تلخ 8 ماه اعتصاب برگ دنباله از زمان های سخت در شمال جزیره ونکوور

یک توافقنامهای بین غربی جنگل محصولات و, United Steelworkers اتحادیه به معنی این اعتصاب ممکن است به زودی به پایان اما دوباره بجای اول برگشتن از آشفتگی مالی بسیار طولانی خواهد شد.

ناتاشا و چاد وو با دختران خود Peyton 8 و Brianna, 6, در خانه خود در هاید نهر در نزدیکی Port McNeill. آنتونی Bucci, Postmedia

PORT MCNEILL — ناتاشا وو لغو دو سفر گفت: دختران جوان خود را با هیچ پول برای درس اسکیت و ژیمناستیک و ذخیره پول نقد به اندازه کافی برای او آبی لایحه توسط خود مواد غذایی از مواد غذایی موبایل بانک ایجاد شده برای جزیره ونکوور خانواده صدمه دیده از هشت ماه جنگلداری اعتصاب.

“بدون کمک ما را از دست داده اند, ما شده اند که در تاریکی” گفت: خواستگاری, که, شوهر, چاد یکی از 3,000 جنگلداری کارگران در شش جزیره میلز که در اعتصاب پس از ژوئیه 1.

“ما از دست ما پس انداز. او را از دست داده و تقریبا یک سال از حقوق و دستمزد. من قرار داده ایم در صورت شجاع برای دختران اما ذهنی سخت است.”

در روز پنج شنبه و جمعه اعضای اتحادیه رای دادند در یک توافقنامهای بین غربی جنگل محصولات و, United Steelworkers اتحادیه رسیده در اوایل این هفته با کمک دو دولت منصوب واسطه. نتایج رای گیری به شمار می رود منتشر شد شنبه.

اگر این معامله این است که تصویب این طولانی ترین اعتصاب در ساحلی جنگل سابقه در نهایت پایان. اما روشن نیست که کارگران را به بازگشت به شغل خود و یا چه مدت آن را برای جنگلداری-وابسته به جزیره جوامع برای بهبود یافتن از هشت ماه از سختی.

بسیاری از خانواده ها مانند Woos شده اند از نظر مالی را ویران کرد. حداقل یکی از قابل توجه logger بی خانمان شد و خواب است در اعتصاب کلبه.

اما این کار اختلاف کشیده تا به فراتر از 1500 غربی جنگل محصولات کارکنان و دیگر 1500 اتحادیه کارکنان مستقیم پیمانکاران آن نیز صدمه دیده و دیگر کسب و کارهای محلی آنهایی که خدمات جنگلداری وسایل نقلیه در خدمت ناهار در محلی شام و یا فروش اقلام لوکس مانند چوب هاکی که هیچ کس در حال حاضر می توانید استطاعت. این اثر دومینو است به خطر افتاده است حدود 6,000 شغل های اضافی در این جزیره است.

جسیکا مک لافلین, مدیر اجرایی Port McNeill اتاق بازرگانی معتقد است که آن را در سال برای شهر او را به دوباره بجای اول برگشتن مالی با اشاره به برخی از ساکنان معوق پرداخت وام مسکن و بسیاری از کسب و کار مجبور به پرداخت صورتحساب.


Port McNeill اتاق بازرگانی, مدیر اجرایی, جسیکا مک لافلین (مرکز) با پسر ایوان 4 و شهردار Gaby Wickstrom.

او و شهردار Gaby Wickstrom می دانید کارآفرینان که در حال درد و رنج در این شهر از 2200 نفر در قلب از ورود کشور: باغبانی فروشگاه گذاشته هشت کارکنان. تنها کافی شاپ اجازه رفتن هشت نفر از 10 کارکنان و محدود منوی آن است. Lemare بزرگترین جنگلداری-ارائه دهنده خدمات در شمال جزیره از دست داده و ده ها میلیون دلار دستمزد کالا و خدمات مالیات و stumpage. یک شرکت هلیکوپتر برش 15 کارگران است. یک کامیون یدک کش مالک دیگر جنگلداری مربوط به کار است اما امتناع از شغل او ارائه شده است: repossessing همسایگان خود’ وسایل نقلیه.

