعنت به من-اول فلسفه است.

این طرح برای فاجعه که توسط دولت متاسفم از Zeke زندگی اما به اعتبار Orley را فیلمنامه و دیویدسون, خندان-شیطان عملکرد به عنوان جذاب اما سمی Zeke ما می توانیم درک کنند که چگونه یک آسیب پذیر, نوجوانان می تواند یک اشتباه بازنده برای یک افسانه — و ما در حال ریشه کن مثل جهنم برای بچه ها به درک که اشتباه قبل از آن خیلی دیر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de