به دلیل تاریخی رقابت های Blackhawks همیشه خواهد بود در ارتباط با بال قرمز و بلوز و فعلی تیم هسته ای حفظ مقدار زیادی از به اشتراک گذاشته دشمنی با کانوکس و شکارچیان.

اما در حال حاضر Hawks ممکن است نزدیک ترین ارتباط — تا حد زیادی در راه دوستانه — با رنجرز حتی اگر این تیم بازی برای اولین بار در تمام فصل در روز چهارشنبه و نمی خواهد دوباره دیدار تا آخرین روز از فصل به طور منظم.

مطمئن شوید که وجود دارد تنها یک سابق شاهین در رنجرز اما او یکی از قابل توجه. Artemi Panarin پس از امضای قرارداد با نیویورک در تابستان گذشته ساخته شده است که او بالاترین پرداخت بازیکن در NHL پدید آمده است به عنوان یک حاشیه MVP نامزد با 78 امتیاز — 26 بیش از هر یک از هم تیمی های خود — ورود به چهارشنبه.

او و پاتریک کین مربع خاموش در یک مراسم pregame جن-قطره گرامیداشت سالگرد 40 از معجزه بر روی یخ. اگر چه superstars تگرگ از مخالفت سازمان ملل از جنگ سرد و در حال حاضر در سه فصل حذف شده از بازی در همان خط آنها حفظ یک دوستی نزدیک.

“[او] شگفت انگیز, بازیکن, یک بازیکن است که شما می خواهم به پرداخت برای تماشای بازی” کین گفت. “هنوز هم سعی کنید به ماندن بسیار نزدیک با او و در تماس باقی بماند و فقط نوع گرفتن در اینجا وجود دارد و در طول فصل.”

در ضمن در غرفه تریش Strome احاطه شده بود طرفداران رنجرز — او در رنجرز مامان در سفر, بعد از همه — اما تضاد در قلب تماشای پسران دیلن 22 و رایان 26 بازی در برابر یکدیگر.

رایان Strome گفت که او و برادرش “واقعا نمی برقراری ارتباط در طول بازی اما همان را نمی توان گفت برای قبل و بعد از.

دیلن بودن میزبان, دید از بالا, چک در شام سه شنبه شب — حتی اگر خود را $832,500 حقوق و دستمزد پایه محدودتر در مقایسه با رایان $3.2 میلیون نفر است. رایان پس از آن دو برابر شده دیلن بدبختی به ثمر رساند در این بازی است.

“اگر شما فقط نگاه کنید که چگونه خاص آن است که در شیکاگو و تاریخ و با همان تفنگداران ما بسیار خوش شانس بود و در سازمان ها و به بازی در مقابل بسیار پرشور طرفداران” رایان Strome گفت. “دور از پیست ما سعی می کنیم برای کمک به هر یک از دیگر به عنوان آنجا که ممکن است.”

حتی شاهین ستاره rookie کربی, Dach, ورزش, جالب رنجرز اتصال در Kaapo Kakko بود که برداشت یک نقطه جلوتر از او در ماه ژوئن گذشته پیش نویس.

قبلا در این فصل Dach اعتراف کرد که او Kakko و Jack Hughes (شیاطین’ اولین انتخاب کلی) که در یک مسابقه رفتن در این فصل است. ورود یکشنبه, مسابقه فوق العاده تنگ: Hughes led با 20 امتیاز و Dach و Kakko بسته بود با 19.

با توجه به تمام کسانی که اتصالات شاید این تنها اتصالات هاوکز و رنجرز وارد این بازی در همان وضعیت با توجه به پلی آف: هشت امتیاز پشت سر خود مربوطه کنفرانس زمان قطع خط و با یکسان 16.2 درصد حذفی احتمالات (با توجه به MoneyPuck).

در هر دو رختکن, شبیه شعارهای شناور در اطراف.

“در بسیاری از بازی باقی مانده و ما باید بازی های در دست, اما مهم نیست که اگر ما نمی کنند . . . انجام” شاهین مربی جرمی Colliton روز سه شنبه گفت.

“ما باید برای رفتن به یک کمی از یک اجرا را به اینجا برگشتی و ما می دانیم که این یک چالش بزرگ برای ما” رایان Strome گفت: از رنجرز طرف.

به جاست اگر یکی یا هر دو تیم با موفقیت اجرا می شود سرنوشت خود را می تواند تصمیم گرفت در پایان فصل آوریل 4 matinee در منهتن.

کین Panarin, Dach, Kakko و Strome برادران خواهد بود احتمالا شادترین اگر معلوم شود هر دو.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im