دو واسطه در ابتدا در سمت چپ این مذاکرات در اوایل این ماه زمانی که اتحادیه ها و شرکت گفت: آنها بیش از حد دور از هم برای رسیدن به یک راه حل اما دولت تمدید دو به عنوان واسطه در هفته گذشته که به آنها قدرت های اضافی تحت قانون کار برای رسیدن به یک معامله. محتوای معامله شناخته شده نیست اما این اتحادیه گفت: آن را شامل نمی شود هر گونه سازش و اعتقاد بر این است که این اتحادیه نگران بود در مورد امتیازات در مسائلی مانند انقباض و شیفت.

دور اول اعتصاب به رأی های رأی دهی در روز پنج شنبه در Port Alberni, که در آن برخی از اعضای اتحادیه گفت: CHEK اخبار آنها را ناامید کرد. برخی فکر کردم این امر تصویب به دلیل, توصیه, از, اتحادیه اروپا, در حالی که دیگران فکر حمایت ممکن است نزدیک به 50/50.
اتحادیه نمی خواهم لیگ برتر جان هرگن را NDP دولت به درگیر شدن در کار اختلاف در حالی که این شرکت انجام داد.

مک لافلین عصبانی است دولت استانی را امتحان کنید نه به دخالت ماه پیش زمانی که اعتصاب شروع به صدمه زدن به مردم فراتر از اتحادیه ها و شرکت های درگیر در کار اختلاف است. “آن رسیده گذشته نقطه از نهادهای خصوصی. آنها عمدا نگاه دور از گفتگوها گفت:” مک لافلین که به تازگی لعنتی محلی MLA و حمل و نقل وزیر کلر Trevena در یک جلسه عمومی در مورد این اعتصاب که در آن احساسات زد خام است.

تغذیه 23 جوامع

اما در میان این سختی Port McNeill و دیگر شمال جزیره جوامع کشیده اند با هم برای حمایت از مبارزه ساکنان و کسب و کار. یکی از قابل توجه ترین نمونه از این دو زن است که آغاز شده Loonies برای وبلاگ نویس های سفر بانک مواد غذایی در پاییز گذشته با این ایده که آنها می خواهم برای کمک به چند خانواده در شمال. اما کمک های مالی ریخت و به عنوان تقاضا بود و از ماه نوامبر بوده و برای تخلیه یک اسب تریلر پر از مواد غذایی و دیگر اقلام خریداری شده با پول های اهدایی به 23 جزیره ونکوور شهرهای کشش از دانکن به پورت هاردی.

“هنگامی که ما شروع به این کار, ما تا به حال هیچ ایده آن را دریافت کنید این. ما هرگز تصور آن را به این طولانی” گفت: co-founder Rona Doucette از Woss یک شهر کوچک در 67 کیلومتری جنوب شرقی بندر McNeill.

“این فقط ورود خانواده ها است. به دلیل اثر trickle-down ما در حال کمک به دیگران شده اند که صدمه دیده است.”

Doucette یک خروجی که استقبال تقریبا هر کس در Port McNeill با یک آغوش می گوید مردم قدردانی نشان داده شده است از طریق کلمات خود را و اشک.

“هنگامی که تامارا و من در حال انجام تحویل من فکر نمی کنم حتی شده یک بار که ما در میانهی شب بود و گریه بیش از حد. شنیدن داستان آن را بسیار عاطفی” Doucette گفت. “تشکر است و آغوش که ما دریافت کنید. آن را شارژ ما است.”


Rona Doucette تاسیس Loonies برای وبلاگ نویس مواد غذایی موبایل بانک. شوهرش Wayne کمک می کند تا چیدن کمک های مالی.

آنتونی Bucci, Postmedia

او و شریک زندگی تامارا Meggitt از ریستن نزدیکی Courtenay ادامه خواهد داد به قبول کمک های مالی و نگه داشتن تلفن همراه خود را, مواد غذایی, بانک, باز, برای چند ماه با وجود آزمایشی بودن توافق رسیده است.

“این است که رفتن به در حالی که برای مردم به عقب بر گردیم روی پای خود را در یک وضعیت مالی خوبی,” او گفت:.

حفر یک سوراخ های مالی

این Woos تا به حال یک تکه خوبی از پس انداز است که ناپدید شد چند ماه به اعتصاب و در حال حاضر آنها در بدهی با وجود مهار هزینه های خود را. آنها خوشحال هستند آزمایشی توافق رسیده اما محتاط به جشن می گیرند تا زمانی که آنها می دانند که چاد خواهد بود قادر به بازگشت به کار.

“امید ما نیست تا آن را مقام” ناتاشا گفت. “اعتصاب بود واقعا استرس زا باشد. من فکر نمی کنم آن را تا کنون به پایان رسیده است.”

جنگلداری اجرا می شود در Woos’ خون. چاد است و یک نسل چهارم چوب از Port McNeill. ناتاشا مانند پدرش مشغول به کار در بندر آلیس خمیر آسیاب تا سال 2015 زمانی که صاحبان جدید دستور اخراج گسترده.

ناتاشا در حال حاضر با این نسخهها کار در یک محلی مهدکودک و در حال رفتن به کالج در شب به دریافت گواهی اوایل دوران کودکی آموزش. چاد راه می رفت دستک خط به مدت شش ماه و جمع آوری اعتصاب پرداخت مقدار بسیار کوچکتر از معمول خود حقوق و دستمزد.

اما با زندگی خود را در تباهی مالی او چپ Jan. 2 برای یک شغل خوب و پردرآمد در Cache Creek, Alberta, جایی که او در آنجا ماند برای 35 روز قبل از بازگشت این هفته برای دیدن خانواده جوان خود را در خانه خود در هاید نهر خارج Port McNeill.

او نه خانه پرواز زودتر برای سفر به دلیل هزینه. آن دشوار است برای ناتاشا به حقه بازی که یک مادر تنها با کار و مدرسه و برای دختران خود Peyton 8 و Brianna, 6, به درک که چرا پدر رفته بود.


چاد و ناتاشا وو با دختر Peyton 8 و Brianna, 6, در خانه خود در هاید نهر.

“آنها بخواهید هر روز که در آن پدر است و زمانی که او در حال آمدن به خانه. این سخت است چرا که شما لازم نیست که کسانی که پاسخ آنها” ناتاشا گفت: چشم او اشک با اشک. “این سخت است که شما وضع بچه ها را در بستر و شما آنها را به یک بوسه و آنها بگویید شما را به عقب می آیند چرا که آنها نیاز به یک بوسه از پدر است.”

چاد بازگشت به Cache Creek در روز شنبه که در آن او خواهد ماند تا زمانی که آنها می دانند که کار محلی از سر گرفته خواهد شد. بازگشت به کار برای بسیاری از اعتصاب کنندگان را نمی خواهد لحظه چون جاده ها به بوش نیاز به بازسازی ماشین آلات رها شده در جنگل باید تعمیر و وسایل نقلیه شرکت نیاز به بازرسی می شود.

بانک مواد غذایی هنوز

به همین دلیل است که Loonies برای وبلاگ نویس های سفر بانک مواد غذایی است که به کمک Woos قصد دارد برای ادامه فعالیت برای چند ماه بیشتر گفت: Doucette.

خوب دوستان شروع Loonies برای وبلاگ نویس نزدیک به سه ماه به اعتصاب پس از شنیدن که برخی از خانواده ها در تلاش بودند از نظر مالی. Doucette یک مادر از چهار به رشد پسران الهام گرفته شده بود برای کمک کردن به دلیل دو بار در گذشته خانواده خود را دریافت نوع حرکات از غریبه وقتی شوهرش رفت و در اعتصاب و بعد از یک جنگل ، Meggitt شوهر قرارداد به تهران شده است ،

در سپتامبر. 24 آنها آغاز شده Facebook صفحه و توسط آن شب تا به حال مطرح شده 800 دلار است. چهار روز بعد Facebook به طور موقت تعطیل خود را در صفحه مشکوک از ترافیک آن جذب شد.

در کمتر از پنج ماه که آنها را جمع آوری $150,000 از طیف گسترده ای از مکان ها از جمله: $20,000 از Campbell River تاون هال و هزاران نفر از کسب و کار در این شهر; $6,500 از فروش پشتیبانی-وبلاگ نویس T-پیراهن ساخته شده توسط یک زن از Sointula یک جامعه جزیره در سواحل Port McNeill; $1,700 از یک پورت هاردی سالن مو; و بیش از $11,000 از کباب کردن جمع آوری کمک.

بین Doucette و Meggitt آنها قرار داده اند 25,000 متر در وسایل نقلیه خود را به سفر در اطراف جزیره و تغذیه هزاران نفر از مردم. و آنها متوجه شدند به مسافت اسب تریلر به بیشتر منزوی پارکینگ در شهرها به جای مکان های با ترافیک بالا چون مردم مغرور شدند و بیشتر مایل به دنبال کمک اگر آنها می تواند آن را انجام دهد بدون اینکه دیده می شود.

آنها همچنین از انجام بیش از خرید مواد غذایی. آنها پرداخت می شود آبی لایحه برای یک پدر با سه تا از بچه ها که از دست رفته قدرت خود را در سردترین قسمت از زمستان است. آنها خریداری انسولین برای به تازگی استخدام دیابتی که مزایای پزشکی تا به حال نه لگد در قبل از اعتصاب. آنها ارائه پول گاز تا مردم محلی می تواند به ویکتوریا برای درمان سرطان و یا به ونکوور های تخصصی برای آزمایش های پزشکی. در کریسمس آنها دست از مانع با غذا و هدیه به 450 خانواده.

“ما تا به حال پدر و مادر می گویند ما نمی توانیم فرمول و ما آن را خریداری و آن کاهش یافته است خاموش” Doucette گفت.


Rona Doucette (مرکز) ساعت به عنوان شوهر Wayne دست جعبه از مواد غذایی اهدا به لانا براون کودک و مراقبت از جوانان کارگر در غروب آفتاب مدرسه ابتدایی در Port McNeill.

دانش آموزان گرسنه در مدرسه

و آنها را جمع آوری غذا برای مدارس محلی. در روز سه شنبه Doucette تحویل 10 جعبه میوه, شیر, تخم مرغ, گوشت و مواد غذایی دیگر به غروب ابتدایی در Port McNeill که در آن تقاضا برای مدرسه داغ صبحانه و ناهار برنامه بیش از دو برابر شده پس از اعتصاب آغاز شد. حدود 100 مدرسه 240 دانش آموزان نیز رها آشپزخانه را انتخاب کنید تا تنقلات به دلیل پدر و مادر خود را ندارد و مواد غذایی به اندازه کافی در خانه برای ناهار کیسه های خود را پر کنید.

“کار من بوده است در غذا-بر اساس از آنجا که من شروع به کار در ماه سپتامبر. … این در حال حاضر آمار میزان گسترده ای از شهر ما” گفت: Lana براون, کودک و مراقبت از جوانان کارگر در مدرسه.

“بچه ها بخشی از خانواده هایی که تحت تاثیر این اعتصاب و نه تنها مواد غذایی-دانا است. ما تعداد زیادی از سلامت روانی تعداد زیادی از اضطراب است.”

براون فرستاده اضافی مواد غذایی خانه برای نظر مالی نابود خانواده ها و با استفاده از پول های اهدایی و جمع آوری کمک های مردمی در این سال برای پر کردن کوله پشتی با لوازم مدرسه در ماه سپتامبر و برای خرید کاپشن زمستانی و چکمه و دستگیره های در زمستان برای کودکان نیازمند.

براون و او را سه پسر نیز تحت تاثیر جنگلداری اعتصاب. “این فقط کار من است. این زندگی من است.”

درست است که برای بسیاری از مردم در اینجا. تد مشهور و Ceri پارکینسون را یک کامیون بزرگ با یک جرثقیل و خود شرکت T&C ساخت تا حد زیادی می کند قرارداد کار در دستگاه های بزرگ برای شرکت های جنگلداری که متکی به برنامه جهانی غذا — بزرگترین بازیکن در این بازار است.

“این اثر موج دار شدن. زندگی به سرعت متوقف می شود زمانی که غربی محصولات جنگل متوقف می شود” گفت: پارکینسون.


تد مشهور و Ceri پارکینسون.

اگر چه آنها هرگز به طور مستقیم برای جهانی غذا کسب و کار کوچک خود رفت و از 10 ساعت در روز قبل از حمله به کل از 14 ساعت برای همه ماه های ژوئیه و اوت. وضعیت بهبود یافته است پس از تابستان و پارکینسون احساس ناتوان چرا که آنها اعضای اتحادیه که بازیگران می تواند یک رای و یا جمع آوری اعتصاب پرداخت.

“ما هر دو تاکید شده است چرا که از طریق هیچ تقصیر از خود ما کسب و کار ما آمده است به توقف کامل,” او گفت:.

“برای ما شخصا به ادامه رو به جلو برای ما به پول از دست رفته از طریق درآمد و از طریق صرف پس انداز ما احتمالا به دنبال در پنج تا شش سال است.”

در ماه نوامبر پارکینسون یک کار در فروشگاه مواد غذایی محلی که در آن او تنها باعث می شود حداقل دستمزد است اما سپاسگزار برای این فرصت را به کار می کنند. زن و شوهر است قطع هزینه های اختیاری مانند سفارش پیتزا و بیمه یکی از کامیون خود را و به اندازه کافی پس انداز به نگه داشتن خانه خود را و کسب و کار شناور.

او امیدوار است او شهر را دوباره بجای اول برگشتن پس از رای گیری در معامله است اما عصبانی دولت نیست نیروی میانجیگری زودتر.

“من نا امیدی است چرا جهنم نمی این اتفاق می افتد ماه پیش ؟ شکسته قلب من برای افرادی که در اثر موج دار شدن.”

دولت اعلام کرد که 5 میلیون دلار اعتماد در ماه گذشته به کمک ساحلی ورود پیمانکاران در خطر از دست دادن تجهیزات خود را به بانک ها اما این برنامه نمی خواهد کمک به پارکینسون. و پول متعهد نیز paled در مقایسه با $69 میلیون بسته کمک اعلام کرد برای جنگلداری صنعت در داخل کشور در ماه سپتامبر است.

در کریسمس به جای خرید هدیه برای هر یک از زن و شوهر پر نه بزرگ جعبه مواد غذایی و شامل برخی از میگو و ماهی مشهور بود. آنها داد و آن را به یک خانواده که پارکینسون می دانستند که بی سر و صدا در حال مبارزه.

“بسیاری از مردم در شهر تا تعطیلات کریسمس بودند بسیار افتخار بنابراین نه بسیاری از مردم شد و گفت:” من برای گرفتن مواد غذایی در مواد غذایی بانک.’ از آنجا که مردم خود را انجام می دهند damnedest آن را به نگاه خوب در خارج,” او گفت:.

“آن چیزی که حق انجام دهد. هنگامی که همسایه خود را در حال سقوط شما قرار است به آنها را انتخاب کنید.”

آنها نه تنها مردم بازی سانتا در شهر است. پارکینسون می داند که خانواده هایی که پیدا کردم 100 دلار کارت هدیه چپ ناشناس در درهای خود را.

حسن نیت آشکار بود در بسیاری از شهرهای زیبا نشسته بر لبه شمالی جزیره ونکوور.

بانک مواد غذایی, ابزار جنسی, رانندگی در پورت هاردی

جورج Genoe است که از یک چوب برای پنج دهه می تواند آسیب اعتصاب بود در او جوانتر همکاران در پورت هاردی است که در 40 کیلومتری شمال غربی Port McNeill. آنها بیش از حد افتخار به ایستاده در خط در شهر بانک مواد غذایی, بنابراین او تصمیم گرفت برای ایجاد یک فقط برای وبلاگ نویس.


جورج و Jo-Ann Genoe در بانک مواد غذایی آنها را اجرا به صورت قابل توجه وبلاگ نویس در پورت هاردی. عکس: لری Lauren Mora

بازار محلی به او فضای رایگان و از ماه نوامبر او جمع آوری شده حدود 15.000 دلار در کمک های مالی از کسب و کارهای محلی و ساکنان آن او با استفاده از به سهام روی قفسه های فروشگاه با تخم مرغ و شیر و گوشت و میوه و سایر ملزومات از جمله تنقلات برای “بچه ها رفتن به مدرسه” مانند میله گرانولی را کنار بگذارید و پودینگ. او و همسرش Jo-Ann اجرا فروشگاه که در آن وبلاگ نویس در آمده به فروشگاه رایگان.

“در یک نقطه از آن تقریبا اشک را به چشمان من حمایت ما رو از این شهر” Genoe گفت.

قفسه های مواد غذایی, بانک که او امیدوار است برای باز نگه دارید حداقل برای یکی دیگر از سه هفته نیز پر از لوازم آرایش مانند خمیر دندان و صابون و کاغذ توالت.

بریتنی فردریک, که شریک قابل توجه logger از پورت هاردی با استفاده از همان محل به میزبان یک درایو اسباب بازی قبل از کریسمس که در آن وبلاگ نویس می تواند اطمینان حاصل شود فرزندان خود را تا به حال ارائه زیر درخت.

او جمع آوری بسیاری از اسباب بازی و کمک های مالی پس از ارسال برنامه های خود را در Facebook و حلق آویز پوستر در سراسر پورت هاردی.

“این شهر واقعا تظاهرات هم گفت:” فردریک که دارای دو دختر در سن هفت و چهار. “این بسیار طاقت فرسا است. من خیلی احساسی است.”

خانواده او دارای کاهش در هزینه اما شریک زندگی خود را برداشت تا کار لوله کشی در طول کار این اختلاف به طوری که آنها از لحاظ مالی بالاتر از آب است. او می داند که دیگر افرادی که کار برای ورود به صنعت هر چند که در مشکل اقتصادی.

“آن بوده است دلخراش,” او گفت: در حالی که مبارزه با اشک است.


بریتنی فردریک.

او پدربزرگ و پدر وبلاگ نویس بودند و او امیدوار است در پی توافق اجازه خواهد داد که کارگران مانند او شریک زندگی وسلی برای بازگشت به شغل خود.

“من احساس می کنم رها. اما آن را سخت به امید زمانی که شما اجازه داده شده است در بسیاری از مواقع” او گفت: از هشت ماه مصیبت. “عاطفی آن بسیار سخت بوده است.”

“بازگشت به حالت عادی”

استن Rukin همچنین رشد در ورود خانواده است و در حال حاضر یک جامعه پاستور در Port McNeill را کلیسای انجیل کامل و همچنین با لژیون و RCMP.

به عنوان اعتصاب کشیده, کلیسا او در زمان, کارت های هدیه به دفتر اتحادیه در روز شکرگزاری اهدا پول برای برنامه غذا در محلی ابتدایی و دبیرستان برگزار استخر پارتی در محلی مرکز تفریح و سرگرمی رایگان کباب و شروع به رایگان ماهانه شام.

“ما در حال تلاش برای پیدا کردن راه برای تشویق. من فکر می کنم آن را بیش از مواد غذایی است. این ارتباط اجتماعی. مردم نیاز به احساس آنها به تنهایی نمی,” او گفت:. “من شگفت زده در چگونه مردم گرد هم آمده اند و تلاش برای کمک به هر یک از دیگر.

این شهر نیاز به انجام بیشتر شفای معنوی و حتی پس از زايمان اختلاف به پایان می رسد به عنوان به احتمال زیاد روابط تیره بین اعتصاب کنندگان و مدیریت که عبور اعتصاب خط در هر روز. اما او معتقد است که در یک جامعه کوچک است که نمی تواند با غلبه بر دلیل مردم مجبور به درآمیزند که وجود دارد این است که فقط یک عرصه و یک مدرسه ابتدایی — و که در نهایت “ما می تواند به حالت عادی در شهر ما.”

برای کمک به Loonies برای وبلاگ نویس ایمیل looniesforloggers@gmail.com.

برای کمک به پورت هاردی بانک مواد غذایی تلفن جورج Genoe 250-949-1893


جامعه پاستور استن Rukin.

lculbert@postmedia.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر